Фото кандидата

Сойма Володимир

Вік
47
Закарпатська
Мукачево
Освіта
Вища освіта.

Харківський авіакосмічний університет - інженер-механік з літако та вертольотобудування.

УжНУ - правознавство.

Академія СБУ - професійні курси.
Досвід роботи
З 1995 по 1996 інженер - технолог Закарпатського вертольотного виробничого об'єднання, з 1996 по 2016 співробітник УСБУ в Закарпатській області на офіцерських та керівних посадах, в даний час військовий пенсіонер, підполковник СБУ в запасі, учасник АТО.
Громадська діяльність

З грудня 2017 року голова ГО Єдність краю, з січня 2018 року голова ГО Право Людей, організатор та ініціатор 7 розслідувань корупційно діяльності посадових осіб органів влади.

Ініціатор 5 кримінальних проваджень щодо протиправної діяльності посадових осіб органів влади, у першу чергу міськвиконкому м. Мукачево!

Продовжую здійснювати вказану діяльність з позиції голови правління ГО "Право Людей".

Державне управління
Ідея змін

Тема: Ідея змін в державі.

Держава в особі її чиновників та законів повинні працювати для людей, для покращення їх благополуччя, створення робочих місць, підтримки ноу-хау, ініціативних людей у різних сферах, захисту екології та довкілля.

В сучасному світі виграє та держава і люди, які ідуть в ногу з прогресом, новинками сучасної науки і техніки.

Необхідно підвищити рівень взаємодії між державним механізмом та простими людьми. Скарги людей на бездіяльність посадових осіб перевіряють не ті ж самі посадові особи.

Система влади з 5 гілок влади повинна бути врівноважена, прозора та зрозуміла для всіх, без яких-небудь впливів один на одного.

Люди мають стати ініціативними у соціальній, політичній та суспільній сферах. Також у боротьбі з корупцією, а держава повинна підтримувати та сприяти цьому.

Але без будь-якого розподілу посадових осіб на своїх та чужих. Закон один для всіх.

Спрощення функціонування роботи державних органів та структур, скорочення штатів, а їх робота повинна стати відкритою для суспільства максимально спрощеною та комп’ютеризованою.

Спрощення виборчої системи, підвищення відповідальності депутатів за свої дії та бездіяльність, починаючи з сільських, міських рад та вище до ВРУ.

Можливість відкликання депутатських повноважень, підвищення ролі виборця на роботу рад всіх рівнів, а через них і райдержадміністрацій, облдержадміністрацій та інших державних структур.

Прозорість при формуванні законодавства по комунальним платіжкам, тарифам за енергоносії та ліквідації корупційних складових при цьому.

Народ України повинен в кінці-кінців стати головним власником та користувачем природних багатств та надр!

Оскільки, риба гниє з голови, то діяльність центральних органів по боротьбі з корупцією повинна бути максимально прозорою, ефективною, а правоохоронна діяльність різних відповідних структур повинна організовуватись, контролюватись та оцінюватись суспільством.

Покарання за будь-яке правопорушення, що включає й позбавлення волі чиновників будь-якого рівня, конфіскації майна без врахування їх належності до керівної партії чи близькості до керівництва держави.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада