Фото кандидата

Романець Василь

Вік
50
Київська
Київ
Освіта
Вища освіта.

КНУ ім. Т. Шевченка.

Механіко-математичний факультет.
Досвід роботи
Приватний підприємець.

Консалтинг, логістика, оптимізація.
Економіка
Ідея змін

Тема: Найкраща економічна програма розвитку України.

Актуальність проблеми: 

Наша країна має гігантський нереалізований потенціал економічного розвитку. Втілюючи мій план, можна підняти ВВП країни у кілька разів в стислі терміни.
 
Реалістичність цих ідей підтверджує світовий розвиток Китаю, інших країн південно-східної Азії і частково деяких європейських країн.
Це особливо актуально на сьогоднішній день, коли Україна в стані війни з могутнім агресором, а в нас є шанс все докорінно змінити на нашу користь.
 
Мета:  Реалізувати свої ідеї та напрацювання колег, в тому числі академіків НАН України для швидкого розвитку країни.
 
Я представляю унікальну програму, якої близько ні в кого немає, хоча деякі не основні пункти конкуренти теж знають і вказали в своїх заявах, але це всього – десята частина від нашого рівня і це тільки підтверджує правильність наших ідей.
Її реалізація дозволить підняти економіку і рівень життя народу не на відсотки, а в рази і цим вирішить всі основні проблеми країни (війна, бідність і т.п.).
 
Розробкою цієї програми тривалий час займалися науковці університету ім. Т.Г. Шевченка, включаючи академіків, провідні спеціалісти з консалтингу, логістики і оптимізації. Провівся детальний аналіз зростання і стосунків розвинутих країн світу.
 
Мій план оснований на історично сформованих і ситуативно створених переваг України - географічних, природних, економічних та наукових і людських ресурсах, реалізація якого підійме ВВП країни не на проценти, а в рази, будуть реальні серйозні гроші на армію, медицину, дороги, пенсії та інші соціальні сфери.
 
Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада