Фото кандидата

Островський Назарій

Вік
32
Львівська
Львів
Освіта
ЛДУВС.

Юридичний факультет.

Спеціальність - правознавство.
Досвід роботи
ФОП Островський Н. І.

Сфера надання розважальних послуг, а також сфера енергоефективного будівництва.
Громадська діяльність

Учасник різних просвітницьких заходів організованих ГО"Благословення".

Один із організаторів маштабного вуличного фестивалю " Lviv Family Day".

Член Бродівської районної команди партії "Сила Людей".

Інша
Ідея змін

Тема: Місце довіри.

Проблематика:
На моє глибоке переконання, саме через брак знань, наш народ раз за разом обирає популістів і мрійників, тих, котрі вміють багато і щедро обіцяти.

Буваючи в селах та містечках, я дуже часто стикався з проблемою того, що наші громадяни є малодосвідченими у політичному плані, в питаннях державотворення, вирішення проблем на місцях.

Натомість володіють та керуються тільки тією інформацією, яку отримують зі ЗМІ і на жаль, не використовують критичного мислення.

Ще одним спостереженням, було те, що ці самі люди мають страшенний рівень недовіри до влади в країні, області, місті, селі, що і підтверджується соціологічними дослідженнями.

З іншого боку, я чітко бачу, що місцеві авторитети, лідери думок, впливові люди ті, які могли б робити якісно нові зміни на місцях, не хочуть йти у політику боячись бути дискредитованими і не отримати достатнього рівня довіри.

Саме сукупність цих всіх факторів дає унікальну можливість популістам приходити до влади, а наш народ знову обирає супер-мена, який має прийти і всіх врятувати.


Чи є вихід з цієї ситуації?
Однозначно - так! Ми повинні брати ініціативу у власні руки і саме для цього, за допомогою проекту Нові Лідери, я хочу запустити платформу під назвою: "Місце довіри".

Що таке “Місце довіри”:
До цієї ідеї мене надихнули - молитовні сніданки, які проходять по всьому світу і метою цих заходів є: об'єднати людей навколо цінностей, навколо вирішення проблем, без конкуренції один між одним, а в єднані і примирені.


І якщо молитовні сніданки - це практика національного або регіонального рівня, то майданчики довіри мають виникнути у кожному куточку України.

Місце довіри - це багатофункціональний майданчик, який буде об'єднувати людей певної території навколо вирішення їхньої спільної проблеми, а також пропонувати базові знання у державотворенні, піднімати рівень знань та свідомості.

За результатом роботи таких платформ, люди мають навчитися довіряти один одному, спільно вирішувати власні проблеми, брати на себе відповідальність і не нарікати на всіх і на все!

Основним принципом має бути повна аполітичність і відкритість цих майданчиків.

В світі є безліч прикладів того, коли саме довіра між людьми кардинально змінила хід подій навіть цілих держав. 

Я вірю, що нам вдасться навчити людей співпрацювати на основі довіри один до одного, що стане добрим фундаментом, якісно іншої держави.

Трембовецький Борис Григорович

пт, 05/17/2019 - 13:44

Доброго дня! Запрошую Вас долучитися до команди інвесторів в будівництво першої в Україні колективної сонячної електростанції. Детально на моїй сторінці. Добавляйтесь в друзі та долучайтесь до команди. https://www.facebook.com/profile.php?id=100023010096279

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:35

НАЗАРІЙ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада