аьоаьо

Коваленко Світлана

Вік
35
Дніпропетровська
Дніпро
Освіта
Повна вища. 2001-2007 рр. Придніпровська Академія Будівництва та Архітектури. Кваліфікація: архітектор-містобудівник
Досвід роботи
ФОП Коваленко С.М.
Соціальний захист
Ідея змін

Концепція:

Соціально-комерційний центр для жінок в декреті “Мама-Центр”.

Мета:  

Створення соціально-комерційного центру (вільного простору) для самореалізації та адаптації молодих мам під час декрету, навчання бізнес-навичкам і допомога у відкритті свого бізнесу, організація дозвілля всієї родини, психологічна та юридична допомога.

Ідея:

Практично кожна жінка, яка йде в декретну відпустку, рано чи пізно починає відчувати на собі "День бабака", коли одні й ті ж обов'язки доводиться повторювати день у день.

Такий одноманітний ритм життя призводить до того, що жінка зупиняється в особистісному розвитку, їй не вистачає спілкування, з'являється відчуття втоми і роздратування, катастрофічно падає самооцінка.

Все це призводить до ряду психологічних проблем, які позначаються на здоров'ї та самопочутті самої жінки, а також на взаєморозумінні і відносинах в родині.

Для того, щоб допомогти молодій мамі адаптуватися в новій для неї ситуації, відновити самооцінку, поліпшити клімат в родині, допомогти у самореалізації і знайти своє покликання, надати можливість додаткового доходу, отримати нові знання та навички, цікаво провести дозвілля, знайти однодумців покликаний проект  " Мама-Центр ".

Завдання"Мама-Центру":

  • надати жінкам простір для роботи (коворкінг), відпочинку та спілкування;
  • навчання новим видам діяльності з можливістю подальшого відкриття своєї справи;
  • психологічна та юридична допомога у вирішенні життєвих проблем,
  • проведення різних майстер-класів, тренінгів, коучінгу за інтересами;
  • створення Торгової марки "Мама-Центр" та сайту, де будуть реалізовуватися хенд-мейд роботи відвідувачок центру;
  • створення ігрової кімнати для дітей від 2-х до 6 років на час перебування жінки в центрі (з проведенням різноманітних майстер-класів для дітей);
  • забезпечення релаксу та оздоровчих процедур, спрямованих на підтримку здорового способу життя і здоров'я (заняття йогою, масаж, консультації дієтолога, семінари по правильному харчуванню і ЗСЖ);
  • організація сімейного дозвілля у вигляді вечірніх тематичних вечорів, проведення дитячих свят і заходів;

Таким чином, "Мама-Центр" покликаний стати місцем, де жінка зможе з користю провести час, отримати емоційну розрядку і відпочити, отримати нові знання та можливість додаткового доходу, в той час, коли дитина буде зайнята цікавою грою або навчанням під наглядом няні.

Це допоможе жінкам повернутися до повноцінного життя, відчути свою значимість, побачити нові перспективи, отримати необхідну підтримку з боку однодумців, що сприятливо позначиться на її психологічному стані і дасть поштовх для позитивного сприйняття материнства і часу, проведеного в декретній відпустці.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада