Фото кандидата

Саук Андрій

Вік
37
Київська
Бровари
Освіта
Вища економічна освіта.
Досвід роботи
2011-2019 Голова правління ОСББ.
Громадська діяльність

Засновник Школи ОСББ.

Інша
Ідея змін

Тема: Онлайн-школа ОСББ.

Мета: Онлайн-школа для ОСББ дає можливість кожному жити в гарному, чистому, охайному, затишному, теплому багатоквартирному будинку шляхом створення та ефективної роботи ОСББ.

В Україні понад 100 000 багатоквартирних будинків. Переважна більшість з них в поганому стані. Непоодинокі випадки, коли навіть нові будинки вимагають великих вкладень для забезпечення нормального функціонування.

Чомусь мешканці багатоквартирних будинків впевнені, що влада просто зобов’язана колись їх відремонтувати. Влада скромно замовчує, що це неможливо. Крім того велика частина власників квартир переконана, що їхня власність – виключно квартира.

А все, що за дверима квартири, належить комусь іншому – ЖЕКу, місту, державі. Тому і існують сподівання, що ЖЕК, місто, держава повинні і відремонтують «своє» майно. І цим пояснюється безвідповідальне ставлення до всього, що є за межами квартири, бо це ж «нічиє».

Що робити?

На сьогодні існує три форми управління багатоквартирними будинками:

1. Самостійна.

2. Управління зборами.

3. Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (скорочено ОСББ).

ОСББ як і демократія – найгірша форма управління будинком, за виключенням всіх інших форм. Тому на ній і зосередимось.

ОСББ є першою сходинкою громадянського суспільства. Коли люди починають відчувати себе власниками будинку, вони починають ставити питання про те, кому належить вулиця, місто, держава.

Виявляється, що ми всі з вами є співвласниками цілої країни. І от коли з’являється відчуття власності, з’являється і відповідальність.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Шиманський Євгеній Львович

чт, 05/16/2019 - 19:12

Андрію, дякую за те, що просуваєш тему ОСББ

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада