Фото кандидата

Когут Вячеслав

Вік
45
Київська
Київ
Освіта
Вища освіта - доктор Богосолів'я.
Досвід роботи
12-13 років у соціальній сфері.
Громадська діяльність

Виконавчий директор Української християнської міжконфесійної місії духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі, які включає більш ніж 12 конфесій і опікується всіма закладами кримінально-виконавчої служби.

Віце-президент асоціації християнських центрів реабілітації для алко-нарко залежних та людей звільнених від відбування покарань.

На реабілітації знаходяться близько 4000 осіб.

Учасник війни та сприяю допомозі громадянському населенню та військовослужбовцям а також вдовам та дітям, військовослужбовцям, що загинули в зоні ООС. Координатор служіння безхатченкам та людям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, годуючи і роздаючи одяг, а також надаємо першу медичну допомогу.

Посилання на Резюме кандидата.

Соціальний захист
Ідея змін

Мета проекту:

У рамках Закону України «Про пробацію» пропонується запровадити систему наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону про засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Разом з тим пропонується запровадити проект зміни режиму утримання засуджених на більш м’яке, у зв’язку з їх бажанням внутрішніх та зовнішніх змін, викликаних зміною їхнього життя, повернення до Бога.

Оскільки система виконання покарань завищує покарання, які визначені судом лише з огляду на місця утримання.

У місцях позбавлення волі, не отримавши необхідних соціальних, гігієнічних послуг, засуджений озлоблюється та повертається до вчинення злочинів після звільнення.

Проектом пропонується створити систему закладів приватного напряму, що утримуватимуть засуджених, які не виявляють небезпеку для оточуючих та готові допомагати таким.

Маємо велике бажання брати активну участь у зміні соціальної політики в Україні, шляхом співпраці та плідної взаємодії.

Віримо, що разом з державою можемо зробити більше і краще.

Маємо велику кількість посвячених на служіння людей (волонтерів), чиї душі не байдужі до долі держави. І в цей скрутний час ми маємо бажання підставити своє плече та протягнути руку допомоги, не очікуючи винагороди від держави.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Трембовецький Борис Григорович

чт, 05/16/2019 - 01:03

Доброго дня В'ячеслав. Я ВАш воборець. Мене цікавить: "Як Ви сприймаєте розвиток альтернативної енергетики в Україні?"

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:39

ВЯЧЕСЛАВ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада