ешвка

Лоза Віктор

Вік
25
Київська
Київ
Освіта
Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Політологія.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Державна служба.
Досвід роботи
Підприємництво. Аналітик в громадській організації.
Громадська діяльність

Починаючи від роз’яснення проблем морально-етичної складової і до вивчення проблем незахищеного населення.
Озеленення, прибирання сміття.

Інша
Ідея змін

Проект і мета:

Озеленення країни та відновлення сприятливої екології.

Проблема:

Сьогодні в Україні існує нагальна потреба в допомозі незахищеним особам від яких відвернулася і держава і суспільство в цілому. Такі люди не можуть спільно співіснувати з громадянами країни. Не лише по своїй волі, а і по причині того, що суспільство не приймає їх назад. Людина котра має бажання повернутися до нормального життя в середені суспільства, хоче відчувати себе корисною для цього суспільства та навколишнього світу взагалі. 

Почнемо з прикладів:

Відходи після збирання врожаю та всі інші органічні відходи вже давно вміють переробляти в біогаз на якому можуть їздити адаптовані автомобілі. Це дає нам незалежність від світового бензину та ціни на нього.

Також це нові робочі місця за рахунок створення відповідних станцій по переробленню органічних відходів та їх реалізації; чому на вулицях лежить сміття?

Нам потрібна якісна реформа, комплекс законів, які позбавлять вулиці України від сміття та забезпечать її самостійність в таких важливих питаннях як незалежне енергетичне забезпечення. І у мене є пропозиції щодо головних ідей, які увійдуть у ці закони.

Реалізація:

  • Перш за все потрібно облаштувати міста та їх райони відповідними смітниками, які мають бути встановлені біля усих установ, споруд та місць , які несуть суспільне соціальне призначення. Відповідальність за облаштування беруть на себе власники споруд чи держава, якщо мова йде про власність, яка знаходиться на балансі держави. (Формат смітника з розподіленими відділами для різних видів сміття, в розробці).

На це дається місяць часу, після чого невиконання данної пропозиції буде волікти за собою солідну суму штрафу, який має наповнювати державний бюджет, за рахунок якого буде проводитися озеленення, а також за рахунок фонду, який буде наповнюватися грошима усих бажаючих.

  • По-друге, після такого облаштування вулиць смітниками вводиться значна сумма штрафа за те, що людина смітить, будь-то бумага, недопалок, чи жуйка. Але у особи, яка насмітила, є один шанс на виправлення, який не воліче за собою адміністративної відповідальності, тобто, ти насмітив, тобі зробили зауваження, і ти зрозумів, що вчинив не правильно, після чого прибрав за собою.

Якщо людина нехтує даною змогою з неї стягується штраф, який дорівнює тисячі гривень. У разі не виплати данних коштів людина несе кримінальну відповідальність.

  • Створення нового утворення «Суспільна дія», яке буде займатися доглядом навколишнього середовища, займатися озелененням країни, слідкувати за дотриманням громадянами країни режиму «чистої совісті», також вони будуть приймати безпосередню участь у прибиранні сміття на усій тереторії країни, яка не відноситься до приватної власності, але і будуть мати відповідну оплату робочої праці.
  • Будуть створені перероблюючі підприємства, які зможуть забезпечувати нашу країну в сфері енергетичних ресурсів. Це стане великим досягненням для нашої країни. Ще одним важливим кроком стане те, що кожна будівельна компанія в подальшому повинна висадити на одну збудовану квартиру три дерева.
  • У цьому питанні будівельним компаніям буде сприяти створене утворення, в компетенції якого буде займатися висадженням данних дерев, та облагороженням території нашої держави.

Посилання на повну ідею кандидата.

 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада