ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

Гревцова

Гревцова Радмила

Голосів
Вік
43
Київська
Київ
Біографія

Освіта

1991-1996 рр. – Інститут міжнародних відносин Київського університету ім. Тараса Шевченка, кваліфікація "Юрист-міжнародник, референт-перекладач англійської мови".

1996 – 2000 рр. – Інститут  держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, відділ проблем кримінального права, кримінології та судоустрою.

Досвід роботи

Займаюсь адвокатської практикою (адвокат в індивідуальній практиці), у тому числі близько 15 років – у галузі охорони здоров’я.

Працювала юрисконсультом, радником з юридичних питань підприємств, у тому числі з іноземними інвестиціями, юристом, головним юристом, керівником юридичних фірм. Є керуючим партнером Консалтингової компанії "Юркрафт Медицина". 

З 2010 року очолюю НДІ медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України. 

Директор Навчально-наукового центру медичного права та доцентом кафедри адміністративного права юридичного факультету Національного університету імені Тараса Шевченка. 

Посилання на повне резюме кандидата.

Програмна мета

Моя програмна мета

Сприяння системним змінам в охороні здоров’я та захищеності прав пацієнтів і медичних працівників.

Завдання

- Підвищення рівня обізнаності пацієнтів і медичних працівників зі своїми правами та обов’язками.

- Формування у медичних працівників та лідерів пацієнтської спільноти мотивації стати рушійною силою системних змін в охороні здоров’я.

- Сприяння удосконаленню законодавства у сфері охорони здоров’я, яке є необхідним для здійснення системних змін у галузі.

- Удосконалення практики застосування законодавства у сфері охорони здоров’я.

Шляхи реалізації

- Проведення просвітницьких заходів (вебінарів, семінарів, тренінгів, конференцій тощо), спрямованих на підвищення рівня обізнаності пацієнтів і медичних працівників зі своїми правами та обов’язками, в усіх регіонах України. 

- Проведення професійної і суспільної дискусії (в т.ч. за участю ЗМІ), спрямованої на оцінку пропонованих змін в охороні здоров’я; вироблення рекомендацій.

- Ідентифікація потреб правового регулювання відносин у сфері охорони здоров’я; розроблення дорожньої карти змін до законодавства, необхідних для здійснення системних змін; участь у розробці проектів відповідних нормативно-правових актів.

- Здійснення неофіційного узагальнення судової практики у «медичних» справах, надання рекомендацій щодо її вдосконалення.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 
 

                 

Михайленко Поліна Михайлівна

вт, 05/08/2018 - 23:04

Підтримую. Дякую за переконливу презентацію. Бажаю натхнення та наснаги. Щасти!

Печончик Олександр Володимирович

пт, 05/11/2018 - 08:44

Шановний лідер!
Життя проектом не закінчується, а один у полі не воїн, то ж запрошую до формування основи єдиної команди з числа «нових лідерів» для спільного втілення програмних засад. У разі згоди прохання скинути в «Групу лідерів» у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/ своє фото, ПІБ та суть програмної мети для публічного обговорення.
Лідер Олександр Печончик

Радміла Гревцова

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 22:14

Шановний пане Олександре!
Дякую за пропозицію. Розширення можливостей співпраці з іншими професійними, небайдужими людьми - один з чинників, який спонукав мене взяти участь у цьому проекті.
Успіхів нам усім!
З повагою і сподіванням на подальшу співпрацю, Радмила Гревцова

Банковська Наталія Володимирівна

сб, 05/12/2018 - 19:37

Підтримую!!!! ВИ - НАЙКРАЩА!!!! БАЖАЮ ПЕРЕМОГТИ І ПЕРЕМАГАТИ!!!

Банковський Олександр Анатолійович

сб, 05/12/2018 - 19:44

Шановна пані Радмило! Ми обираємо якість і високу професійність! Ми обираємо ВАС!!! Дякуємо! Бажаємо перемогти!

Радміла Гревцова

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 22:16

Шановний пане Олександре! Щиро вдячна! Попереду багато роботи, але дорогу здолає той, хто йде.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:16

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Радміла Гревцова

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 22:26

Вітаю, пане Василю! Дякую за інформацію. Обов'язково ознайомлюся з порталом "Народний оглядач". Завжди рада співпраці з людьми, які прагнуть до нових знань, готові ними ділитися і мають активну громадянську позицію.

Печончик Олександр Володимирович

пн, 05/14/2018 - 15:54

У відкриту «Групу лідерів» на сторінці у фейсбуці приєднались перші понад 20 лідерів для дискусії про об’єднання задля спільного запровадження програмних засад і дій. А Ви долучаєтесь до цієї групи? У разі згоди прохання скинути в «Групу лідерів» у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/
свої дані із проекту «Нові лідери» з посиланням на свою анкету із сайту «Нові лідери» для публічного обговорення.
Лідер Олександр Печончик

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:19

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Радміла Гревцова

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 22:35

Шановний пане Олександре!
Дякую за інформацію, яка мене зацікавила. Буду рада дізнатися про платформу більше.
З повагою і готовністю до співпраці, Радмила Гревцова

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:55

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Печончик Олександр Володимирович

пт, 05/18/2018 - 10:50

ЩО ВИ ЯК ЛІДЕР ЗМІНИЛИ Б У СТАТУТІ, ТЕЗИ ЯКОГО НАВОДЯТЬСЯ НИЖЧЕ?
ВИТЯГ ІЗ СТАТУТУ НОВОСТВОРЕНОЇ ОРАНІЗАЦІЇ ЯКА ФОРМУЄТЬСЯ «ГРУПОЮ ЛІДЕРІВ» (ОСНОВНІ ТЕЗИ) (дискусійний орієнтовно до 31.05.2018 року)
1. Завдання: формування нової команди для спільного втілення комплексних програмних цілей дієвих перемін у політичному, владному, бізнесовому, правовому, економічному, міжнародному та суспільному середовищі
2. Керівництво: до керівного складу організації (центральні, обласні, районні) можуть обиратись особи, які дотримуються статутних засад і не були при владному управлінні останні 20 років за виключенням;
- викладацького і медичного персоналу, які не займали керівних посад; військовослужбовців, які приймали участь в АТО, волонтерів, військових капеланів.
3. Звітність: керівний склад організації всіх рівнів щорічно звітує перед членами організації, де одночасно вирішується питання щодо їх переобрання. Обов’язком звітності керівництва наступає і по результатам виборів та по іншим резонансним подіям , які мають дотичність,- їх переобрання.
4. Особливості припинення повноважень: дострокове відкликання керівництва всіх рівнів, висловлення їм недовіри, виключення тощо.
5. Механізм розгляду ініціатив рядових членів: якщо ініціатива розглянута на районному рівні та відмовлено у її запровадженні (вирішенні), тоді автоматично її переглядає обласне керівництво. За наслідками може вирішуватись дострокове припинення повноважень райкерівництва;
- якщо облкерівництво відхиляє ініціативу рядового члена також, то за клопотанням ініціатора порушене питання може переглядатись вищим керівництвом організації із відповідними наслідками;
- якщо ініціатива рядового члена прийнята до реалізації то автоматично ініціатор стає на чолі робочої групи, а керівництво, що погодило її сприяє в реалізації цієї ініціативи.
6. Пріоритети для молоді: висуваєм кандидатами в депутати всіх рівнів та інші виборні органи, які пройшли внутрішній відбір, проявили себе в організації або інших подіях та відповідають статутним засадам.
7. Гендерна рівність: 50/50 (при наявності таких) в усіх проявах.
8. Вимоги для всіх членів організації включаючи і керівництво: - єдність;-щирість;-активність;- доброчесність;-самовідданість.
9. Відповідальність: -невиконання та недотримання вимог Статуту є підставою для виключення з членів, дострокове припинення повноважень, відкликання, переобрання, виключення тощо.
Прим. Закласти у Статут організації модель управління відмінну від діючих та частково подібну державному управлінню (нинішньому) із механізмами зворотнього, які держава не запроваджує, для іспиту осіб, що бажають діяти в інтересах суспільства.
Шановний лідер свої пропозиції викладіть в «Групі лідерів» у фейсбуці для публічного обговорення.
https://www.facebook.com/groups/172842220096740/

Лідер Олександр Печончик

Степанський Дмитро Олександрович

вт, 05/22/2018 - 12:20

Бажаю успіхів!!!

OLEKSANDR PECHONCHYK

чт, 05/24/2018 - 12:52

Поряд із роботою в проекті «НЛ», зачитуванням класиків та визнаних письменників рекомендую прочитати повість мобілізованого офіцера Григорія Обертайла «Скепцис» про війну на сході країни.
Дану книгу знайшов (виписав, купив) випадково під час роботи в проекті.
Олександр Печончик

OLEKSANDR PECHONCHYK

пт, 05/25/2018 - 11:39

Шановний лідер! Запрошую в суботу (26.05.) о 20:00 год. на голосовий сервер Mumble (відповідальний Андрій Матрей, м. Запоріжжя) для проведення одночасного зв’язку з усіма лідерами та заінтересованими особами по слідуючих питаннях;
1. обговорення пропозицій та ризиків щодо змісту тез запропонованого Статуту;
2. заслуховування (обмін думками) щодо напрацювань з приводу регіональних об’єднань, проблемних питань у регіоні з приводу об’єднання, визначення регіональних представників тощо;
3. формування складу групи (декілька груп) з приводу вироблення спільної програмної мети (цілі), дій та заходів для їх реалізації;
4. визначення часу, місця та кола питань які будуть обговорюватись в майбутньому на всеукраїнському зібранні із числа регіональних представників та інших осіб.
5. різне.
Прим. З приводу питань налагодження зв’язку та попереднього запису для виступу по заявлених питаннях звертатись до Андрія Матрея за номером (096)-949-28-18. Всім бажаючим поспілкуватись зі мною по телефону поза межами групи та проекту звертайтесь.
Більше читайте в групі у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/

Ваш Олександр Печончик

OLEKSANDR PECHONCHYK

пт, 05/25/2018 - 11:42

ПАРАДОКС
Проживаю в багатому на ліси та поклади бурштину районі, що системно грабується, а народ (близько 80%) тримають за межею бідності. Який по суті не може собі дозволити належний тел., комп., інтернет та скептично або боязно відноситься до будь якого голосування.
Лише нині прокладаються кабелі (волокна) по селах району для запровадження інтернету. Тож маю таку несправедливу проблему із голосуванням.
А що Ви, як лідер порадите в даному випадку.
Більше можна дізнатись в групі у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/

Олександр Печончик

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада