Фото кандидата

Замковий Володимир

Вік
68
Харківська
Харкiв
Освіта
Вища.
Досвід роботи
Працюю з 1965 року.
Громадська діяльність

Винахідник корисних для України приладів.

Фінанси та банківська система
Ідея змін

Тема: Реформа банківської системи.

Мета:

Пропоную законодавчо провести реформу діяльності наших банків з метою, щоб банки брали участь у розвитку України і гарантовано приносили прибуток вкладникам.

Клієнтам банку в залежності від розміру вкладу дають голос у правлінні діяльності банку. 

Багато років в Україні будь-який підприємець або група підприємців має гроші та може організувати банк і безконтрольно користуватися грошима вкладників. У будь-який момент може перевести гроші банку на свої рахунки оформивши їх як кредити.

Держава зобов'язана виплатити вкладникам страхову суму у розмірі по 200 000 гривень. А якщо сума вкладу була більше? Клієнт банку програє. Ніякої участі у роботі банків клієнти не мають.

Розв'язання:

Пропоную законодавчо провести реформу діяльності наших баків з метою, щоб банки брали участь у розвитку України і гарантовано приносили прибуток вкладникам. Клієнтам банку в залежності від розміру вкладу дають голоси у правлінні діяльності банку.

Клієнти банку можуть об'єднатися в групи і спільно за розміром об'єднаного капіталу отримувати більше прав у голосуванні.

Голосування можна проводити через мережу Інтернет, підтверджуючи свій голос електронним ключем.

Банк зобов'язаний щодня у мережі Інтернет давати доступ до стану рахунків банку. Також, законодавчо заборонити банкам переводити гроші в офшори.

 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада