1

Юлія Тищенко

Голова ради Українського незалежного центру політичних досліджень, керівник програм
Біографія

Юлія є головою ради Українського незалежного центру політичних досліджень, керівником програм. Закінчила Філософський факультет Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, аспірантуру Інституту філософії НАН України. Працювала в АП, апараті РНБО, Національному інституті стратегічних досліджень при Президентові України.

Сформувала та реалізувала понад 40 проектів, спрямованих на становлення і розвиток демократичних інститутів в Україні, організацій громадянського суспільства, аналіз виборчих процесів, політику ідентичності, міжкультурні комунікації. Працювала у різних робочих групах, зокрема РГ Конституційної комісії стосовно розробки пропозицій змін до 10 Розділу Конституції України, АР Крим.

У 2010 – 2018 роках була керівником моніторингових та дослідницьких, діалогових проектів УНЦПД щодо ситуації в Криму в рамках  ініціатив UNDP, ВНКМ ОБСЕ (організація системи моніторингу, координація та проведення досліджень в сфері мовної політики, децентралізації, прав національних меншин, комунікації влади та громади на підконтрольних територіях).

Інституційне забезпечення етнонаціональної політики, керівник проектів, партнерство з International Alert у проведенні досліджень в контексті конфлікту на Сході України. Засновниця Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» у 2018 році.

q

Мені подобається філософія цього проекту, адже це великий шанс для людей розповісти про свою ідею всій країні.

q

Громадська наглядова рада