Вірьовкіна Лілія

Вік
31
Дніпропетровська
Dnipro
Освіта
Вища юридична освіта- Харківський національний університет внутрішніх справ.
Досвід роботи
Детальне резюме за посиланням https://rabota.ua/cv/7467898.
Є досвід роботи в державних структурах, в приватних підприємствах на посаді юрисконсульта, в громадському секторі.
Громадська діяльність

Я є головою та співзасновницею ГО "Ти потрібен Україні", є головою та співзасновницею Громадської спілки "Сильніші разом", що обєднює 20 організацій ВПО та ВПО/АТО.

Миротворення та реінтеграція
Ідея змін

Проект:

«Ти потрібен Україні!».

Проблема:

Відсутність цільової державної освітньої програми відносно молоді, яка залишилась на окупованій території Донецької, Луганської областей, в Криму, в напрямку сприяння виїзду молоді з окупованих територій та подальшій адаптації.

Ми втрачаємо ціле покоління українців, ще більше віддаляємо від себе населення окупованих територій України.

Запропоноване мною вирішення даного питання (план дій):

  • Створення на базі школи або вищої навчального закладу Центру освіти та адаптації учнів із окупованої території (надалі Центр, про нього далі).
  • Розробка та подача на розгляд відповідного нормативно –правового акту щодо закріплення роботи подібних центрів по всій території Україні як цільової державної програми.
  • Інформаційна-просвітницька  компанія з метою отримання підтримки із боку громадського суспільства України, центральних органів влади, адвокаційна компанія з метою прийняття даного проекту нормативно –правового акту.

Особливості Центру:

Мета:

  • Допомога молоді, яка виїжджає із окупованих території, в надолуженні необхідного рівня освіти із окремих предметів (українська мова, література та історія України),  патріотичне виховання шляхом відведення  молоддю українських пам’яток культури, мистецтва та історичні пам’ятки по всіх території Україні (екскурсії), знайомство із процедурою євроінтеграції України (можливо екскурсії у географічно близькі Україні держави);
  • Створення онлайн платформи з метою підтримки навчання українській мові, літератури та історії України на окупованій території.

Цільова аудиторія:

  • Молоді люди віком від 14 до 20 років, які переїхали або бажають переїхати із окупованої території з метою продовження навчання у школі або іншому навчальному закладі;
  • Молодь, яка проживає на окупованій території, але хоче навчатись українській мові, літератури та історії України та отримувати іншу цікаву інформацію, бути залученою у різні освітні проекти.

Термін навчання:

  • Півроку для тих, хто переїжджає,  за цей період молода людина має надолужити необхідний їй рівень із таких предметів, як українська мова, література та історія, або перейти в звичайну школу або пройти ЗНО та поступити у середньо технічний заклад, вищій навчальний заклад тощо;
  • Необмежений термін для тих, хто проживає на окупованій території.

Умови навчання та проживання:

1. Для тих, хто виїжджає - проживання в гуртожитку, безоплатне харчування, безоплатні екскурсії та невелика стипендія;

Навчання будуть проводити педагоги відповідної школи або вищого навчального закладу, якій захоче реалізувати проект; екскурсії  - соціальні працівники або представники бажаючої громадської організації; психологічне реабілітацію - психолог із відповідною підготовкою, обраний на конкурсній основі.

2. Для тих, хто проживає на окупованій платформі, - освіта та співпраця через освітню платформу (сайт), де будуть розміщені вебінари, конкурси, завдання тощо.

У разі виграшу я розраховую, що коштів вистачить на:

1.Оплати відкриття та роботу Центру на півроку із кількість учнів 25 (30) учнів;

2. Запуску відповідного сайту (освітньої платформи);

3. Розробки відповідного нормативно –правового акту щодо закріплення роботи подібних центрів по всій території Україні як цільової державної програми;

4. Частково оплати  інформаційної та адвокаційної компанії.

У разі, якщо коштів не вистачить на якийсь із етапів, ми гарантуємо пошук та залучення коштів із інших джерел.

Посилання на повну ідею кандидата.

Тихонов Олександр Анатолійович

ср, 05/15/2019 - 00:14

Доброго дня, пані! Я також лідер :) буду дуже радий дружити з Вами https://www.facebook.com/alex.sengra
Дякую!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада