афа

Коба Олексій

Вік
37
Київська
Київ
Освіта
У 2000 році закінчив з відзнакою Київський технікум КНЕУ (спеціалізація – «Фінанси підприємств»), здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста економіста з фінансів.
У 2002 році – закінчив КНЕУ (спеціальність – «Економіка і підприємництво»), кваліфікація бакалавра з фінансів, викладач економіки.
У 2003 році – вища освіта, закінчив КНЕУ (спеціалізація – «Управління державними фінансами»), здобув кваліфікацію магістра з фінансів.
У 2008 році - друга вища освіта, закінчив КНЕУ ім. Вадима Гетьмана (спеціальність – «Правознавство»), здобув кваліфікацію магістра права.
Досвід роботи
З 2003 по 2006 рік – працював на посадах спеціаліста 1 категорії, провідного спеціаліста Департаменту реалізації та контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу ФДМУ.
З 2006 року по 2008 рік – головний спеціаліст Департаменту постприватизаційного супроводження ФДМУ.
З 2008 року - Заступник начальника відділу Департаменту постприватизаційного супроводження ФДМУ.
З 2009 року по 2010 рік - Заступник начальника відділу Департаменту договірного менеджменту ФДМУ.
З 2010 року по 2010 рік – Начальник відділу Департаменту договірного менеджменту ФДМУ.
З 2010 року по даний час - Гавронщинський сільський голова Макарівського району Київської області.
Громадська діяльність

Волонтер БФ "Здорова нація"
Засновник Всеукраїнської Асоціації "Україна без Гепатиту"

Соціальний захист
Ідея змін

Проект:

Україна без Гепатиту: через впровадження нових інструментів соціальної допомоги громадянам, що страждають від гепатиту.

Актуальність:

Саме правда про сучасну суть та глибину проблеми Гепатиту в Україні є відправною точкою нашої дії! Скільки людей хворіє на гепатит? Звідки він береться? Що з ним робити та як захиститися? Що робить держава за наші податки для нашого захисту від цієї вбивчої хвороби? Безліч життєво важливих відповідей пересічний українець не зможе отримати.

Ми не знаємо скільки загальна кількість хворих на гепатит в Україні, в регіонах, в конкретному населеному пункті… Гепатит вже давно не маргінальна ніша - тепер вірусом може заразитися кожний, навіть не знаючи чому і як.

Пропоную:

Алгоритм взаємодії по лінії державний сектор – громадський сектор – комерційний сектор для привернення максимальної уваги суспільства та державних інституцій до проблеми гепатиту в Україні.

Головним мотивом такої діяльності має бути виведення з «тіні» (маргінесу) людей, що страждають від гепатиту за допомогою оповіщення та фіксування захворювання на рівні найдрібнішої громади, а також їх залучення до мережі соціальної підтримки та допомоги.

Результат:

Створення актуальної, достовірної та всеохоплюючої мережі збирання та ведення статистики щодо захворювання на гепатит серед громадян.

Запровадження ефективної система організація співпраці громадського-державного-комерційного секторів задля забезпечення адресної соціальної допомоги громадянам, що страждають від гепатиту. Основа роботи: делегування функцій держави із соціальної підтримки хворих на гепатит громадським волонтерським мережам та мережам взаємодопомоги пацієнтів.

Укладення національної стратегії боротьби з гепатитом та відповідних планів на наступні 10 років.

Перспектива:

Створення якісно нової форми взаємодії держави та громадян що визнаватиме здоров’я людини ключовим критерієм державного планування розвитку та прийняття державницьких рішень.

Унеможливлення розповсюдження важких вірусних хвороб в Україні через створення дієвої системи оповіщення та профілактики. Поширення позитивного досвіду та новітніх напрацювань у боротьбі з гепатитом до країн, що потерпають від нього та відчувають дефіцит ресурсів у боротьбі з убивчим вірусом.

Посилання на повну ідею кандидата. 

Трембовецький Борис Григорович

пт, 05/17/2019 - 13:49

Доброго дня! Запрошую Вас долучитися до команди інвесторів в будівництво першої в Україні колективної сонячної електростанції. Детально на моїй сторінці. Добавляйтесь в друзі та долучайтесь до команди. https://www.facebook.com/profile.php?id=100023010096279

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада