Фото кандидата

Резекулов Андрій

Вік
58
Львівська
Львів
Освіта
Освіта середня, спеціальна.
Закінчив Львівське торгове училище з відзнакою.

Самостійна освіта: університетський курс психології, міжнародної економіки, юриспруденції, східної філософії, а також вивчав фінанси та маркетинг.
Досвід роботи
Маю більше тридцяти років досвіду роботи. Пройшов шлях від продавця до керівника великим концерном.

Останні 12 років присвячені виключно роботі по впровадженню у життя проекту "ПРОЗЕТ". Очолюю команду розробників, як провідний автор ідеї та керівник проекту.
Громадська діяльність

Посилання на Резюме кандидата.

Економіка
Ідея змін

Тема: Зняття проблеми боргових забов'язань населення України та бізнес-структур будь-якої форми власності в банківській сфері та сфері ЖКГ, через механізм системи ПРОЗЕТ.

Проблема: 

Наявність в банківський сфері та сфері ЖКГ великого обсягу пасивів (боргових зобов’язань населення і бізнесу України, а також прострочених (безнадійних)) лягає важким тягарем, як для всіх учасників спорів, так і для економіки держави в цілому.

Потребує обов’язкового вирішення.

Просте списання боргів неможливе: збитковий (мінусовий) баланс, гіперінфляція, нарощення нових боргів тощо. Підняття платіжної спроможності населення.

Це правильний шлях, але він розтягується на довгі десятиліття, а змінити ситуацію на краще необхідно вже сьогодні.

Мета:

Оздоровлення економіки України.

Розв'язання: 

Система ПРОЗЕТ пропонує ефективно та безпечно для всіх сторін вирішити це питання.

  • ПРОЗЕТ викупляє боргові зобов’язання (без права примусового стягнення) у кредиторів за номінальною ціною, з розрахунком, до трьох років «живими коштами».
  • У забезпечення видається оформлений відповідно чинного законодавства України простий вексель, аваль обслуговуючого банку.
  • Всі боржники протягом календарного року мають можливість стати учасниками ПРОЗЕТ (купувати товари і послуги щоденного попиту через систему ПРОЗЕТ) і перестати бути боржниками назавжди.
  • Система ПРОЗЕТ викупляє товари і послуги щоденного попиту в роздрібній торгівлі і у їх виробників гуртом. Різниця між гуртовою ціною і роздрібною йде на погашення боргів.

Посилання на повну Ідею кандидата.

 

 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада