Не хабарі, а здібності: як молоді пробитися на держслужбу - Марія Богуслав

— Ви навчаєтеся у найкращому університеті. Уже тільки за це вас візьмуть на роботу — заберуть із руками і ногами! — з сарказмом у голосі починає розповідь про те, як стала експертом зі створення освітніх проектів, Марія Богуслав.

Зараз вона іронізує, але сама у свій час завершувала Національний авіаційний університет за спеціальністю хіммолога — і не працювала ним жодного дня.

— Тоді були інші часи — мені сказали вступати туди батьки. Зараз уся моя діяльність спрямована на те, щоб люди, коли віддають дитя в університет, спитали його, чи він хоче бути тим бухгалтером. Бо потім у 35 років він раптом озирнеться і подумає - куди я потрапив, навіщо це мені? — розповідає Марія у хабі “Укрінформу”.

Впроваджувати у життя освітні новинки їй допомагає команда, і під час інтерв’ю лідер постійно каже “ми” замість “я”. За цим словом ховається цілий штат її колег по громадській організації “Асоціація інноваційної та цифрової освіти”.

Мета у Марії одна — залишити перспективну молодь у нашій країні. Втілення ідеї розбила на три завдання, які вже реалізує — у тому числі і через проект “Нові лідери”.

Громадська наглядова рада