Фото кандидата

Коваль Андрій

Вік
31
Київська
Тетіїв
Освіта
Вища юридична освіта.
Досвід роботи
Працював юристом в багатьох установах, переважно державних.

Загальний юридичний стаж - 8 років.
Інша
Ідея змін

Ідея: 

Створити IT-платформу, яку можна буде використовувати для проведення опитування громадян з приводу суспільно-значущих питань.

Наприклад, як відомо студія проекту «Нові Лідери» обладнана системою голосування, яка дає можливість кожному глядачу в залі виразити своє відношення до проекту, який презентує учасник та підтримати його натиснувши «Так», або не підтримати натиснувши «Ні».

Розвернувши подібну систему на рівні всієї країни, кожен українець може виразити свою думку з приводу питання, яке його цікавить.

Проблематика:

Зараз кожен українець має доступ до телебачення, радіо, соціальних мереж, екзитполів – які власне і формують світогляд громадянина. Проте телевізійні канали, екзитполи та навіть соціальні мають свого власника і тому не завжди подають інформацію у 100% відповідності дійсності і мають можливість викривляти факти чи подавати в «своєму» куті бачення.

На українському медіа ринку насправді немає 100% незалежного та 100% прозорого ресурсу, якому можна довіряти беззаперечно.

Мета: Створення саме 100% прозорого ресурсу.

Висновок:

У випадку успішної реалізації проекту ми назавжди забудемо про необ’єктивні екзитполи, будемо знати думку українців з приводу необхідності внесення змін до законодавства України, визначимося з питанням вступу в НАТО чи інших питань, що турбують кожного громадянина України і мають величезний вплив на майбутнє кожного українця.

Даний проект – це лише перший крок на становленні України, як високотехнологічної IT-держави.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада