Фото кандидата

Романець Василь

Вік
50
Київська
Київ
Освіта
Вища освіта.

КНУ ім. Т. Шевченка.

Механіко-математичний факультет.
Досвід роботи
Приватний підприємець.

Консалтинг, логістика, оптимізація.
Економіка
Ідея змін

Тема: Найкраща економічна програма розвитку України.

Актуальність проблеми: 

Наша країна має гігантський нереалізований потенціал економічного розвитку. Втілюючи мій план, можна підняти ВВП країни у кілька разів в стислі терміни.
 
Реалістичність цих ідей підтверджує світовий розвиток Китаю, інших країн південно-східної Азії і частково деяких європейських країн.
Це особливо актуально на сьогоднішній день, коли Україна в стані війни з могутнім агресором, а в нас є шанс все докорінно змінити на нашу користь.
 
Мета:  Реалізувати свої ідеї та напрацювання колег, в тому числі академіків НАН України для швидкого розвитку країни.
 
Я представляю унікальну програму, якої близько ні в кого немає, хоча деякі не основні пункти конкуренти теж знають і вказали в своїх заявах, але це всього – десята частина від нашого рівня і це тільки підтверджує правильність наших ідей.
Її реалізація дозволить підняти економіку і рівень життя народу не на відсотки, а в рази і цим вирішить всі основні проблеми країни (війна, бідність і т.п.).
 
Розробкою цієї програми тривалий час займалися науковці університету ім. Т.Г. Шевченка, включаючи академіків, провідні спеціалісти з консалтингу, логістики і оптимізації. Провівся детальний аналіз зростання і стосунків розвинутих країн світу.
 
Мій план оснований на історично сформованих і ситуативно створених переваг України - географічних, природних, економічних та наукових і людських ресурсах, реалізація якого підійме ВВП країни не на проценти, а в рази, будуть реальні серйозні гроші на армію, медицину, дороги, пенсії та інші соціальні сфери.
 
Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада