Фото кандидата

Винович Надія

Вік
41
Івано-Франківська
Підгайчики
Освіта
1993-1997 рр. - Львівський державний технікум харчової промисловості, факультет - технологія бродильних виробництв.

2005-2008 рр. - Європейський університет, факультет - економіка та менеджмент.
Досвід роботи
1999-2001 рр. Підгайчиківський спиртовий завод - змінний хімік.

2005-2007 рр. Комбікормовий завод Або-Мікс - хімік-аналітик.

2010-2017 рр Підгайчиківський спиртовий завод - хімік та довірена особа заввиробництвом.

2017-2019 рр. начальник складу ТД Leoni.
Громадська діяльність

Бракує часу, сама виховую сина та доглядаю батьків-пенсіонерів.

Економіка
Ідея змін

Я пропоную створити інтернет ресурс – свого роду соціальна мережа для підприємців. Створюючи свою сторінку, підприємство (чи ФОП, не важливо) отримує:

  • Закладку «Стрічка новин», де можна публікувати огляди своїх новинок, постити інформацію, обговорювати, ділитися досвідом.
  • Окрім того, в стрічці новин можна буде представити свій бізнес-проект, або ж ідею (у вигляді відеоогляду наприклад), а замість лайків будуть кнопки «цікаво», «не цікаво», «бажаю долучитися». Якщо людина «бажає долучитись», то їй запропонує система обрати:
  1. Я поділюся досвідом;
  2. Я поділюся працею;
  3. Я поділюся коштами.

Який з трьох останніх варіантів би не обрала особа, її дані будуть надіслані автору проекту для контакту з ним. Таким чином найбільш вдалі ідеї отримають право на життя.

  • Закладку «Закупівля», де можна буде вносити сировину, товари та послуги, яких потребує підприємство, діапазон цін, кількість (об’єм) закупівель, їх систематичність.

Наприклад: ми потребуємо зерна пшениці 3 класу в кількості 10 тон/міс. за ціною 1000 – 1200 грн/тону. Для нас важливо, щоб пшениця була з Південної України. Ми вносимо ці дані, обираємо регіон та ставимо галочку в віконечку «Оголосити тендер».

«Лінія розвитку» аналізує всі дані з власної бази та надсилає нам усі комерційні пропозиції від підприємств та підприємців, які відповідають заданим параметрам.

  • Закладку «Продаж», де можна аналогічно вже виставляти товари та послуги для продажу, вказувати ціну гуртову, роздрібну, кількість та «Приймати участь у тендерах». Тоді вже наші товари система пропонуватиме іншим учасникам у вигляді комерційних пропозицій, якщо наша пропозиція відповідатиме заявленим параметрам.
  • Закладку «Аналітика», де можна буде переглянути, наприклад, ціни з «попиту» (за якою ціною готові купляти) ту ж пшеницю, скажімо, в обраному регіоні.

Або ж цінова політика «пропозиції» на той чи інший товар. Можна буде переглянути які групи товарів у яких регіонах більше представлені, а в яких відчувається брак через високий попит. Ця інформація буде особливо цікавою при виведенні новинок на ринок, або ж при збільшенні виробництва.

  • Закладку «Контакти», де можна створити власного контрагента, щоб комерційні пропозиції та замовлення система надсилала на нашому фірмовому бланку. Також можна додати фото та відео огляд підприємства, щоб додати ваги та довіри до нього. Окрім того вказати дані контактних осіб та навіть їх фото.
  • Закладку «Рейтинг», де можна буде переглядати динаміку рейтингу фірми (зріст, падіння довіри та авторитету).

Доречі, я б надала можливість залишати відгуки та виставляти оцінку тільки тим, хто дійсно мав співпрацю з даною фірмою через наш ресурс, для запобігання всілякого роду не правдивих маніпуляцій на цьому ґрунті.

Окрім перелічених переваг, «Лінія розвитку» матиме ще одну цікавинку. На базі нашої служби працюватиме мульти-колл-центр, який безкоштовно надаватиме:

  1. Юридичну довідку;
  2. Економічну довідку;
  3. Аграрну довідку;
  4. Ветеринарну довідку.

Це означає, що пересічний громадянин зможе зателефонувати, скажімо, в «аграрну довідку», спитати де можна придбати сортове насіння льону, коли його висаджувати, чим обробляти та підживлювати, чи можна буде винайняти техніку для збору врожаю та, навіть кому продати.

Зрозуміло, що оператор-агроном порекомендує придбати зерно, препарати та техніку в клієнтів з бази «Лінія розвитку». Хочу зауважити, що це значно ефективніша реклама, ніж білборди. Окрім того, це збільшить нашу потенційну аудиторію.

Отож, для підсумку, що ми отримуємо в «сухому залишку»?

a) Інтернет-ресурс, де спілкуються підприємці, та обмінюються новинами;

b) Майданчик для цікавих стартапів;

c) Система закупівель та продажів (шукаємо не сайти, а конкретні товари, скидаємо комерційні, створюємо замовлення, погоджуємо їх тощо), яка дозволить скоротити кількість менеджерів, так як багато функцій виконуватиме автоматично.

d) Альтернатива дорогій рекламі. Тепер тобі не потрібен СЕО супровід, Дірект, чи дорогі ролики на телебаченні. Достатньо бути зареєстрованим у системі, зарекомендувати себе чесним гравцем на ринку (хороший рейтинг) та запропонувати «смачну ціну» і система запропонує твій товар тому, хто його шукатиме.

e) Аналітика ринку. З нашою допомогою можна відслідковувати динаміку ринку по ціні, кількості, попиту та пропозиції. (Скільки б коштували послуги менеджера, який би самостійно вибирав та опрацьовував такі дані?)

Тепер до найцікавішого.

Реєстрація в системі – безкоштовна.

Місяць можна користуватися усіма функціями безкоштовно, а з другого місяця всі функції платні. Можна передплачувати пакетом, а можна обирати кожну функцію окремо.

Зважаючи на перелічені переваги, та економію коштів (не потрібні додаткові працівники та зайва реклама), гадаю, можна буде поторгуватися щодо абонементної плати, щоб служба була рентабельною та окуповувала себе в повній мірі.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Привалов Сергій Валерійович

сб, 05/11/2019 - 04:37

Вважаю, такі питання треба надавати до служби підтримки державних закупівель, тому що вже такий проект є, але потребує багато вдосконалень. Через це, доцільно б було запропонувати на кожному сайті дердслужб зробити сторінку з відкритими відкуками, та пропозиціями, які користувачі би доповнювали, та відстежували шляхи вдосконалень й виправлень.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада