ппп

Жиленков Олександр

Вік
32
Харківська
Харків
Освіта
Вища
Досвід роботи
2014 – 2016 – Міжнародна організація Червоного хреста України.
Спеціаліст із зовнішньоекономічної діяльності та реалізації міжнародних гуманітарних проектів і програм.
Організація поставок гуманітарної допомоги.

2016.01. – 2016.06. – Благодійна організація «Благодійний Фонд «ПЕРЕСВЄТ» – Директор.

2016.06. – Президент Фонду «НОВЕ ЖИТТЯ+». Напрямок Фонду – забезпечення міжнародного гуманітарного сполучення, організація надходжень гуманітарної допомоги для міських соціальних установ, закладів охорони здоров'я та освіти.

2018.05. – Президент громадської організації «ХАРКІВ – ГУМАНІТАРНИЙ». Основною метою діяльності Організації є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів. Надання допомоги закладам соціальної спрямованості, державним медичним закладам, і збройним силам. Сприяння органам державної влади України у їх діяльності в гуманітарній сфері.
Громадська діяльність

2014 – 2015. У зв'язку з конфліктом на сході України та важкою соціальною обстановкою в країні, розділяючи положення суспільства співпрацюю з Харківською організацією Товариства Червоного Хреста України.

– Вересень 2014. Беру активну участь в дистрибуції вантажів гуманітарної допомоги від МНС і видачу її тисячам вимушено переміщених осіб (ВПО) з Донецької та Луганської областей.

– Жовтень 2014. Беру участь в прийомі і дистрибуції 43 вантажівок, близько 500 тон гуманітарної допомоги, від уряду Німеччини на чолі з міністром співробітництва та економічного розвитку Німеччини Гердом Мюллером.

– Листопад 2014. Очолюю великий проект під егідою Ірландського Червоного Хреста спільно з МЗС Ірландії, 80 тон, близько 60 найменувань продуктів харчування для ВПО з Донецької та Луганської областей. Провівши всі дії з державними відомствами за визнанням вантажу, митного оформлення і видачу її біженцям. У лютому 2015 успішно завершуючи його здійснивши дистрибуцію і видачу продуктових наборів приблизно для 4 000 нужденних.

– Грудень 2014. Приймаю 8 з 30 вантажівок гуманітарної допомоги від уряду Польщі спільно з польськими STRAZ і МНС, понад 60 тон, до складу яких входили засоби гігієни для новонароджених від 0 до 3 років загальною кількістю для 3 000 дітей (памперси, засоби гігієни, дитяче харчування та інше). В ході прийому повністю реалізую цей проект.
Також в грудні 2014 передаю близько 18 тон медичного обладнання для лікарень міста Харкова та області від Фонду Робочої благодійності Німеччини.

– Квітень 2015. Передаю 12 тон медичних меблів та медичного обладнання з Німеччини від «Фонду робітничої благодійності Німеччини» для комунальних установ охорони здоров'я м Харкова.

– Травень 2015. Отримую вантаж з Австрії (Фонд Global 2000), близько 20 тон, для 10 лікарень міста, до складу якого входять промислові установки з очищення води, засоби гігієни та медичне обладнання для онкологічно-хворих дітей м. Харкова. За умови недосконалості законодавчої бази в державних відомствах по проходженню нетарифного контролю, через 3 місяці, у вересні 2015, успішно випускаю вантаж на територію України в якості гуманітарної допомоги і передаю одержувачам. Попутно ініціюю внесення поправки в Закон України про гуманітарну допомогу через КМУ (прийнято указом Президента, грудень 2015).

– Червень 2015. Стаю координатором одного з найбільших проектів в Україні від уряду Німеччини (GIZ) спільно з Німецьким Червоним Хрестом, бюджетом в 1 млн. Євро для 6 000 ВПО. Організовую свій штат у кількості до 10 осіб. Проводжу пошук найбільш вразливих верств населення серед ВПО по 8-ми категоріях. Розробив спеціальну програму і кращі умови для ВПО. Надалі на одному із зібрань координаційної ради з питань гуманітарної допомоги ООН (англ. OCHA) в Києві, цей проект виявиться найбільш організованим, з найкращими умовами роботи для співробітників, волонтерів та ВПО. Координую його до грудня 2015 року у складі Червоного Хреста України, надалі сума цього проекту збільшиться до 10 млн євро.

– Квітень 2016. Організовую доставку 15 тон гуманітарної допомоги з Австрії для закладів охорони здоров'я до складу якого входять: промислові установки з очищення води, медичні меблі, обладнання, речі для новонароджених для семи пологових будинків і трьох лікарень міста. Також при веденні даного вантажу «зламано» всі умовні стереотипи зі швидкості отримання і якості дистрибуції гуманітарної допомоги, повне митне оформлення – 1 день, видача 10 організаціям – 1 день.

Червень 2016. Приймаю рішення про створення власного благодійного фонду, Благодійна організація «Благодійний Фонд« НОВЕ ЖИТТЯ+», – єдиним засновником і президентом якого є по сьогоднішній день.

– Вересень 2016. Спільно з Міністерством оборони України доставляю вантаж гуманітарної допомоги, вуличний дитячий майданчик для дітей сел. Миронівський, Бахмутського р-ну Донецької обл.

– Листопад 2016. Стаю партнером Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради («Єдина соціальна мережа» м. Харкова). Розробивши проект «Центр гуманітарної допомоги для соціальних та медичних установ м. Харкова», – перемагаю з ним на конкурсі соціальних проектів.

– Січень 2017. Передаю близько 8 тон медичних меблів для лікарень Харкова та області від фондів Німеччини.

– Квітень 2017. Приймаю вантаж гуманітарної допомоги з Австрії, близько 15 тон, 60 найменувань, для 10 лікарень, 3 територіальних центрів соціального обслуговування та 3 навчальних закладів м. Харкова. До складу якого входять: засоби гігієни, спортивний інвентар, шкільні меблі, ноутбуки, соціально-медичне обладнання та ін. Опрацьовується чіткий алгоритм дій по митному оформленню вантажу в пункті пропуску «Ужгород», в момент перетину кордону, – результатом якого стає повне митне очищення і в'їзд на територію України гуманітарної допомоги доступною до оперативної видачі. Даний алгоритм послідовності дій утворює «Прозору систему з оперативного прийому та розподілу гуманітарної допомоги» без задіяння складських приміщень, видача організаціям-бенефіціарам проходить «з борту» транспортного засобу, після чого, без додаткового часу, гуманітарна допомога може бути надана кінцевим бенефіціарам у всіх районах м. Харкова.

– Жовтень 2017. Передаю близько 10 тон гуманітарної допомоги з Австрії для 33 організацій Харкова: 16 шкіл, 2 дитячих садки, 5 лікарень, 6 територіальних центрів соціального обслуговування і 4 громадським організаціям – партнерам «Єдиної соціальної мережі». У складі вантажу: 23 установки очистки питної води, дитячий одяг, канцтовари та шкільне приладдя.

– Березень 2018. Перемагаю на Міському конкурсі соціальних проектів з проектом «Харків – Гуманітарний». Єдина міська система з надходження та розподілу гуманітарної допомоги, що надходить на адресу закладів охорони здоров’я, освіти та організацій соціальної спрямованості м. Харкова.

Травень 2018 – Засновую громадську організацію «ХАРКІВ – ГУМАНІТАРНИЙ», розробивши проект – «Єдина, загальнодержавна прозора система, для закладів та організацій соціальної спрямованості щодо надходжень та раціонального розподілу гуманітарної допомоги з урахуванням потреб територіальної громади всіх регіонів України» – засновником та президентом котрої є на теперішній час.

– Листопад 2018. Гуманітарна допомога з Австрії надано водночас для рекордної кількості організацій-отримувачів, 43 організації:
- 4 Дитячих садки.
- 15 Шкіл та гімназій.
- Державна установа «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України».
- 4 Лікарні м. Харкова.
- 8 Територіальних центрів надання соціальних послуг міста Харкова.
- 5 Організацій соціальної спрямованості.
- 6 Організацій соціально-медичної спрямованості Луганської області (інтернати, лікарні).
До даної гуманітарної допомоги входили: промислові установки очистки питної води, багатофункціональні ліжка для лікарень, медичні меблі, ортопедичні пристрої, одяг для дорослих та дітей, іграшки, засоби гігієни, тощо. Загальна вага гуманітарної допомоги становить близько 10 тон на суму 3,5 млн грн.

- Березень 2019. Близько десяти тон медичного обладнання від США передано до дитячого хоспісу м. Харкова.
_________________________________________________________________

За весь час роботи в гуманітарній сфері: - організував поставки більше 1 000 тон гуманітарної допомоги з Австрії, Німеччини, Польщі, Ірландії, Литви, Латвії, США та інших країн. - гуманітарна допомога видана більше ніж для 25 000 бенефіціарів (вимушено переміщені особи з Донецької та Луганської обл., соціально не захищені жителі територіальної громади Харкова і області). – Також серед отримувачів гуманітарної допомоги більш 200 організацій (лікарні, школи, територіальні центри надання соціальних послуг, громадські організації які допомагають вимушено переміщеним особам і соціально-вразливим верствам населення), які отримали матеріально-технічну підтримку і підняли соціальні умови для життя харків’ян

Соціальний захист
Ідея змін

Проект:

«УКРАЇНА – ГУМАНІТАРНА».

Мета: 

Ідеєю та метою  проекту є створення «Єдиної, загальнодержавної, прозорої системи для закладів та організацій соціальної спрямованості щодо надходжень та раціонального розподілу гуманітарної допомоги, з урахуванням потреб територіальної громади всіх регіонів України» через об’єднання організацій, які є отримувачами гуманітарної допомоги, до «Координаційної ради з питань гуманітарної допомоги при державних органах влади, що реалізують соціальну політику».

Проблема:

Наразі в Україні відсутня єдина прозора система з надходження та раціонального розподілу гуманітарної допомоги, що об’єднує організації – отримувачів гуманітарної допомоги. Не налагоджена комунікація з громадськими організаціями, благодійними фондами – отримувачами гуманітарної допомоги.  

Реалізація:

1. Розробка програмного забезпечення та створення інтерактивного сайту «Електронне вікно. Єдина загальнодержавна прозора система для закладів та організацій соціальної спрямованості щодо надходжень та раціонального розподілу гуманітарної допомоги з урахуванням потреб територіальної громади всіх регіонів України».
2. Утворення Асоціації, серед організацій - отримувачів та набувачів гуманітарної допомоги.
3. Створення Координаційної ради з питань гуманітарної допомоги, до якої увійдуть представники Організацій-партнерів.
4. Налагодження та з’єднання інформації щодо надходження гуманітарної допомоги до Єдиної бази задля висвітлення територіальній громаді та організаціям, що потребують допомоги.
5. Виявлення потреб територіальної громади в наданні гуманітарної допомоги.
6. Залучення адресної гуманітарної допомоги для вирішення потреб територіальної громади м. Харкова.
7. Прозорий розподіл гуманітарної допомоги через проведення нарад Координаційної ради з питань гуманітарної допомоги.
8. Висвітлення звітів про використання гуманітарної допомоги на інформаційному ресурсі у інтернет - просторі.
 
Результат:

Реалізація Проекту Україна – Гуманітарна, насамперед, поєднує людей у всіх регіонах країни та утворює Єдність держави у гуманітарній сфері в наданні гуманітарної допомоги. Цей проект є стратегічно - важливою складовою теперішньої України, у зв’язку з невирішеними подіями на сході України.

Посилання на повну ідею кандидата.

 
Трембовецький Борис Григорович

пт, 05/17/2019 - 13:33

Доброго дня! Запрошую Вас долучитися до команди інвесторів в будівництво першої в Україні колективної сонячної електростанції. Детально на моїй сторінці. Добавляйтесь в друзі та обговорюйте мої пропозиції https://www.facebook.com/profile.php?id=100023010096279

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:37

ОЛЕКСАНДР,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада