Фото кандидата

Перхалець Марія

Вік
32
Львівська
Львів
Освіта
У 2010 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка.

Спеціальність: економіка підприємства.
Досвід роботи
З 05.01.2018 року посада: головний бухгалтер.

ЛСЗШ І-ІІІ ст. №7 ЛМР.

З 2009 по 2017 рік - посада: фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку ПП "Зевс".
Громадська діяльність

Член громадської організації "Шкільна сім'я".

Економіка
Ідея змін

Тема: Створення, розвиток та підтримка фермерських господарств великої рогатої худоби (ВРХ). Розвиток мясної (яловичина) та молочної продукції в Україні.

Мета: Створення та підтримка фермерських господарств великої рогатої худоби. Розвиток молочної та м'ясної продукції.

Відновлення сільського господарства. Створення нових робочих місць. Покращення економічного стану держави. 

Проблеми розвитку фермерських господарств.

1. Незавершеність земельної реформи. Після надання статусу Україні самостійної, незалежної держави почався перехід до ринкової економіки. Впроваджувалася приватна власність. З'явився клас землевласників.

Людям роздали земельні паї, а можливість і підтримку зі сторони держави обмежили. В той час на правах оренди заходять різноманітні компанії, які створюють такі умови, щоб фермер залишив свою землю, у кращому випадку, а гіршому - це рейдерство. До цього додається економічна скрута, а державні програми малоефективні.

2. Нестабільна податкова система. Часті зміни ставок, правил та пільг ускладнюють прийняття довгострокових рішень для приватного сектору.

3. Складне правове середовище. Корупція, порушення контрактів та правова небезпека.

4. Використання застарілих технологій.

5. Неперспективне навчання у вищих навчальних закладах. На сьогодні професійна технічна освіта стала непопулярною, оскільки сільське господарство занепадає, тому таких необхідних для ведення фермерства професій як агроном, зоотехнік, ветеринар, тракторист, слюсар практично немає.

6. Немає належної підтримки інформаційної, фінансової та мотивації до створення фермерських господарств з боку держави та місцевого самоврядування.

Пропозиції розвитку фермерських господарств.

1. Необхідно запровадити інформаційну програму та юридичну підтримку майбутнім фермерам (землевласникам). Захистити їх права.

2. Врегулювати земельне питання, так щоб фермер (український селянин) був впевненим власником свого господарства. Стосовно права користування земельною ділянкою для створення фермерських господарств, ставити у пріоритеті громадянина України.

3. Підвищити освітні стандарти для сільськогосподарських робітників шляхом впровадження дорадчих служб та розширення освітньої бази для зайнятості у сільському господарстві.

4. Рівень оподаткування повинен бути помірним, а система прозорою і простою. Це дозволить досягти більшу ефективність від оподаткування. Якщо витрати на сплату податків високі - то люди мають схильність уникати оподаткування.

5. Залучати до створення кооперативів. В цьому випадку фермер буде відчувати безпеку, підтримку та стабільність.

6. Зменшити кількість служб перевірки та зосередити їх діяльність на міжнародних стандартах якості.

Пропозиція для інвесторів:

Фермерство ВРХ розвивається, йде потреба переробки мясної та молочної продукції. Постає питання молокопереробних заводів та м’ясокомбінатів, що спричиняє пропозицію для інвесторів щодо розвитку середнього та великого бізнесу.

Перспективність ідеї:

Запровадження ідеї планую розпочати у Львівській області з подальшим розширенням по всій території України. На сьогоднішній день вже є практика працюючих - близько 50 сімейних фермерських господарств, які взяли участь у програмі «Канадсько-українського проекту Розвиток молочного бізнесу в Україні».

Також є Благодійна організація "Львівська дорадча служба", яка готова надавати консультації, як правильно запровадити сімейне фермерське господарство.

Кінцева мета:

Держава не перешкоджає, а допомагає у розвитку фермерства. Покращується стан економіки. Збільшується обсяг продовольчого фонду держави.

Стають популярними сільськогосподарські професії. Створюються робочі місця, підвищується добробут громадян, зменшується відтік робочої сили за межі держави.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Привалов Сергій Валерійович

сб, 05/11/2019 - 03:48

Вважаю також, напрямок Держави на розвиток продуктового направлення високоперспективним, та маю стосовно думки розвинення збуту продукції на експорт шляхом бартеру, що значно підвищіть собівартість, та відповідно зацікавленість фермарів в розвитку цієї галузі. Вважаю, наши проекти доповнували би один одного.

Перхалець Марія Степанівна

вт, 05/14/2019 - 22:00

Дорого дня Сергій Валерійович! Рада що Вас зацікавила моя ідея. Думаю Вашу пропозицію потрібно більш детально обговорити. Буду вдячна за Вашу підтримку.

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:45

МАРІЯ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада