Фото кандидата

Пилипко Анатолій

Вік
50
Київська
Сезенків
Освіта
Вища юридична освіта з державного управління.
Досвід роботи
1987-1989 рік — служба у лавах Радянської Армії.

1989 — 1994 роки — навчання в Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого, отримання кваліфікації - юрист.

1994 — 2019 роки — юридична, в тому числі адвокатська практика, робота на посадах, які забезпечували удосконалення систем управління в сферах: торгівлі, виробництва, сільського господарства та фінансів.

2000 — 2008 роки — навчання в Національній академії державного управління при Президентові України (ХРІ) та аспірантурі цієї академії, отримання кваліфікації — магістр державного управління.

Грудень 2015 по теперішній час реалізую Програму “Розвиток територіальних громад України” у громадах України, як голова громадської організації “Науково-дослідний інститут удосконалення систем управління” та як самозайнята особа - адвокат.
Громадська діяльність

Голова громадської організації "Науково-дослідний інститут удосконалення систем управління".

Державне управління
Ідея змін

Тема: Розвиток територіальних громад України.

Мета: Втілення у життя майбутнього образу нашої держави: “Україна —  світова провідниця чеснот, територія щастя, де створені умови для задоволення потреб українців, захищені непрацездатні, літні люди, жінки, діти, Батьківщина, мораль і віра!».

Етап 1. Об’єднання громади, влади, органів місцевого самоврядування, місцевих голів, старост і депутатів в одну команду. Фіксація проблем та побажань жителів громад, проведення перших загальних зборів у громадах, у яких бере участь 100% дорослого населення громад. 

Етап 2. Затвердження та реєстрація статутів громад.

Етап 3. Залучення досвідчених людей до участі у розвитку громад. Визначення вартості нормального життя у громадах (сума коштів, яка необхідна для вирішення проблем і побажань громади).

Етап 4. Інвентаризація майна і ресурсів громад, затвердження стратегічного плану соціально-економічного та культурного розвитку громад.

Етап 5. Впровадження прогресивних наукових технологій (у сфері економіки, управління, самоврядування тощо), у розвиток територіальних громад району (об'єднаних територіальних громад ОТГ).

Створення стандартів захищеності в громаді (система показників суспільного розвитку, на які орієнтуються керівники громад, щоб оцінювати ефективність своєї діяльності), впровадження інструментів управління в діяльність органів влади, місцевого самоврядування і депутатів. Започаткування впровадження у життя громад кодексу моралі, етики та гідності.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата. 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада