Світлана Матвієнко

Голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив, Кураторка Української школи політичних студій
Біографія

Отримала філософську освіту в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (філософія) Київському Національному університеті ім. Т. Г. Шевченка (теоретична та практична філософія).

Розпочала свою професійну кар'єру у Центрі сприяння інституційному розвитку державної служби у 2007 році. Понад 10 років працює у громадському секторі.

Очолює провідний аналітичний центр – Лабораторію законодавчих ініціатив. Експертка у питаннях політичного процесу, парламентаризму та громадянської освіти. Також є кураторкою одного з найбільш успішних освітньо-мережевих проектів в Україні – Української школи політичних студій.

Створення Школи ознаменувало десятиріччя вступу України до Ради Європи та стало значною подією, яку відзначено на рівні Комітету Міністрів Ради Європи. Членкиня Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України.

До сфери наукових інтересів належить антропологія, політична філософія та сучасна західна філософія. Головна редакторка Часопису «ПАРЛАМЕНТ». Захоплюється літературою та історією мистецтв.

q

Амбіції і компетентність - це золота середина майбутніх лідерів країни.

q

Громадська наглядова рада