Фото кандидата

Легуша Віктор

Вік
58
Київська
Київ
Освіта
Київський національний торговельно-економічний університет.
Вища економічна освіта.
Самовдосконаленість на практичному досвіді роботи з підприємствами і людьми.
Досвід роботи
Більше 20-ти років.
Державне управління
Ідея змін

Тема: Підготовка до роботи керівників підприємств у ринкових умовах.

Проблема: 

Україна має бажання вступити в ЄС. При цьому змінюється система роботи підприємств України. Підприємства працюватимуть у ринкових умовах, як на міжнародних ринках, так і на ринку України. Це зовсім інший стиль роботи, до якого підприємства України не готові.

Розв'язання:

Моя програма дозволить підготувати підприємства до конкуренції і створити системну роботу підприємств, переглянути їх бачення роботи підприємств і допомогти самим керівникам психологічно налаштуватись на роботу в ринкових умовах. Це зменшить проблему в Україні з проблемними активами і зробить підприємства привабливими для інвесторів.

Реалізація:

1. Виконання програми проводитиметься шляхом проведення семінарів і створення клубів «За інтересами» на добровільній основі та на громадських засадах.

2. Семінари проводитиме керівник відділу «Підготовки до роботи керівників підприємств у ринкових умовах» Легуша В.І. – він також розробник та ідеолог цієї програми і семінару.

У семінарі буде використаний передовий досвід роботи підприємств Радянського Союзу, комерційних структур України та світу і керівників підприємств, що використовувався на практиці і мав позитивний результат.

3. Після проведення семінару, слухачам буде запропоновано створити клуб «За інтересами» на громадських засадах і добровільній основі, які допоможуть керівникам у неформальній обстановці ділитися своїми успіхами і негараздами.

4. Виконавчий відділ програми «Підготовка до роботи керівників підприємств у ринкових умовах» і уповноважені особи аналізуватимуть проведену роботу і плануватимуть проведення семінарів, у разі необхідності - по регіонам.

Посилання на повну Ідею кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада