Урбанський Олександр

Урбанський Олександр

Вік
54
Рівненська
Рівне
Біографія

У 1981 році закінчив ЗОШ №173 м. Києва з фізико-математичним нахилом.

Мій батько, Урбанський Юрій Сигізмундович,  усе життя викладав «Опір матеріалів», працюючи професором у КІІЦА (тепер НАУ), але я обрав військову освіту кадрового офіцера. 

З 1981 по 1986 рр - навчався у Київському вищому зенітному ракетному інженерному училищі ім С.М. Кірова та отримав спеціальність "радіо інженер".
З 1986 по 1991 рр - служба в лінійних військах збройний сил союзу (ЗакВО).
З 1991 по 1993 рр - інженер з монтажу охоронно-пожежної сигналізації в Державному відділі охорони Жовтневого району м. Києва.
З 1993 по 1995 рр - директор баз відпочинку Київського міжнародного університету цивільної авіації «Авіатор». На цій посаді з нуля після Чорнобильської трагедії, відновив роботу курорту, який за зміну почав обслуговувати 800 дорослих та 400 дитячих відпочиваючих.
З 1995 по 1997 рр - заступник директора науково дослідного інституту БПП з укриття Чорнобильської АЕС.
З 1997 по 2000 рр - провідний менеджер АТ «Україна –Холдинг-Лізинг» з провадження в Україну передових німецьких технологій сільськогосподарського напрямку (комбайни  Claas), перші йогуртові заводи на Україні  зібрані по технологіям Ізраїлю.
З 2000 по 2005 рр - менеджер з оформлення залізничних вантажів м. Рівне. 

Переїхав 2000 році у місто Рівне на постійне проживання, організував місцеву громаду щодо отримання від комунальників якісних послуг. 
У 2012 році відмовившись сплачувати неправомірну вигоду (данину) посередникам від податкової служби, самотужки захистив себе у суді першої інстанції та виграв апеляційні засідання.

З 2005 року приватний підприємець (будівельна галузь).


Мета:
Показати та доказати, що українська нація гідна бути самодостатньою, розвиватися за європейськими стандартами. Свідомість українців має звільнитись від рабського менталітету. Україна, крім того, має стати енергонезалежною державою. А за для цього треба глобально розвинути впровадження енергозаощадливих технологій з використанням енергії сонця та вітру в Україні в окремих областях країни на зразок вітропарку в Фельдхаймі (Німеччина).

Залучити сонячні панелі в інфраструктуру населеного пункту для загальних потреб громади та створити зв'язок від матеріального збагачення до інтелектуального збагачення.

За рахунок цього реанімувати інфраструктуру невеликого населеного пункту, на території якого будуть впроваджені ці технології, та впровадити усі сучасні досягнення  на зразок європейських.

А це – якісні дороги, сучасні оздоровчі та освітні заклади, спортивні споруди, глобальна  комп’ютеризація  та інші  складові розвинутої  інфраструктури.  
Ділові якості: 
Відповідальність, порядність, пунктуальність, комунікабельність, старанність, енергійність, вміння працювати в команді та організувати навколо себе людей.

Екологія
Регіональні програми
Соціальний захист
Ідея змін

Програмна мета: 

Показати та довести, що українська нація, як головна цінність нашої держави,  гідна бути самодостатньою, розвиватися за європейськими стандартами. Свідомість українців має звільнитись від рабського менталітету. Україна  має стати енергонезалежною державою. Для цього треба глобально   розвинути впровадження в Україніенергозаощадливих технологій з використанням енергії сонця та вітру на зразок вітропарку в Фельдхаймі (Німеччина).

Залучити сонячні панелі в інфраструктуру населеного пункту для загальних потреб громади та створити зв'язок від матеріального збагачення до інтелектуального збагачення.

За рахунок цього реанімувати інфраструктуру невеликого населеного пункту, на території якого будуть впроваджені ці технології, та впровадити усі сучасні досягнення  на зразок європейських.

А це – якісні дороги, сучасні оздоровчі та освітні заклади, спортивні споруди, глобальна  комп’ютеризація  та інші  складові розвинутої  інфраструктури. 
Особистою програмою дій має бути спочатку написання  бізнес-плану з поетапним його  виконанням.

Ціль має бути в тому, щоб наша країна стала розвинутою, суверенною, енергонезалежною, правовою європейською державою, а українці жили в  суспільстві, де діє верховенство права і усі перед законом рівні, будь то шахтар або міністр, де економіка стабільно розвивається і кваліфіковане населення не їде за кордон підіймати заможність інших держав, де плодюча земля може нагодувати не тільки населення нашоїкраїни, але і інші народи. Людський потенціал Українидуже високий. Сам неодноразово переконувався в цьому подорожуючи по дорогам СНД, та коли бачив  водночас вражаючу різницю в охопленні сільськогосподарськими роботами поля України та занедбану землю інших держав СНД.Наш інтелектуальний потенціал теж не пасе задніх, і наші вчені та винахідники, ІТ спеціалісти, лікарі, викладачі та інші представники української інтелігенції займають передові позиції у мировому рейтингу.

Усвідомлюю, що усе вищезгадане, і не тільки,  охоплює глобальні умови всебічного розвитку країни, але я переконаний, що досягти максимального ефекту можна, зосередившись на якомусь одному чи  декількох близьких один до одного,  напрямках роботи.

Отож я хочу зосередитись на питанні енергетичної  незалежності, бо вважаю цей напрямок в розвитку країни одним із най пріоритетних.  Нижче я спробую ще показати запровадження сумісних напрямків розвитку.

Використання енергії сонця та вітру в розвинутих країнах набуває все більшого поширення. Враховуючи глобальне потепління, дірки озонового шару та інші  негаразди в екології планети, енергія сонця та вітру стають все більш актуальними на службі людства.

Розглянемо покрокову реалізацію питання:

1. Вибір місця розташування з урахуванням варіантів  форми власності на землю, де буде змонтовано даний проект.  
При виборі місця розташування вітряка враховується як основне – наявність в цьому місці максимального по потужності та тривалого по часу вітру. Земельна ділянка під цей проект має бути оформлена  договірними  відносинами. Для затвердження місця розташування під монтаж обладнання має бути посилена довідками геодезичних служб та довідками архівів по пікам активності природних явищ. На вибір місця монтажу має впливати наявність існуючих ліній електромереж. 

При виборі місця розташування сонячних панелей  треба врахувати ландшафт місця монтажу, враховуючи присутність обмежуючих факторів попадання сонячних променів на фотоелементи сонячних панелей. Тому технічне виконання може бути спроектовано безпосередньо на землі з обрахуванням кута нахилу площини панелей для даного регіону, або для монтажу можуть бути використані вже існуючи споруди. Земельна ділянка, або використані споруди  під цей проект має бути оформлена  договірними  відносинами. Аналогічне таке питання розглядалося компаніями мобільного зв’язку при монтажі антенних веж. На вибір місця монтажу має впливати наявність існуючих ліній електромереж.

2. Розрахунок потужностей обладнання.
При розрахунку потужності обладнання треба обґрунтувати  цю величину, виходячи із потреб регіону, особистих потреб та потужностей  обладнання обласних енергопостачальних компаній та ліній електромереж.

3. Моніторинг постачальників обладнання. 
При обиранні постачальника або постачальників обладнання треба врахувати такі фактори як якість, ціна, клас міцності та категорія захисту, доставка до місця монтажу, надійність, гарантійні зобов’язання виробника. 


4. Обрання джерел фінансування.
Джерела фінансування можуть бути одноосібними або комбінованими. Під одноосібним фінансуванням  мається на увазі фінансування з одного джерела – приватного походження або державного. Одноосібне фінансування передбачає більш завершений документально цикл усього процесу, і увесь проект має бути прорахований у повному обсязі та має бути не вразливим на валютні  коливання у часі.

Як правило, на практиці поширений комбінований варіант фінансування, який передбачає залучення коштів з різних джерел, надходження яких може бути рознесено в часі. Такий варіант більш гнучкий до валютний коливань.

5. Обрання підрядників будівельної галузі.
Спираючись на особистий досвід, роблю висновок, що обрання підрядників будівельної галузі має бути ретельно обґрунтоване та враховувати декілька критеріїв відбору до затвердження. В цей пункт хочу включити створення (за потребою) особистої команди однодумців-помічників.

6. Розрахунок графіку поетапного будівництва.
Кожен етап будівництва та монтажу повинен бути розрахований у часі виконання. Похибка може мати місце, але тільки за непередбачених погодних умов. 

7. Будівництво та монтаж.
Найвідповідальніший та об’ємний за змістом  етап проекту, який включає в себе багато пунктів, таких як підготовка фундаменту чи основи, доставка матеріалів та обладнання, питання безпеки та охорони, … І все це має проводитись з дотриманням затвердженої  технології будівництва та монтажу, тому  цей розділ має бути виділеноокремим питанням.


8. Ввід в експлуатацію.
Цей пункт включає в себе пробні пуски, перевірку захисту на потужність обладнання та мережі, документальне оформлення фінальної частини проекту в обласній енергопостачальній компанії.

9. Розвиток громадської інфраструктури.
Розгляд пропозицій місцевої громади по розвитку інфраструктури населеного пункту з обґрунтуванням та розрахунком вартості. Але першочерговим питанням має розглядатись створення розгалуженої сітки зовнішнього освітлення громадськихмісць та доріг.  Стовпи зовнішніх ліхтарів, які можуть бути автономними (на сонячних батареях), доречно використати для підведення оптоволоконної мережі Інтернету. З'являється можливість проводити ремонт доріг в населеному пункті за рахунок зароблених по «Зеленому тарифу» коштів. Інші пропозиції по розвитку інфраструктури громади розглядаються колегіально, створеною за для цього комісією або селищною радою. На перспективу може бути розроблено  план побудови в регіоні міні асфальтних заводів, тому що Рівненська область багата на наявність кар’єрів з видобутку піску, щебню, відсіву, а при наявності залізничної колії є можливість доставити інші компоненти для цього виробництва. Побудова міні асфальтових заводівна північному напрямку області, де щільністькар’єрів максимальна, доцільно зав’язати з екологічним питанням відновлення зруйнованого після видобутку бурштину, верхнього шару землі, на площадках розміщення цих міні заводів.

Питання про терміни виконання проекту розглядати недоречно. Тому що  в часі виконання проекту  буде залежати від багатьох факторів, а показник його буде відносним.

P.S. До речі, на теперішній час, мною на стадії розробки знаходиться сайт sakvoyage.com.ua, який створюється для активних громадян України, які самостійно подорожуючи автомобілем по дорогам України та країнам Європи, зможуть самі переконатися у перевагах розвинутої інфраструктури, запровадженню передових та сучасних технологій.  Для зручності на сайті будуть згуртовані та описані усі нюанси (за можливістю) на шляху пересування подорожуючих. Уся інформація буде підтверджена документально за допомогою фото та відео.

Посилання на мою сторінку у Facebook: https://www.facebook.com/alex.urbansky

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:46

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:04

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:27

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада