Фото кандидата

Прокопчук Микола

Вік
48
Тернопільська
Шумськ
Освіта
Маю вищу освіту.
Досвід роботи
Інженер з охорони праці.
Інструктор ЕВТПЗ "Укрпошта".
Інженер-електронік "Укртелеком".
Більше трьох років - військовий.
Громадська діяльність

Завершую службу в армії.

Безпека та оборона
Ідея змін

Тема: Аспект державної економіки.

Пропозиція кратність 10.

Економіка держави потерпає від виходу коштів з обороту (великий обсяг коштів у закордонних банках, багато готівки на руках).

Ці кошти беруться з фінансових потоків підприємств, легально та нелегально (без оподаткування) виводяться власниками підприємств на свої потреби, причому у значно більших обсягах, ніж можуть витратити самі власники).

Пропоную ввести з пропозиції Призидента України через Верховну Раду закон, який не обмежує максимуму чи мінімуму заробітної плати, а регулює різницю між мінімальною заробітною платою та її максимальною кратністю не більше ніж 10.

Тобто, якщо власник хоче мати на місяць 100 000 гривень, то працівник з найменшою заробітною платою (відсоток ставки ролі не грає) має отримати не менше 10 000 грн.

Потрібно створити такі умови, щоб унеможливити уникнення такого закону.

У результаті хочеш користуватися більшими коштами в особистих цілях - піднімай заробітну плату працівникам. Не влаштовує - продавай підприємство та користуйся усіма грошима (власність від цього не потерпає).

Збільшення коштів на витрати виробництва – нема питань, це для держави також +, так чи інакше зацікавленість в отримані прибутку веде до збільшення заробітних плат, відповідно буде й більше надходжень до бюджету. Має йти у парі із Законом про відповідальність уникнення даного закону.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада