Засєкіна

Засєкіна Оксана

Вік
36
Волинська
Луцьк
Освіта
Вища, магістр, Тернопільський Національний Університет Народного господарства (Тернопільська Академія Народного господарства) за спеціальністю облік та аудит промислових підприємств.
Досвід роботи
Підприємницька діяльність у сфері роздрібної та оптових торгівлі медтехніки, громадського харчування.

Бухгалтерська діяльність пов'язана з держзамовленням. Досвід роботи більше 10 років.

Останні два роки мешкала в країнах Європи вивчаючи проблему сміття та шукаючи інноваційні рішення для застосування в Україні.
Громадська діяльність

Керівник інноваційного екологічного бізнес проекту по вирішенню проблем накопичення споживчої тари та упаковки на звалищах.

Економіка
Ідея змін

Назва проекту:

Новий формат, дизайн усіх видів тари та упаковки для вторинного використання у побуті господарстві та будівництві. Відходи як компонент - наповнювач будматеріалів.

Мета та завдання проекту:

Саме обов'язкове продумане промислове виготовлення усіх видів тари та упаковки з урахуванням можливості з'єднання, поєднання між собою для вторинного застосування у побуті, господарстві та будівництві.

Відходи, як компонент-наповнювач ємкості тари, як форми у процесі досягнення кінцевого продукту - будматеріалу.

Будує круговий процес циркулярної економіки безвідходного виробництва безпечним для довкілля шляхом  - доробки споживчої тари у будматеріал.

Інновації - вирішує проблему накопичення відходів за рахунок збільшення цінності вторсировини без залучення інвестицій та дорогих технологій.

Ініціатива - є економічно доцільним й екологічно та суспільно корисною.

Стратегія уніфікованої, агрегованої тари є безумовно прогресивною та за потенційним маштабом впровадження цілком достойну всесвітньої уваги.

Цілком бачу такій програмі місце у державній концепції системної модернізації.

Посилання на повну Ідею кандидата.

Тихонов Олександр Анатолійович

ср, 05/15/2019 - 01:09

Доброго дня, чарівна пані, Оксано :) я теж н. лідер і бажав би з Вами дружити https://www.facebook.com/alex.sengra Дякую!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада