кп

Сірик Андрій

Вік
49
Київська
Київ
Освіта
Вища
Досвід роботи
Керівник ТОВ "ІНТЕР-ГТВ" - 2017р. - т.ч. виробництво гумо-технічних виробів
Засуник директора "Інтеркомгруп" 2010- 2017р. - торгівля ГТВ, металобрухтом, обладнанням.
Керівник ТОВ "Укрвторчормет " -2010р. переробка металобрухту
Громадська діяльність

Заступник голови ОСББ

Правоохоронна система
Ідея змін

Проект

Створення муніципальної поліції.

Ідея створення муніципальної поліції не нова, але не розвинена в Україні.

При цьому, при правильній організації і впровадженні ідей які описані далі – це одна з ефективніших форм управління порядком.

Проблема: 

На мій погляд існуюча національна поліція з однієї сторони не вирішує більшість питань які б були помітні щодня для більшості пересічних громадян, наприклад: паркування автотранспорту, паління в заборонених місцях, викидання сміття та  недопалків повз смітники, забруднення  мастилами та іншими речовинами з автомашин у тому числі з сміттєвозів, вигул собак у не передбачених місцях і прибирання за ними, дотримання руху громадського транспорту по відповідній смузі.

З іншого боку вона повинна мати інші функції і реагувати на виклики пов’язані з насиллям, крадіжками, порушеннями ПДР, дотриманням громадського порядку , то що.

Ідея та реалізація:

Вважаю за потрібне започаткувати інститут муніципальної (місцевої) поліції на основі виборів місцевими громадами керівництва цієї поліції. 

Я пропоную надати локальним інститутам формувати власний бюджет дохідну та витратну частину, та плани праці. При цьому, щоб урегулювати всі райони та їх намагання – виділити ¼ від усіх доходів новоствореної організації на локальний рівень.

Розробити систему рейтингу поліцейського яке буде базуватися на оцінці як суспільства так і внутрішньо, виключно згідно якого можливе його просування по службі, отримання звання, грошового преміювання, то що.

Ключова ідея – зробити працівників щасливими щодо їх життя і прагнути до покращення самих себе. Крім того, необхідно налагодити систему відгуків щодо працівників та періодичність звітів поліції перед громадою ( можливо з використанням сайту відповідного відділку ), запровадити можливість дострокового переобрання виборних посад. При цьому, працівники самі можуть обирати собі посади, але голосувати за них буде уся організація і якщо у проміжок часу наданий особі він не виправдовує очікувань він може знайти себе безробітним таким же голосуванням.

Для реалізації діяльності муніципальної поліції потрібно прийняти відповідні законопроекти та постанови на державному та місцевому рівні.

Посилання на повну ідею кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада