Фото кандидата

Мовчан Олексій

Вік
25
Київська
Київ
Освіта
Національний університет "Києво-Могилянська академія". Спеціальність: Фінанси та кредит. Бакалавр.
Український Католицький університет. Спеціальність: Публічне управління. Магістр.
Київська школа економіки – магістерська програма з врядування та управління.
Досвід роботи
З 2015 року - приватний підприємець у сфері ресторанного бізнесу, нерухомості, девелопменту та інше.
У 2017-2018 роках проектний менеджер проекту ProZorro.Продажі.
У 2018 році - проектний менеджер ДП "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ".
Громадська діяльність

Розвиваю мережу регіональних громадських організацій партерів - ProZorro.Продажі.

Співзасновник ГО "Футбольна академія "Ягуар", яка виховує футболістів віком від 4 років у місті Кременчук, брав участь у реформаторських ініціативах з 2014 року.

Економіка
Ідея змін

Тема: Побудова ефективної системи управління комунальним майном: облік, оренда та продаж.

Проблема: 

Мій проект - про прозорість в управлінні комунальним майном. Здавалося б, хто може бути проти? Але, на жаль, не всі поспішають переходити на прозору систему. Є дві основні проблеми.

Перша - не всі добре розуміють, як саме працює електронна система ProZorro.Продажі та які переваги вона несе для громади, тобто для всіх нас. Тому моя задача - розповісти про реформу, навчити і пояснити, як користуватися системою.

Друга проблема - це корупція. Іноді влада на місцях чинить супротив, бо стара, корупційна система, дозволяє чиновникам обкрадати бюджет. Від цього страждає насамперед місто. Бо замість ваших потреб, гроші йдуть на яхти й маєтки.

Мета: 

Зробити так, щоб про ProZorro.Продажі знали в кожному місті і селі. Для цього я подорожую по всій країні, розповідаю про електронні аукціони і показую конкретні результати. Бо ми це вже робимо кількома десятками міст.

Я хочу розповісти кожному українцю і керівнику кожного міста про можливості системи ProZorro.Продажі. Вся країна має знати, як краще продавати, здавати в оренду комунальну власність.

Розв'язання: 

1. Я розкажу у кожному містечку України про те, як працює система і як її можна використовувати на користь громад, як обліковувати комунальне майно, здавати його в оренду на прозорому аукціоні чи продавати.

2. Я покажу на конкретному прикладі, як ефективно впроваджувати реформи на місцевому рівні: як взяти старий міський автобус, або брухт чи знесений пам’ятник, виставити його на електронний аукціон і продати за максимальною ціною.

3. Я проведу навчання для активістів, для всіх небайдужих, щоб кожен охочий знав про те, як зробити громаду багатшою. Я навчу усіх бажаючих, як за допомогою нашої системи контролювати діяльність місцевої влади. Вона має працювати на вас.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

 

 

Трембовецький Борис Григорович

чт, 05/16/2019 - 00:55

Як Ви сприймаєте розвиток альтернативної енергетики в Україні?

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:44

ОЛЕКСІЙ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада