Айвазовська

Ольга Айвазовська

Голова Правління, Координаторка виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА, випускниця УШПС 2009
Біографія

Ольга є Головою Правління Громадянської мережі ОПОРА, експерткою з виборчого законодавства та політичних процесів, ініціаторкою кампаній зі змін до профільного законодавства, керівницею наймасштабніших моніторингових кампаній непартійного спостереження за виборами в Україні.

Результати досліджень ОПОРИ в цій сфері та оцінки виборчих процесів беруться до уваги не лише в Україні, а враховуються світовими лідерами та поважними міжнародними організаціями.

З 2016 року Ольга є експерткою української сторони в політичній підгрупі Трьохсторонньої контактної групи в Мінську на перемовинах з питань врегулювання військового конфлікту на Донбасі.

З січня 2018 року пані Айвазовська призначена Головою Правління Міжнародного Фонду “Відродження”. Вона була включена до рейтингів найвпливовіших жінок України за версією журналу “Фокус” у 2014 – 2017 роках, “Новое время” – 2016 році.

Ольга Айвазовська є випускницею Draper Hills Summer Fellowship on Democracy and Development Program Стенфордського університету та Української школи політичних студій (2009).
 

q

Лідерство - це про довіру, а не харизму.

q

Громадська наглядова рада