Фото кандидата

Прокопчук Микола

Вік
48
Тернопільська
Шумськ
Освіта
Маю вищу освіту.
Досвід роботи
Інженер з охорони праці.
Інструктор ЕВТПЗ "Укрпошта".
Інженер-електронік "Укртелеком".
Більше трьох років - військовий.
Громадська діяльність

Завершую службу в армії.

Безпека та оборона
Ідея змін

Тема: Аспект державної економіки.

Пропозиція кратність 10.

Економіка держави потерпає від виходу коштів з обороту (великий обсяг коштів у закордонних банках, багато готівки на руках).

Ці кошти беруться з фінансових потоків підприємств, легально та нелегально (без оподаткування) виводяться власниками підприємств на свої потреби, причому у значно більших обсягах, ніж можуть витратити самі власники).

Пропоную ввести з пропозиції Призидента України через Верховну Раду закон, який не обмежує максимуму чи мінімуму заробітної плати, а регулює різницю між мінімальною заробітною платою та її максимальною кратністю не більше ніж 10.

Тобто, якщо власник хоче мати на місяць 100 000 гривень, то працівник з найменшою заробітною платою (відсоток ставки ролі не грає) має отримати не менше 10 000 грн.

Потрібно створити такі умови, щоб унеможливити уникнення такого закону.

У результаті хочеш користуватися більшими коштами в особистих цілях - піднімай заробітну плату працівникам. Не влаштовує - продавай підприємство та користуйся усіма грошима (власність від цього не потерпає).

Збільшення коштів на витрати виробництва – нема питань, це для держави також +, так чи інакше зацікавленість в отримані прибутку веде до збільшення заробітних плат, відповідно буде й більше надходжень до бюджету. Має йти у парі із Законом про відповідальність уникнення даного закону.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада