Фото кандидата

Сойма Володимир

Вік
47
Закарпатська
Мукачево
Освіта
Вища освіта.

Харківський авіакосмічний університет - інженер-механік з літако та вертольотобудування.

УжНУ - правознавство.

Академія СБУ - професійні курси.
Досвід роботи
З 1995 по 1996 інженер - технолог Закарпатського вертольотного виробничого об'єднання, з 1996 по 2016 співробітник УСБУ в Закарпатській області на офіцерських та керівних посадах, в даний час військовий пенсіонер, підполковник СБУ в запасі, учасник АТО.
Громадська діяльність

З грудня 2017 року голова ГО Єдність краю, з січня 2018 року голова ГО Право Людей, організатор та ініціатор 7 розслідувань корупційно діяльності посадових осіб органів влади.

Ініціатор 5 кримінальних проваджень щодо протиправної діяльності посадових осіб органів влади, у першу чергу міськвиконкому м. Мукачево!

Продовжую здійснювати вказану діяльність з позиції голови правління ГО "Право Людей".

Державне управління
Ідея змін

Тема: Ідея змін в державі.

Держава в особі її чиновників та законів повинні працювати для людей, для покращення їх благополуччя, створення робочих місць, підтримки ноу-хау, ініціативних людей у різних сферах, захисту екології та довкілля.

В сучасному світі виграє та держава і люди, які ідуть в ногу з прогресом, новинками сучасної науки і техніки.

Необхідно підвищити рівень взаємодії між державним механізмом та простими людьми. Скарги людей на бездіяльність посадових осіб перевіряють не ті ж самі посадові особи.

Система влади з 5 гілок влади повинна бути врівноважена, прозора та зрозуміла для всіх, без яких-небудь впливів один на одного.

Люди мають стати ініціативними у соціальній, політичній та суспільній сферах. Також у боротьбі з корупцією, а держава повинна підтримувати та сприяти цьому.

Але без будь-якого розподілу посадових осіб на своїх та чужих. Закон один для всіх.

Спрощення функціонування роботи державних органів та структур, скорочення штатів, а їх робота повинна стати відкритою для суспільства максимально спрощеною та комп’ютеризованою.

Спрощення виборчої системи, підвищення відповідальності депутатів за свої дії та бездіяльність, починаючи з сільських, міських рад та вище до ВРУ.

Можливість відкликання депутатських повноважень, підвищення ролі виборця на роботу рад всіх рівнів, а через них і райдержадміністрацій, облдержадміністрацій та інших державних структур.

Прозорість при формуванні законодавства по комунальним платіжкам, тарифам за енергоносії та ліквідації корупційних складових при цьому.

Народ України повинен в кінці-кінців стати головним власником та користувачем природних багатств та надр!

Оскільки, риба гниє з голови, то діяльність центральних органів по боротьбі з корупцією повинна бути максимально прозорою, ефективною, а правоохоронна діяльність різних відповідних структур повинна організовуватись, контролюватись та оцінюватись суспільством.

Покарання за будь-яке правопорушення, що включає й позбавлення волі чиновників будь-якого рівня, конфіскації майна без врахування їх належності до керівної партії чи близькості до керівництва держави.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада