Бондар

Роман Бондар

Керуючий партнер компанії Odgers Berndtson Ukraine, випускник УШПС 2017
Біографія

Роман є керуючим партнером українського офісу міжнародної компанії, що має присутність у 29 країнах світу. Роман є експертом з розвитку лідерства та побудови ефективних організацій.

Більше 10-ти років він займається пошуком керівників вищої ланки та організаційним редизайном найбільших українських та міжнародних компаній.

Серед його ключових компетенцій також є оцінка та розвиток лідерських навичок та створення наглядових рад у рамках найкращих практик корпоративного урядування.

Роман бере активну участь у реформах корпоративного управління державною власністю та державної служби, що дає можливість залучати найкращі таланти до керування державою.

Протягом останніх двох років Роман також є Віце-Президентом Української Академії Корпоративного Управління – ГО, що має на меті підвищення стандартів керування державними та приватними підприємствами.

Роман закінчив з відзнакою "Національну Академію Управління" за спеціальністю "Фінанси" та є випускником Української школи політичних студій (2017).

q

Проект дав мені чітке розуміння - Україна вилікує себе сама. Позбавить від колоніального мислення, архаїчних державних інститутів. 

q

Громадська наглядова рада