вів

Козляковський Геннадій

Вік
54
Кіровоградська
Долинська
Освіта
Вища, МАУП у 2012 році, юрист.

Перша вища освіта військова в 1986 році.
Досвід роботи
ФОП-юрист з 2013 року;
Фактична правозахисна діяльність з 2001 року;
Військовий пенсіонер, який не може байдуже дивитись на порушення прав людини.
Громадська діяльність

Правозахисник.

Правоохоронна система
Ідея змін

Проект:

ДЛЯ ПОБУДОВИ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ ТА ПІДНЯТТЯ РЕЙТИНГУ УКРАЇНИ У CBITI НЕОБХІДНО НЕГАЙНО ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ KK TA KПK УKPAЇНИ ЩОДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СУДДІВ ЗА ВИНЕСЕННЯ НИМИ ЗАВІДОМО НЕПРАВОСУДНИХ РІШЕНЬ, ВИРОКІВ, ПОСТАНОВ, УХВАЛ ПО СТАТТІ 375 КК УКРАЇНИ.

Неправосудне рішення - це таке рішення, яке прямо суперечить законам України, матеріалам і обставинам справи, законам логіки, моралі і здоровому глузду таких рішень мільйони.

За всі злочини суддів за весь час незалежної України не було жодної кримінальної справи по статті 375 КК України.

На безкарності суддів тримається безкарність всієї організованої злочинності в Україні.

Верховній Раді та президенту України треба негайно внести зміни до закону України «Про судоустрій і статус суддів» та виключити із статті "про дисциплінарну відповідальність суддів" вказівки про те, що навмисні та злочинно недбалі порушення дисциплінарним проступком.

Навмисний злочин залишається злочином зажди!

Результат:

Як тільки судді побачать реальність кримінальної відповідальності за свої злочини вони дружно втечуть з України, бюджет зекономить мільярди гривень, які витрачаються щомісяця на виплату їхніх окладів.

Економіка почне розвиватись лише після знищення злочинності суддів, після чого буде знищена злочинність ще й прокурорів та інших правоохоронців і вся організована злочинність.

А реальні інвестори почнуть довіряти Україні та вкладуть свої інвестиції в нашу економіку. Лише тоді Україна стане нормальною державою, яку ЄС і НАТО самі запросять стати їхнім членом.

Посилання на повну ідею кандидата.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада