ааиа

Стародуб Олександр

Вік
56
Київська
Киев
Освіта
Вища
Досвід роботи
Підполковник запасу, тренер з кунг-фу, тайцзи-цюань, цигун.
Громадська діяльність

Іструктор Самооборони Майдану Гідності.

Інша
Ідея змін

Проект:

Організація самооборони в Україні.

Проблема:

Внаслідок поганої виховної та спортивно-оздоровчої роботи з підростаючим поколінням та населенням України на сьогодні ми маємо великий відсоток доволі інфантильної, духовно та фізично не розвиненої молоді, велику кількість хвороб та високу смертність серед населення від неактивного способу життя, зловживання алкоголем, курінням та наркотиками, елементарної неосвідченності у питаннях надання першої допомоги собі та постраждалим в критичній ситуації.

Ціль програми:

Завдяки введенню програми самооборони, ми зможемо підняти рівень патріотизму, суспільної свідомості, духовності та фізичної культури населення України.

Ми зможемо зблизити силові структури з народом. Поліція буде, при цьому, виконувати свою головну функцію, - профілактику злочинності через безпосередню участь у вихованні молодих людей та спілкуванні і співпраці з населенням.

Військові будуть приймати активну участь у підготовці населення до можливих бойових дій. Представники МЧС будуть задіяні у підготовці населення до участі у ліквідації можливих катастроф. Ми зможемо в результаті отримати здорову, духовно розвинену націю патріотів здатну вирішувати у державі будь які проблеми.

Суть програми:

Ми створимо добровільні організації, в які входитимуть всі охочі громадяни незалежно від полу під назвою "Самооборона". Це будуть організації, побудовані за місцем навчання, роботи і проживання громадян і будуть фінансуватися частково державою, а частково за рахунок членських взносів.

Починатися членство в таких організаціях буде з першого класу школи. Проходячи навчання в школі, школярі будуть рости і в організаціях самооборони, згодом переходячі в інші подібні організації, за місцем навчання, роботи або проживання.

Основні напрямки роботи:

У організаціях самооборони робота повинна вестися в трьох основних напрямках:

  • патріотичному,
  • духовному, 
  • військово-фізичному.

Патріотичне та духовне виховання має бути організоване педагогічним колективом при активній участі шефських дорослих організацій самооборони та представників силових структур.

Військово-фізичне виховання повинне включати навчання навичкам виживання, екстремальної медицини, самозахисту і військової підготовки.

База проведення занять:

Заняття у середніх та вищих учбових закладах по загальній військовій підготовці, самообороні, екстримальній медицині та виживанню повинні проводитися не тільки на базі учбового закладу, а і на базах поліції, армії, Національної Гвардії та підрозділів МЧС з долученням професіоналів цих силових структур.

Заходи в організації. Крім регулярних тренувань та занять в організаціях «Самооборони» повинні проводитися різноманітні заходи: тематичні походи, навчання, екскурсії, ігри, змагання, збори, зустрічі з героями АТО та Майдану Гідності, допомога інвалідам Майдану та війни на Донбасі, сім’ям загиблих, тощо.

Системи навчання у «Самообороні»:

В якості системи самозахисту, загальної військової підготовки та екстремальної медицини можна використовувати введену в армії систему БАРС (бойова армійська система).

У вищих учбових закладах такі заняття зможуть проводити самі студенти, що досягли високого рівня у цій системі, а навчанням військовій підготовці по спеціальностям повинні займатися військові кафедри.

Керівництво «Самооборони»:

В усіх організаціях «Самооборони» командири повинні обиратися членами цих організацій. Керуватися вся організація повинна радою атаманів на чолі з гетьманом «Самооборони», який має входити до РНБУ.

Структура підрозділів має бути такою ж, як і в армії: відділення, взвод, рота, батальон і т.д. (для легкості формування резервних територіальних підрозділів).

Посилання на повну ідею кандидата.

 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада