фото кандидата

Кузьміних Сергій

Вік
36
Житомирська
Житомир
Освіта
Закінчив Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова.
Досвід роботи
З 2004 року - по теперешній час ФОП.
Громадська діяльність

Голова фонду Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних".

Соціальний захист
Ідея змін

Тема: Реабілітація майбутнього.

Проблема:

На сьогодні більше ніж 300 тисяч українців взяли участь у бойових діях на Сході України.

За офіційною інформацією Міністерства оборони України станом на 01.01.2019 року статус учасника бойових дій отримали 354 977 військовослужбовеців.

Моніторингова місія ООН з прав людини заявила, що внаслідок збройного конфлікту на Сході України з квітня 2014 року до початку 2019 року загинули від 12 тисяч 800 до 13 тисяч людей. Чотири тисячі загиблих були військовослужбовцями української армії.

Станом на 2019 рік в Україні з діагнозом Дитячий Церебральний параліч нараховується більше 30 000 дітей. При цьому спеціалізованих Центрів для лікування та реабілітації таких діток майже немає. Черги в цих центрах інколи досягають кількох місяців.

Відсутність реабілітації, або ж відтягування термінів призводять до погіршення загального стану дитини: з’являється контрактура суглобів, остеопороз, зниження дихальної і кровоносної функцій, притуплення навичок ходьби, сидіння, контролю голови та інше.

Мета:

Організація комплексної допомоги та реабілітація учасників бойових дій та дітей з ДЦП.

Розв'язання:

Розширити послуги для реабілітації шляхом відкриття нових регіональних центрів та розширення спектру послуг на базі існуючих Центрів в Житомирі, Черкасах та відкриття центру у Києві, що включає в себе створення усіх необхідних умов для фізичної, психологічної та соціальної реабілітації учасників бойових дій та дітей з діагнозом ДЦП.

Це допоможе повній соціальній адаптації військовослужбовців до мирного життя, сприятиме відновленню фізичного здоров'я, психологічного стану та ефективної соціальної поведінки учасників бойових дій, зміцненню їх особистісного та соціального статусу.

Дозволить максимально адаптувати дітей з діагнозом ДЦП до самостійності у щоденному побуті, підвищить рухливість та розвиток фізичних навичок дитини.

Результати: 

У результаті реалізації проекту якісну допомогу для фізичної реабілітації отримають тисячі дітей з діагнозом Дитячий Церебральний Параліч, а також ветерани війни та постраждалі внаслідок бойових дій.

Ці люди зможуть отримати також психологічну реабілітацію та адаптуватися до мирного і безпечного життя, що є дуже важливим для здоров’я суспільства.

Заходи та ресурси:

  • Пошук приміщень та відкриття нових Регіональних Центрів з реабілітації;
  • Закупівля професійного реабілітаційного обладнання;
  • Підвищення кваліфікації працівників та обмін досвідом з міжнародними фахівцями в області фізичної терапії;
  • Розробка індивідуальних психологічно-соціальних програм для військовослужбовців та родин з дітьми ДЦП;
  • Інтеграція програм психологічної реабілітації до програм фізичної реабілітації.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Нечипоренко Євгеній Олександрович

пн, 04/29/2019 - 14:04

Після перегляду даного відео, поматюкавшись в черговий раз, приходжу до одної той самої думки що Володимир Зеленський потребує нашої участі та допомоги, але одна людина не розгребе те що в Україні зараз коїться тому читайте, коментуйте, поширюйте.

Поліцейська реформа в Україні, шлях до покращення, не байдужість до справжніх воїнів захисників України.

Реформа поліції вдалася але не для створення поліції для народу, а для використання їх владою, взяли молодих це добре їх легше обдурити, піддати спокусі влади і не карати за порушення проти народу, підмінити поняття що присягають народу, а не главам держави і управлінцям. Є і порядні гарні хлопці та дівчата, але їх повинна бути більшість та повинні бути ті хто зможе задавати їм стандарти гідності на які вони зможуть рівнятися. Нічого немає поганого що в поліції 20-ти річний хлопець, погано те що їх використовують великі дядьки в своїх цілях та задають хибні стандарти. Реформу доопрацювати досить не просто на перший погляд, так як нинішня влада доклала туди своїх стандартів, вже дала спробувати силу жетона поліцейського і відчуття безкарності що дуже негативно впливає на 20-ти річного хлопця. Але вихід є завжди, на перший погляд слабкі сторони що хлопці залишились фізично і морально травмованими є нашою сильною стороною це їх бойовий дух та розуміння того проти чого треба боротись, а що та кого захищати, є вже не одна сотня тисяч хлопців які пройшли війну, стандарти яких вже не змінити, які чітко розуміють кому вони присягають і за що та кого воювали і не суттєво їх фізичний стан, а навпаки навіть хлопці які залишились без рук та ніг по-перше відчують себе потрібними суспільству та народу України що прискорить їх реабілітацію до цивільного життя. Коли починають воїна жаліти як малу дитину це деморалізує його, той хто бачив та робив те що люди навіть по телевізору не можуть дивитись та закривають очі не потребує такої допомоги, найкраща допомога дати використати той досвід та дати змогу задати стандарт яким повинен бути поліцейський в Україні щоб його поважали. Звісно що багато хлопців та дівчат в поліції які самі розуміють яким повинен бути поліцейський, але на превеликий жаль є і такі випадки та доволі не поодинокі що негативно впливають на відношення суспільства до поліції на навпаки поліції до суспільства. Якщо молодий поліцейський намагається бути взірцем і все для цього робить, а деякі колеги дають суспільству приклад що «масара такие и остались или стали еще хуже» це таж сама деморалізація. Давайте допоможемо новій владі зробити реформу поліції та хлопцям які боронили Україну не шкодуючи власного життя.

https://www.facebook.com/ZeTeamCherkassy/posts/2076629802634838?__xts__…

Нечипоренко Євгеній Олександрович

вт, 04/30/2019 - 12:01

Одна розмова по такій дороботці реформи.
Сергей Колесников Меня в машине избили в наручниках... Недавно((
Сергей Колесников
Сергей Колесников За то что зделал замечания по форме одежды!
Евгений Нечипоренко не знаю что сказать? читал смысл реформирования? ты бы пошел?
Сергей Колесников Евгений Нечипоренко Вова пасынок Сережи. Инвалид Войны.
Евгений Нечипоренко Ну так Вова и Сережа пошли бы? там клацни для перехода где смысл реформы описан, я малость криво сделал публикацию.
Сергей Колесников Копов на пол года хватило! Даже меньше! Сейчас посмотрю.
Евгений Нечипоренко Я слава богу не инвалид войны, у меня травма еще до участия была, но крышу рвало от души, больше даже от того что тут происходит.
Сергей Колесников Да, прочитал, хочется, очень хочется, но почему-то реформа не прошла популярно как хотелось и вернулась старая пропитая школа, я после срочки тоже побежал в ментовку но нужно было помазать спасибо что в ВДВ нужно было только показывать заслуживать и доказывать. Вова
Евгений Нечипоренко Коррупционеру у власти не нужны порядочные полицейские, так что продвигайте мысль доработки реформы которую начали рукожопые.

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:43

СЕРГІЙ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада