Фото кандидата

Казарін Ростислав

Вік
27
Київська
Київ
Освіта
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 189 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов у місті Київ.

Середня школа № 204.

Київське вище професійне училище водного транспорту.

Спеціальність: оператор ПК.
Досвід роботи
Комітет сприяння інвалідів, ветеранів поліції та АТО при Міністерстві внутрішніх справ України.

Посада: Заступник начальника служби безпеки.

Європейська Поліцейська Асоціація в Україні. Посада: заступник начальника внутрішньої служби безпеки.
Громадська діяльність

ГО "Всеукраїнський Союз Внутрішніх Осіб та Ветеранів".

ГО "Народ і Право".

Державне управління
Ідея змін

Тема: Війна з корупцією.

Багато людей у нашій країні зіштовхуються з корупцією. Ця хвороба паразитує усіх державних органах, від місцевих до Верховної Ради.

Антикорупційні органи показали свою бездіяльність та не спроможність вбити цю хворобу, яка наскрізь пронизала українське суспільство. Кожен  громадянин свідомо, або не свідомо бере участь в корупційних схемах. Свідома участь - це дати хабар, щоб влаштувати дитину у дитячий садок.

Наприклад зробив депутат щось погане, інші дивляться і роблять так само, а що йому можна а нам ні? Демон ховається у дрібницях, якщо у нас на хуторі люди самі будуть керувати депутатами, ті будуть душити сільського голову,  який буде працювати з облрадою.

Як показує практика, ми можемо зробити правильний вибір, ніхто ніколи не хотів допомагати робити вашу роботу, народ як вибрав, то й має допомагати владі.

Пропоную ввести війну з корупцією:

1 Частина:

Заробіток на корупції:

Не можемо побороти корупцію, давайте заробляти з нею, а саме: прийшов до судді з хабарем, суддя телефонує ДБР, приймають з хабарем, офіційно судді премія у вигляді половини хабаря котру він задекларує, інша половина в казну.

Якщо суддя просить суму, то людині четверть офіційно дають з казни. Здав корупціонера провину якого доведуть - отримай 10 000 доларів. Інші почують і почнуть думати, а треба їм дружити з ними чи ні. Мало заробляєте, йдіть у вільний час розвантажувати вагони. Поліцейські можуть працювати в охоронних структурах тощо.

2 Частина:

Державні реформи у житті:

Є поняття лобіювання, наприклад: якщо є будівельна компанія, яка займається будівництвом доріг, у якої є ресурси для виконання якісної роботи. У голови обласної ради є бюджет, наприклад в 1 000 000 грн, то представник компанії каже, що може виконати цю роботу за 900 000 тисяч грн.

Вони домовляються, що 100 000 грн йде премією голові за те, що він проконтролює роботу компанії, але це все проходить в офіційному порядку, і 100 000 грн голова декларує. Тим самим голова несе кримінальну відповідальність, якщо умови договору будуть не виконані, якість дороги буде поганою.

Голова буде мотивований, щоб все було виконано бездоганно. Маючи багато замовлень на подібні роботи і голова заробить та не матиме мети для отримання хабаря, і дороги будуть європейські та люди отримають гарну зарплатню.

3 Частина:

Що робити з корупціонерами:

Якщо корупціонер не приніс державі шкоди від своїх дій -15 років ув’язнення з можливостю вийти під залог. Взяв хабар і приніс державі шкоду пожите ув’язнення із правом перегляду через 15 років.

4 Частина:

МВС реформи:

Теж саме для прокурорів та слідчих, що просять хабар. Якщо фабрикують справу і людина котру обвинувачують доведе свою правоту наприклад у Європейському суді, то їдуть усім дружнім колективом: СОГ, патрульні, слідчій, прокурор та  суддя.

Нехай всі займаються своїм ділом, СБУ займається високопосадовцями, а НАБУ займається поліцією та місцевими органами самоврядуванням і не заважають один одному, не доводячи справи до кінця і відпускаючи корупціонерів.

5 Частина:

Люди після в’язниці:

Де гроші людей, які відсиділи та працювали у в’язниці у чиїх карманах вони осіли? Коли людина виходить без грошей - це вже мотив на новий злочин, тому що людину з довідкою з в’язниці майже нікуди не беруть працювати.

Людині немає куди піти, корупція штовхає її на протиправні дії та підводить людину до злочину, тому що у в’язниці хоча б годують і є де спати. Щоб людям не додавали термін за  незаправлену постіль та інше.

Наприклад, людина яка відсиділа 5 років у в’язниці, відпрацювала, заробила грошей, може відкрити гарний стартап та заробляти сам і приносити гроші у державну казну та платити податки.

Висновок:

На цій війні з корупцією можуть бути втрати, як матеріальні так і людські, але я вірю, що ми зможемо перемогти корупцію.

 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада