фото кандидата

Тихонов Олександр

Вік
31
Чернігівська
Городня
Освіта
Project manager.
Досвід роботи
Охорона, будівництво.
Соціальний захист
Ідея змін

Мета: Бажаю створити громадську організацію (правозахисну, освітню), щоб об’єднувати людей та захищати їх інтереси з метою відстоювання прав та свобод громадян на гідне життя.

1. Київстар та інші оператори мобільного зв’язку. Не кожній бабці в селі та немічному інваліду до снаги платити щомісяця непосильний тариф, послугами якого вони не скористаються повністю (мегабайтами для інтернету).

Їм достатньо зателефонувати за доступною ціною без усіляких хитромудрих умов тарифу. Тому, треба відстояти можливість надання пільгових тарифів для малозабезпечених верств населення.

Якщо мобільні оператори мають кошти на дорогу, безглузду рекламу на ТБ то очевидно, що вони можуть не підвищувати ціну тарифів. Так, вони несуть певні витрати (амортизація обладнання, зарплати, реклама та інше), але ж ці витрати майже ніщо, у порівнянні з надприбутками, які вони мають.

Біда сучасного бізнесу в тому, що є висока мотивація у його власників та топ менеджерів, але при цьому низька компетентність і відсутність реального бачення ситуації в країні.

2. Антинародні закони. Один із них - це Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Послухайте співвітчизники! Ми живемо на багатій землі, у нас все є. Наші діди, прадіди та пращури гинули у війнах за цю багату землю не для того, щоб на неї прийшли «прислужники диявола» та писали нам захмарні тарифи і антинародні закони.

3. Треба захистити та надати підтримку таким людям як я, котрі ще можуть попри все, здраво мислити та нести користь суспільству не наслідуючи нав’язані тренди та деструктивну моду. Бажаю, щоб до таких як я, держава прислухалась та надавала підтримку, а не здихувалась за кордон.

Бо коли душа, котра страждає від того, що їй не дали реалізуватися в своїй країні і вимушена десь в Польщі на заробітках втрачати дорогоцінний час, то так і проклинається Україна своїми дітьми.

4. Біда нашого народу - невігластво, конформізм, хворий плюралізм, політичне пусто-блудословство та нездатність об’єднуватися заради того, щоб відстояти свої людські права та свободу на гідне життя. Моя організація вестиме просвітницьку роботу у боротьбі з незнанням.

5. Я не один! Таких як я вистачає, і ми об’єднаємося і виборемо своє святе право на існування справедливого, чесного раю на землі.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада