вапв

Сопілко Іван

Вік
33
Одеська
Одеса
Освіта
-
Досвід роботи
МВС України 2002-2019
Національна гвардія України 2014-2015

Громадська діяльність
  • Був залучений до Революції Гідності, як учасник самооборони Майдану.
  • Організував віче у смт. Меджибіж.
  • Брав участь у анти-теририростичній операції в Україні в 2014 році.
Безпека та оборона
Ідея змін

Проект: Концепція розвитку військового самоврядування України

Ідея: Я пропоную змінити систему резервної армії України,  а саме ввести 20-річну форму контрактної служби згідно якої призовники будуть проходити 4 місячні військові збори на 2-ому році, і 3-ьох недільні військові збори протягом усіх інших 19-ти років.

Кожному солдату буде раз в рік виплачуватись заробітня платня 100% від окладу військового і в період між зборами-30%.

У період між зборами військовий може займатись іншою роботою, бізнесом, викладацькою діяльністю і т.д. За кожним солдатом буде закріплена нарізна стрілецька вогнепальна зброя, з якою він буде прибувати до тої частини, де буде нести службу.

У більшості випадків- це буде територіальна громада, у якій солдат прописаний, або бажає проходити військову службу.

Мій перший крок буде полягати у відновленні військової частини згідно стандартів НАТО у своємі рідному смт. Меджибіж, де стояли колись міжконтинентальні ракети «РС-36», тобто побудова військової інфраструктури, гуртожитки, столова, навчальний центр, полігон, тир і т.д.

Після цього я залучу спеціалістів із Швейцарської Конфедерації і країн НАТО для підготовки військових резервістів нового формату.

Керівники військових частин такого типу, як і за нормами Українського звичаєвого магдебурзького права будуть виконувати функції очільників, сільських громад, тобто я також пропоную змінити адміністративно-територіальний устрій громад так, щоб на ряду із вибраним головою ОТГ, право управління належало б і очільнику військового корпусу.

Введення в дію моєї концепції буде передбачати створення підсобних господарств із новими робочими місцями для членів громад. 

Також надам можливість кожному солдату бути членом таких організацій, як - міжнародна поліцейська асоціація, асоціація ветеранів ВС НАТО та інших.

Отже, реалізація моєї ідеї допоможе:

  • створити міцну резервну військову армію, котра буде фундаментом покращення демографічної ситуації громад України;
  • вирішить проблему забутості українських сіл;
  • сприятиме національно-патріотичному вихованню молоді; 
  • і вирішить проблему еміграції українців за кордон.

Посилання на повну ідею кандидата.

Євтух Андрій Васильович

сб, 05/11/2019 - 14:22

Добрий День! Добре б було взяти участь у делегуванні прав, сільським радам України, по вибору в їхню місцевість лікарів та вчителів. Тобто є закон, що зобов'язує лікарів закінчивших, МЕД. провести шість років у засланні у сільській місцевості. Сільському абітурієнту надається, житло, город, місце праці, забезпечується усіма нормами соціального права, та соціального захисту України.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада