вапв

Сопілко Іван

Вік
33
Одеська
Одеса
Освіта
-
Досвід роботи
МВС України 2002-2019
Національна гвардія України 2014-2015

Громадська діяльність
  • Був залучений до Революції Гідності, як учасник самооборони Майдану.
  • Організував віче у смт. Меджибіж.
  • Брав участь у анти-теририростичній операції в Україні в 2014 році.
Безпека та оборона
Ідея змін

Проект: Концепція розвитку військового самоврядування України

Ідея: Я пропоную змінити систему резервної армії України,  а саме ввести 20-річну форму контрактної служби згідно якої призовники будуть проходити 4 місячні військові збори на 2-ому році, і 3-ьох недільні військові збори протягом усіх інших 19-ти років.

Кожному солдату буде раз в рік виплачуватись заробітня платня 100% від окладу військового і в період між зборами-30%.

У період між зборами військовий може займатись іншою роботою, бізнесом, викладацькою діяльністю і т.д. За кожним солдатом буде закріплена нарізна стрілецька вогнепальна зброя, з якою він буде прибувати до тої частини, де буде нести службу.

У більшості випадків- це буде територіальна громада, у якій солдат прописаний, або бажає проходити військову службу.

Мій перший крок буде полягати у відновленні військової частини згідно стандартів НАТО у своємі рідному смт. Меджибіж, де стояли колись міжконтинентальні ракети «РС-36», тобто побудова військової інфраструктури, гуртожитки, столова, навчальний центр, полігон, тир і т.д.

Після цього я залучу спеціалістів із Швейцарської Конфедерації і країн НАТО для підготовки військових резервістів нового формату.

Керівники військових частин такого типу, як і за нормами Українського звичаєвого магдебурзького права будуть виконувати функції очільників, сільських громад, тобто я також пропоную змінити адміністративно-територіальний устрій громад так, щоб на ряду із вибраним головою ОТГ, право управління належало б і очільнику військового корпусу.

Введення в дію моєї концепції буде передбачати створення підсобних господарств із новими робочими місцями для членів громад. 

Також надам можливість кожному солдату бути членом таких організацій, як - міжнародна поліцейська асоціація, асоціація ветеранів ВС НАТО та інших.

Отже, реалізація моєї ідеї допоможе:

  • створити міцну резервну військову армію, котра буде фундаментом покращення демографічної ситуації громад України;
  • вирішить проблему забутості українських сіл;
  • сприятиме національно-патріотичному вихованню молоді; 
  • і вирішить проблему еміграції українців за кордон.

Посилання на повну ідею кандидата.

Євтух Андрій Васильович

сб, 05/11/2019 - 14:22

Добрий День! Добре б було взяти участь у делегуванні прав, сільським радам України, по вибору в їхню місцевість лікарів та вчителів. Тобто є закон, що зобов'язує лікарів закінчивших, МЕД. провести шість років у засланні у сільській місцевості. Сільському абітурієнту надається, житло, город, місце праці, забезпечується усіма нормами соціального права, та соціального захисту України.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада