УУКУЕ

Ковальський Олександр

Вік
41
Київська
Київ
Освіта
Київський політехнічний інститут;
Академія управління при Президентові.
Досвід роботи
Vimmi
Директор з продажів Август 2017 – Май 2018

Ericsson
Менеджер з розвитку TV&Media Червень 2015 – Червень 2017
LSky s.r.o.
Директор з продажу та розвитку Травень 2012 – Травень 20115

Orion Express
Директор з розвитку нових сервісів Січень 2011 – Лютий 2012
Irdeto Access BV The Netherlands
Предпродажна підтримка Січень 2006 – Грудень 2010
Watson Telecom
Менеджер з продажу Квітень 2005 – Грудень 2005
Права людини
Ідея змін

Тема: Збільшення стабільності демократичної держави.

Проблема

  • Демократія в країні з низьким рівнем свідомості та освіченості громадян в сфері принципів побудови держави дає погані результати і дискредитує саму ідею демократії;
  • Як наслідок люди роблять вибір базуючись на недостовірній інформації, шо розповсюджують ЗМІ, емоціях, фантазіях, чутках, байках тощо.

Розв'язання:

Розв'язання цієї проблеми я вбачаю в одночасному:

1. Підвищенні освіченості та свідомості громадян.

2. Зменшенні кількості неосвічених та не свідомих громадян, які мають право голосу для запобігання їх використання іншими більш освіченими громадянами, але у власних цілях.

Мета:

Створення політично активного, освіченого і головне відповідального суспільства, де кожний громадянин, що має право голосу є людиною, що робить свій вибір не базуючись на чутках, емоціях, неперевіреній інформації та своїх домислах але на базі тверезого аналізу ситуації та прорахунку варіантів розвитку використовуючи знання та логіку. 
 

Реалізація 1:

Для реалізації потрібне одночасне застосування наступних трьох механізмів:

1. Створення системи навчання громадян (наприклад державницьких шкіл) основам і принципам роботи держави а також поточному правовому стану відносно різних аспектів життя + логіка.

Ціль – отримати громадян, які знають як працює держава і основні причино-наслідкові зв’язки в ній.

2. Можна розбити по сферах життя. В кінці кожного курсу громадянин складає іспит. Якщо він пройшов, то він може голосувати за питання в сфері які він опанував.

 

Реалізація 2:

1. Розробити механізм викупу державою голосів тих людей, хто НЕ хоче голосувати. Держава фактично переводить цих людей в категорію мешканців країни з візою типу «вид на проживання». Вони будуть жити але добровільно в обмін на гроші (чи ще щось) віддають своє право голосу.

2. У випадку якщо вони захочуть повернути собі це право то вони мусять пройти школу з п.1 та успішно скласти екзамен з певної області де вони хочуть голосувати. За це вони будуть сплачувати пропорційну частку грошей, яку вони отримали в обмін на голос.

Реалізація 3: 

Прийняти закон, що зобов’язує людей ходити на вибори (окрім поважний причин).
Якщо вони не ходять на голосування протягом певної кількості виборів, то вони автоматично позбавляються права голосування і їх переводять у категорію «вид на проживання».
 
Посилання на повну ідею кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада