Фото кандидата

Кашуба Світлана

Вік
38
Київська
Киев
Освіта
КНУ імені Тараса Шевченка.

Географічний факультет, кафедра країнознавства та туризму. Магістратура, аспірантура.
Досвід роботи
З 2002 року працювала в туристичних агенціях, в 2007 році відкрила власну турагенцію SK travel, що працює і сьогодні.

В 2018 створила проект Drink&travel, зареєструвала ТМ, поки що призупинила діяльність, шукаю нове приміщення та команду.
Економіка
Ідея змін

Тема: Зміни в українському ринку туризму.

Мета: Зміни в туристичному ринку України. Реальний захист українців від шахрайства учасників ринку, та підвищення якості туристичного продукту для іноземного туриста, що принесе значні доходи до бюджету та підвищить імідж країни.

Задачі:

1. Добитися розгляду поправок до Закону про Туризм, що вже майже рік навіть не приймає до розгляду ВР України. 

2. Після прийняття поправок створити контролюючий орган діяльність турагентів та туроператорів, що буде перевіряти ліцензії, що вже видані, слідкувати за тим, щоб не зареєстровані співтовариства та клуби отримали ліцензії на свою діяльність, та банківські гарантії, перевіряти чи є в гіда що проводить екскурсії ліцензія та інше.

3. Створити систему штрафів, щоб забезпечити діяльність туристичної поліції, та контролюючого органу. Також створити систему контролю у самому контролюючому органі, щоб запобігти корупції.

4. Долучати до проекту тільки практиків, що мають досвід роботи в туристичній галузі та науковців,  що, написали безліч дисертацій про розвиток туризму в Україні, про конкуренцію та проблематику.

Шляхи реалізації:

  1. Підтримати Анну Романову, Голову комітету Верховної Ради з питань туризму, курортів та рекреації для прийняття  Верховною радою законопроекту поправок у Законі України про туризм, та відповідно, самих поправок у найкоротші строки.
  2. Зібрати команду фахівців та науковців, для реалізації плану покращення туристичної галузі,  збільшення надходжень до бюджету від туризму та підвищення іміджу України у міжнародному туристичному рейтингу.
  3. Намагатися знайти фінансування за рахунок бюджету. Відкрити представництва  контролюючого органу (чи туристичної поліції) для початку, в найбільших містах: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро.
  4. Регулярно звітувати перед громадськістю про результати діяльності проекту.
  5. Створити план реалізації та масштабування проекту на 5 років.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

 

Тихонов Олександр Анатолійович

ср, 05/15/2019 - 00:21

Доброго дня, пані! Я також лідер :) буду дуже радий дружити з Вами https://www.facebook.com/alex.sengra
Дякую!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада