ук

Йощенко Олександр

Вік
32
Київська
Київ
Освіта
Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, магістр факультету облік і аудит.
Досвід роботи
2010 - 2011 рр. - АТ «Пирятинський сирзавод» - експедитор.
2011 - 2013 рр. - КП «Пирятинський міський водоканал» офісний службовець (боргові зобов’язання).
2014 р. - СК «Експрес Сервіс».
Громадська діяльність

Робити для людей так, як би я хотів, щоб вони зробили для мене.

Державне управління
Ідея змін

Проект:

Об`єднання українців в першу «дійсно» народну політичну партію.

Проблема:

          За роки незалежності в нашій країні при владі було безліч політичних  партій, але нажаль вони все менше дбають про інтереси звичайних українців. Політичні партії перетворилися на бізнес-проекти, а депутати - на кишенькових маріонеток олігархів.

Ідея:

           Хочу за допомогою цього проекту залучити і об`єднати активних, свідомих і цілеспрямованих громадян до створення першої «дійсно народної» політичної партії (далі ПП), незалежної від влади і бізнесу, для захисту прав і свобод звичайних українців. До якої зможе долучитися кожен громадянин України згідно чинного законодавства, який готовий боротися за краще наше з Вами життя. Також, до ПП можуть приєднатися інші учасники цього телепроекту для подальшої реалізації їх проектів на державному рівні.

Мета:

           Це повернення довіри громадян до народних обранців, так кажучи наблизити народ до влади. Також відокремлення політики від бізнесу, адже нині більшість політиків або мають бізнес або представляють його інтереси. Вся повнота влади повинна належати не можновладцям, а народу, а саме нам з Вами.

         На даний час задум знаходиться на етапі створення. Початком запуску задуму буде травень 2019 року, а саме прийняття участі у проекті. Проект розпочне свій початок з Києва і буде поширюватися по території України.
         

Основою цього проекту є те, що кожен українець має шанс потрапити і долучитися до цієї партії, головна вимога це незалежність від влади і бізнесу.

Реалізація проекту складатиметься з таких етапів:

 -  проведення агітації як за рахунок прямого контакту з населенням так і шляхом використання інтернет ресурсів і соціальних мереж, з метою залучення, ознайомлення і об`єднання громадян для створення ПП;

 -     зібрання підписних листів;

 -     реєстрація ПП;

 -     створення представництв ПП в регіонах;

 -     затвердження списків кандидатів і програми ПП;

 -     передвиборча агітація;

 -     участь у парламентських виборах в 2019 році.

Кінцевий результат проекту:

Це не просто потрапити, а набрати більшість в парламенті для того, щоб ми мали можливість приймати рішення і закони, які потрібні для покращення життя народу і змін по всій країні.

Посилання на повну ідею кандидата. 

 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада