Новосельский

Новосельський Сергій

Вік
27
Київська
київ
Освіта
Вища юридична.
Магістр за кваліфікацією "правоохоронна діяльність"
Досвід роботи
Досвід роботи у державних конролюючих органах близько 7 років.
Економіка
Ідея змін

Тема:

Ідея полягає у вдосконалення законодавства України, що стосується господарської діяльності та державної реєстрації юридичних осіб.

Такі зміни як мінімум ускладнять масову реєстрації фіктивних суб'єктів господарювання та їх використання.

Пропунується:

  • Внесеня змін до ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб» стосовно обов’язковості документального підтвердження фактичного місцезнаходження юридичної особи (в залежності від правових підстав договір оренди, який має бути обо’язково нотаріально завірений або витяг з реєстру прав на нерухоме майно у випадку володіння власниками товариства таким нерухомим майном);
  • Передбачити законодавчо створення спеціальних рахунків у одному з державних банків України для внесення на нього грошових коштів у вигляді статутного капіталу, який має формуватись з наростаючим принципом у розмірі не менше 5% від обсягів реалізації за попередній рік, а для новостворених підприємств не менше 10 000 грн. Статутний капітал повертається власникам при припиненні юридичної особи після проведення всіх перевірок та за відсутності відкритих проваджень з кредиторами. Так, Статутний капітал може бути об’єктом забезпечення стягнення як податкових боргів підприємства так і боргів перед кредиторами.
  • Обов’язковість безпосередньої присутності власника майбутньої юридичної особи при державній реєстрації – створення юридичної особи, з обов’язковим наданням оригіналів документів (паспорт та код). (копії докум6нтів, що встановлюють особу завіряються власником на долучаються до реєстраційної справи).
  • Припинити діяльність комунальних підприємств, які займаються державною реєстрацією юридичних осіб, оскільки такі використовуються виключно для реєстрації фіктивних юридичних осіб, а також не виконують приписи ЗУ «Про Державну реєстрацію юридичних осіб» щодо передачі документів реєстраційних дій до державних реєстраторів – зберігачів (які у підпорядкуванні районних адміністрацій).

Цей список не є вичерпним, але має фундаментальне значення для виведення економіки України з тіні.

Посилання на повну Ідею кандидата.

Привалов Сергій Валерійович

сб, 05/11/2019 - 04:03

У вас є якісь наробітки стосовно боротьби з рейдерством підприємств?

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада