ооо

Йосипчук Ольга

Вік
36
Закарпатська
Великий Бичків
Освіта
2004-2009рр. – Київський національний університет культури і мистецтв, факультет культурології.

Маю низку інших дипломів про проходження курсів, тренінгів із різних областей управління та бізнесу, у тому числі закордонних вузів.

Є переможцем першої хвилі інкубатору «КУБ» від ПриватБанку, фандрейзером, громадським культурним активістом, ментором для стартапів, парнером провідних культурних і соціальних проектів в Україні.
Досвід роботи
2004-2015рр. - працювала на провідних виробничих компаніях FMCG в Україні, обіймала посади керівника торгового відділу, національного менеджера із продажів та комерційного директора. Досвід роботи топ-менеджером - 5 років.

2015 р. – заснувала власну фандрейзингову агенцію «TiiOlga» ® Аgence Fundraising for Life та зареєструвала ТМ «TiiOlga®».
Девіз агенції: «Fundraising for Life». Основним напрямком агенції є професійний фандрейзинг для втілення у життя важливих соціокультурних та політичних проектів.

Зокрема, завдяки роботі агентства були залучені ресурси та провідні компанії до співпраці на таких проектах як «Євробачення-2017», «Країна Мрій», «День Києва», «Головна ялинка України» тощо.

2018 - заснувала Громадську Організацію "НЕО Лідери", яка об`єднала багатьох учасників пректу "НОВІ ЛІДЕРИ" в одну потужну команду.
Громадська діяльність

Засновник ГО "НЕО Лідери", активіст, блогер, політолог, професійний фандрейзер з понад 6 - річним стажем активної громадської роботи.

Державне управління
Ідея змін

Проект: 

СТРАТЕГІЧНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ "Україна НЕО" НА НАЙБЛИЖЧІ 5 РОКІВ.

Проблема: 

Україна відстає від передових держав світу на 60- 100 років. Всі  реформи уповільнює стара політична еліта, яка довела свою неефективність за 28 років.

Спад економіки і  масова еміграція, кожного дня по 78  осіб, частина з  яких вже не  повернеться в Україну, не дозволяє Україні розвиватися, а зовнішні борги щорічно збільшуються! Якщо не почати активно діяти вже  зараз, то через 50  років, ми  ризикуємо втратити  державу! 

Основна причина - повна відсутність стратегічного планування на 5-20 років як в інших розвинених державах! Та застаріла політична еліта, яка нічого не хоче міняти!

Ідея:

Ми -НЕО Лідери створили власну стратегічну програму розвитку  - Україна НЕО, яка розрахована на 20 років, кожний окремий виток розвитку і росту розрахований на 5 років.

За кожні 5 років, будуть розроблені і впроваджені близько 20 програм сталого розвитку у різних напрямках. Які повинні за перші 5 років створити  понад  2 мільйони  нових робочих місць з світовою зарплатнею, зупинити віддік молоді, та  підняти рівень ВВП до 10% за рахунок інвестицій.

Всі запропоновані  нами програми є гібридами кращих світових  практик, які уже довели свою ефективність у таких державах, як:  Сингапур, США, ОАЄ, Туреччина та інші. Ми знаємо, що у 2038 року Україна стане надпотужною супер державою ,яка увійде у топ-10 світових держав !

Та для цього нам потрібна  підтримка не лише уряду і президента, яле й  Українців. 

НАШІ СТРАТЕГІЧНІ ПРОГРАМИ НА НАЙБЛИЖЧІ 5 РОКІВ ЯКІ МИ РАЗОМ МОЖЕМО ВТІЛИТИ У ЖИТТЯ:  

1. Залучення Транс національних компаній та стрворення ефективних умов для інвесторів:

1.1. Захист від корупції через звітність посольств, інформування про тиск, корупцію, санкції.

1.2. Надання в довгостокове користування безкоштовно державних приміщень в обмін на їх ремонт та утримання з рівномірним розташуванням по усій Україні.

1.3. Спрощення системи реєстрації бізнесу онлайн за 5 днів. Відсутність сплати ПДВ, податків за ведення бізнесу, відсутність мита, або 0,5%,  за умови Європейських ЗП, та сплати соціальних податків.

2. Створення умов для відкриття глобальних офісів в Україні.

3. Створення умов для голосування на виборах online для громад України за кордоном:

3.1. Громадянин голосує онлайн за допомогою закордонного біометричного паспорту, сканування відбитку пальця на ПК/сматфоні та камерні пристої. При реєстрації громадянимна, який голосує система автоматично фіксує IP/державу/місто/та завіряє дані Державної Міграційної Служби і таможні. У разі виявлення порушень, одразу блукуються спроби проголосувати! Водночас система вираховує час і діту з урахуванням часових поясів.

4. Створення умов для участі України в тендері 2022 на можливість проведення EXPO 2030 в Україні.

5.Програма захисту безпритульних тварин:

5.1.Створення "Всесвітнього Харчового Синдикату".

6. Створення умов для гендерної рівності.

7. Програма співпраці з ООН у рамках подолання голоду у світі 2030.

7.1. Створення "Всесвітнього Харчового Синдикату".

8. Програма розвитку укр. кіно, економіки та підвищення іміджу у світі.

ЩО НАМ ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО?

  • НОВІ ПАРНЕРИ, ТА ДРУЗІ ЩОБ РАЗОМ ВДОСКОНАЛИТИ ТА ЗАПУСТИТИ ПРОГРАМИ.
  • ПОТУЖНА МЕДІЙНА ПІДТРИМКА.
  • ФАНДРЕЙЗИНГОВА ПІДТРИМКА УКРАЇНЦІВ ТА ПАРНЕРІВ.

Посилання на повну ідею кандидата.

 

 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада