Фото кандидата

Лемешко Андрій

Вік
41
Київська
Киев
Освіта
Вища освіта.
Досвід роботи
Достатній.
Громадська діяльність

ВГО "Кобзарь".

Інша
Ідея змін

Тема: Дороги народу.

Дороги і Рим.

Історія Римської імперії довела, що цивілізація тримається на трьох "китах". Це хороші дороги, стабільна валюта і можливість обмінюватися інформацією.

Раніше за обмін інформацією відповідала пошта та кур'єрська служба, яка була можлива завдяки хорошим дорогам. Тепер є телекомунікації, які розвиваються величезними кроками.

Стабільну валюту ми навряд чи зможемо отримати швидко і надовго, якщо звичайно не вступимо в зону "євро", другий за стабільністю валюті в світі. Рано чи пізно в міру інтеграції у Європейський Союз –  це станеться. Це питання часу. Але дороги ми можемо побудувати тільки самі.

Дороги та громадяни.

Програма розвитку доріг проста. Слід створити такі умови, при яких будувати хороші дороги буде вигідно. Для цього пропонується три ноу-хау.

  • Передати дороги  місцевим громадам.
  • Дозволити місцевим органам самоврядування будувати на замовлення платні дороги, збирати дорожній збір з них у місцеві бюджети, а також займатися фіксацією порушень правил дорожнього руху. При цьому відсоток від штрафів теж повинен перерахуються у місцевий бюджет.
  • Ввести інститут шерифів, фінансований з місцевих бюджетів, які будуть стежити за порядком на дорогах і охороняти приватну і комерційну власність на території місцевих громад за межами великих міст.

Дороги і свобода.

Зазвичай, люди почувши про платні дороги заявляють, що їх існування суперечить Конституції, у якій прописано право громадян на вільне пересування у межах країни.

Так, я згоден, якщо мова йде про приватний транспорт, але чому це правило автоматично поширюється на комерційний транспорт ?!

 Фури, міські пасажирські автобуси, бензовози та інше. Вдумайтеся, зараз перевозити товари фурами дешевше і вигідніше ніж залізницею. Так, якщо фура їде по державній дорозі, був куплений бензин проплачений акциз.

Якщо та ж фура їде по приватній дорозі, яка побудована громадою у тій чи іншій області. Чому господар вантажу і фури не повинен платити?

Дороги і прибуток.

Люди за свої гроші побудували дорогу. Ти нею користуєшся у комерційних цілях, тому плати. Сенс платити звичайним громадянам?

Це не вони заробляють на перевезеннях і розбивають дороги, а перевізники. Так нехай перевізники вантажів і пасажирів компенсують витрати громад на хороші дороги.

Дороги народу.

Пропоную дороги міжнародного і національного значення зробити власністю народу, що населяє ту чи іншу область. Закріпити ділянки цих доріг за областями, за якими дороги прокладені.

Кожна область отримає свою ділянку і далі турбота про стан  дороги – це їх внутрішня справа.

Обласні органи місцевого самоврядування повинні збирати з комерційного транспорту при в'їзді на свої ділянки дорожній збір, містити систему освітлення відеоспостереження та фото фіксації порушень, отримувати свій відсоток зі штрафів, а також забезпечувати порядок на дорогах за допомогою місцевих шерифів з найближчих до доріг поселень.

Всі гроші повинні перераховуватися  у місцеві обласні бюджети. Таким чином турбота про стан доріг стане справою народу. Дороги наповнять місцеві бюджети і допоможуть привести у порядок дороги регіонального значення.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада