вкапрв

Ведровська Валентина

Вік
27
Львівська
Львів
Освіта
* Навчалась в Українському Католицькому Університеті, кафедра соціальної педагогіки.
* Десятки різних вузькопрофільних курсів та програм неформальної освіти, в тому числі - за кордоном
Досвід роботи
Березень 2016 – до тепер - Засновник та Голова Правління БФ «Галицька Фундація»
2016 – до тепер – тренер Міжнародного Республіканського Інституту (IRI)
Грудень 2017 – до тепер – член Міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на Львівщині
Лютий 2016 — березень 2019 - Керівник відділу соціальних проектів ГО «Українська Галицька Асамблея»
Липень 2015 — Травень 2016 - директор з розвитку ГО “Форум видавців”
2008 – 2012 - Координатор спільноти Міжнародного руху “Віра і світло” (спільноти для осіб з особливими потребами)
Травень 2006 — до тепер - Волонтер Міжнародного руху “Віра і світло”
Лютий 2008 – жовтень 2009 - волонтер-секретар Комісії душпастирства охорони здоров’я (УГКЦ)
Громадська діяльність

* Досвід громадської та волонтерської діяльності – майже 13 років, прийшла в соціальну сферу в переддень 15-тиліття.
* Балотувалась в депутати до Львівської обласної та Львівської міської рад у 2015 році.
* Тренер та фасилітатор, працюю з громадськими організаціями, політичними партіями, молоддю, органами влади... Також часто виступаю залученим експертом, спікером, модератором.
* Є членом Міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на Львівщині, розробляю стратегію реформування інтернатних закладів та створення освітніх, соціальних, медичних, інфраструктурних та інших послуг в громадах, впливаю на прийняття якісних рішень, відстоюю інтереси вразливих категорій і т.д.
* Активно працюю над повним перезавантаженням однієї із громад Львівщини, як конкретного прикладу та напрацювання алгоритму дій

Соціальний захист
Ідея змін

ТЕМА: 

Ринок соціальних послуг

МЕТА: 

Підвищення якості та доступності соціальних послуг в Україні, шляхом формування державного ринку соціальних послуг із нових гравців - недержавних організацій, що на конкурентних засадах матимуть можливість надавати їх тим, хто цього потребує, в тому числі за кошти державного бюджету, починаючи з 2020 року.

ПРОБЛЕМА :

Держава надає ряд соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та/або мінімізацію їх наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

На жаль, застарілі методи та формати роботи, що часто є ще радянським спадком, не сприяють якості цих послуг. Також є проблема у фінансуванні та пов’язаний з цим брак кваліфікованих кадрів, особливо – у сільській місцевості.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЕКТУ:

- 2019-2020 р. 

ЦІЛІ: 

1. Пролобіювати затвердження державних стандартів соціальних послуг.

2. Мотивувати органи місцевого самоврядування до соціального замовлення соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів, ознайомити їх із інструментами та процедурами.

3. Ознайомити недержавних суб’єктів з усієї України, що надають чи можуть надавати соціальні послуги, з правилами та можливостями соціального замовлення, мотивувати та підготувати їх до надання послуг за рахунок бюджетних коштів.

4. Сформувати суспільний запит на якісні соціальні послуги та готовність їх отримувати у недержавних організацій.

ЗАХОДИ:

1. Реалізувати масштабну просвітницьку кампанію у всіх регіонах України (сюжети на ТБ, участь в телепроекті «Нові лідери», соціальна реклама (зокрема – ряд відеороликів, що розповсюджуватимуться через мережу інтернет та на місцевих телеканах), статті в національних та регіональних медіа, розсилка через органи місцевого самоврядування та бази громадських організацій, круглі столи, презентації…). Інформаційні повідомлення для кожної цільової аудиторії будуть надані найбільш відповідними каналами.

2. Провести зустрічі-обговорення із представниками недержавного сектору та Міністерства соціальної політики, щодо кожної із соціальних послуг. Напрацювати державні стандарти, що є максимально ефективними та шляхом переговорів чи/та із використанням інструментів адвокації вплинути на їх затвердження.

3. До кінця 2019 року особисто випробувати алгоритм соціального замовлення шляхом надання соціальної послуги підтриманого проживання для осіб з інвалідністю Благодійним фондом «Українська Галицька Фундація».

4. Розробити навчальну програму для громадських організацій та ОМС по алгоритмах, вимогах та інструментах соціального замовлення соціальних послуг та втілити її у всіх регіонах України.

5. Розробити ресурсний сайт, на якому буде зібрано всі стандарти, рекомендації, поради по практичній організації та адміністративному супроводу надання соціальних послуг, а також – з контактами та інформацією про усіх суб’єктів, що залучені в процес надання соціальних послуг. Забезпечити його постійне оновлення.

6. Підготувати та забезпечити функціонування навчально-ресурсної платформи з підготовки та супроводу недержавних організацій у наданні ними соціальних послуг.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ: 

1. В місцевих бюджетах на 2020 рік закладено кошти на соціальне замовлення соціальних послуг.

2. Мінімум 30 організацій у 2020 вже надають послуги за рахунок бюджетних коштів, а сотні інших – навчаються та готуються до цього.

3. Сформовано суспільний запит на якість послуг та готовність їх отримувати у недержавного сектору.

4. Кожна організація чи орган місцевого самоврядування мають кваліфіковану допомогу та супровід у процесі підготовки та надання соціальної послуги шляхом соціального замовлення.

5. Скорочується кількість людей в інтернатних закладах, бо вони повертаються в громади, де на місцях працюють необхідні послуги.

Проект має високу здатність до поширення успішних практик від громади до громади і мультиплікації, мережування та кращої комунікації між недержавними надавачами послуг.

Посилання на повну ідею кандидата.

Тихонов Олександр Анатолійович

ср, 05/15/2019 - 01:05

Доброго дня, чарівна пані, Валентино :) я теж н. лідер і бажав би з Вами дружити https://www.facebook.com/alex.sengra Дякую!

Трембовецький Борис Григорович

пт, 05/17/2019 - 13:48

Доброго дня! Запрошую Вас долучитися до команди інвесторів в будівництво першої в Україні колективної сонячної електростанції. Детально на моїй сторінці. Добавляйтесь в друзі та долучайтесь до команди. https://www.facebook.com/profile.php?id=100023010096279

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада