Фото кандидата

Каратєєв Олександр

Вік
40
Миколаївська
Николаев
Освіта
1993-1998 рр., Миколаївський Будівельний коледж, Промислове та цивільне будівництво, бакалавр.
Досвід роботи
З 1997 р. приватний підприємець, 22 роки власний бізнес.
Економіка
Ідея змін

Тема: Впровадження практики державної підтримки малого та середнього підприємництва.

Впровадження практики державної підтримки малого та середнього підприємництва на прикладі країн з високим рівнем економіки (США і країн Європейського союзу), шляхом впровадження  їх досвіду в області всебічного розвитку і підтримки малого та середнього бізнесу.

Визначення, аналізу основних напрямків і програмних заходів даного питання з урахуванням важливості високої соціально-економічної направленності малого і середнього бізнесу.

1. Розробка заходів, що полегшують можливість доступу до ресурсів і сприяють вирівнюванню шансів для новоутворених підприємств, які володіють оригінальною або перспективно. ринково. ідеєю.

2. Побудова політики щодо МСП таким чином, щоб на міждержавному і державному рівнях вироблялася загальна стратегія. Розроблялося законодавче забезпечення і механізми підтримки МСП, тоді як конкретна підтримка здійснювалася на регіональному та місцем рівнях.

3. Проведення постійного моніторингу стану і розвитку сектора МСП для визначення його якісних і кількісних змін та вироблення конкретних рекомендацій для державних органів та громадських організацій, що підтримують МСП.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

 

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада