Фото кандидата

Микуланинець Федір

Вік
33
Закарпатська
Великі Лучки
Освіта
Навчався у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка С. Демянчука.

Факультет: Інститут педагогічної освіти.

Спеціальність: вчитель географії, біології та основ економіки.
Досвід роботи
Не працював за спеціальністю.
Громадська діяльність

Не займався громадською діяльністю.

Права людини
Ідея змін

Мета: Рівноправні права між народом та владою, яка захишає свій народ.

Ідея змін:

 • кожен громадянин України має право звернутися за будь-якою інформацією, якої він потребує. А також за допомогою економічною або соціальною. Хоча, як то кажуть, що сьогодні працює відкритий та вільний доступ до інформації. Звісно, це стосується, безпосередньо місцевих органів самоврядування. У яких громадянин отримує ту інформацію, яку він запитує та органи самоврядування сприяють у вирішенні проблеми.
   
 • Політична та економічна стабілізація країни настане лише тоді, коли між простим робочим прошарком налагодиться процес довіри до своєї батьківщини. Громадянин країни повинен знати свої права та бути захищеним, від будь-якої дискримінації та впливу зацікавлених в цьому третіх сторін. Де не маніпулюють його становищем і не дивляться на те, як людина одягнена, де людина не є злочинцем системи, а жертвою системи. У багатьох випадках люди стають жертвою системи, тому що справу потрібно закривати.
   
 • Реформи, які зміцнюють країну зсередини на зовнішньо-економічному та геополітичному просторі. Реформи, які не порушують права людини.
   
 • Підтримка вільного ринку та підприємництва, а також держава повинна йти на зустріч людині, котра хоче займатись підприємницькою діяльністю та заохочувати громадян. Це призведе до покращення та стабілізації економічної ситуації у країні та появі нових робочих місць.
   
 • Знаходити компроміс у будь-якому випадку, побудувати органи, котрі будуть займатись мирним урегулюванням спірних питань між населенням.
   
 • Сформувати економіку та уряд, який буде відрізнятись своїм консервативним та ліберальним характером.
   
 • Вжити серію заходів, що скасують економічні і соціалістичні наслідки колективізму колишньої роздробленості, та й посприяють швидкому розвитку капіталізму та зміцненню держави в цілому, яка захищає інтереси усіх своїх громадян.
   
 • Не зачіпати економічного фундаменту – приватної власності й системи найманої праці.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада