Фото кандидата

Пилипко Анатолій

Вік
50
Київська
Сезенків
Освіта
Вища юридична освіта з державного управління.
Досвід роботи
1987-1989 рік — служба у лавах Радянської Армії.

1989 — 1994 роки — навчання в Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого, отримання кваліфікації - юрист.

1994 — 2019 роки — юридична, в тому числі адвокатська практика, робота на посадах, які забезпечували удосконалення систем управління в сферах: торгівлі, виробництва, сільського господарства та фінансів.

2000 — 2008 роки — навчання в Національній академії державного управління при Президентові України (ХРІ) та аспірантурі цієї академії, отримання кваліфікації — магістр державного управління.

Грудень 2015 по теперішній час реалізую Програму “Розвиток територіальних громад України” у громадах України, як голова громадської організації “Науково-дослідний інститут удосконалення систем управління” та як самозайнята особа - адвокат.
Громадська діяльність

Голова громадської організації "Науково-дослідний інститут удосконалення систем управління".

Державне управління
Ідея змін

Тема: Розвиток територіальних громад України.

Мета: Втілення у життя майбутнього образу нашої держави: “Україна —  світова провідниця чеснот, територія щастя, де створені умови для задоволення потреб українців, захищені непрацездатні, літні люди, жінки, діти, Батьківщина, мораль і віра!».

Етап 1. Об’єднання громади, влади, органів місцевого самоврядування, місцевих голів, старост і депутатів в одну команду. Фіксація проблем та побажань жителів громад, проведення перших загальних зборів у громадах, у яких бере участь 100% дорослого населення громад. 

Етап 2. Затвердження та реєстрація статутів громад.

Етап 3. Залучення досвідчених людей до участі у розвитку громад. Визначення вартості нормального життя у громадах (сума коштів, яка необхідна для вирішення проблем і побажань громади).

Етап 4. Інвентаризація майна і ресурсів громад, затвердження стратегічного плану соціально-економічного та культурного розвитку громад.

Етап 5. Впровадження прогресивних наукових технологій (у сфері економіки, управління, самоврядування тощо), у розвиток територіальних громад району (об'єднаних територіальних громад ОТГ).

Створення стандартів захищеності в громаді (система показників суспільного розвитку, на які орієнтуються керівники громад, щоб оцінювати ефективність своєї діяльності), впровадження інструментів управління в діяльність органів влади, місцевого самоврядування і депутатів. Започаткування впровадження у життя громад кодексу моралі, етики та гідності.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата. 

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада