1

Нагорний Тимофій

Вік
48
Київська
Київ
Біографія

Народився у багатодітній родині, одним із 10 дітей. 

За 29 років громадської діяльності створив найбільшу кількість благодійних проектів в Україні (більше, ніж 600).

На соціальні проекти залучив більше 30 мільйонів у.о.

Принципово не маю нерухомості у власності. 

Перший в Украхні публічно всиновив сироту, і завдяки цьому прикладу більше, ніж 1000 дітей-сиріт знайшли маму і тата.  

Посилання на повну версію резюме кандидата. 

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: створення платформи «Пліч-о-Пліч», яка приверне увагу суспільства до проблем дітей, постраждалих у результаті бойових дій на сході України. Активізація студентства із пропозиціями для керівництва країни на конференції «Молодіжна ініціатива реформ».

«Пліч-о-Пліч» - це громадська платформа та спільнота горизонтальних зв’язків, команда однодумців із чистим політичним минулим, до якої входять мешканці України, незалежно від території проживання, національності, статі, соціального статусу та віросповідання.

Це нова сила, що закликана стати носієм не тільки нових змістів і форм, але і нової свідомості, що можливо лише за наявності нових лідерів і, відповідно, нових принципів лідерства, побудованого не на основі «вертикальної» ієрархії та статусного домінування, а на базі «горизонтальної» кооперації та зацікавленого партнерства. «Пліч-о-Пліч». 

Шляхи реалізації проекту

Основними шляхами досягнення цілей громадської платформи «Пліч-о-Пліч» є системне проведення благодійних акцій, акцій за здоровий спосіб життя, відзначення різноманітних святкових подій, спрямованих на підтримку Тимчасово Переселених Осіб, а особливо дітей сиріт з Донбасу, як соціально та гуманітарно незахищених верств населення. А також створення позитивного іміджу ТПО та підтримка патріотичних настроїв щодо подолання негараздів, пов’язаних із втратою особистого майна у зоні проведення АТО, втратою постійної роботи за фахом тощо.

 

Яцишин Галина Зеновіївна

чт, 05/10/2018 - 15:39

Замечательно, что еще остались такие люди, которые своим примером показывают, что дети это наше будущее и прикладывает все усилия чтобы привлечь внимание к тем детям, которые больше всего нуждаются в помощи.

Крюков Вадим Сергеевич

пт, 05/11/2018 - 17:10

Уважаемый, в "новые лидеры" пробиваться нужно своими поступками и делами, а не путем "накручивания" голосов. Задание на Адвего по 11 центов за голос, не дешево ли? Что бы не быть голословным прикрепляю ссылку на скрин с позорным заданием.
https://a.radikal.ru/a16/1805/07/b31ca5f7bdca.png

Томас Ратібор Валерійович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 21:09

Тимофей накручивания??? )))))) Это еще никто не знает, что он тут участвует и за него можно проголосовать. Вы тогда будете в истерике.
зы: Вы бы могли связаться или показать свой профиль, а то есть подозрение, что Вы дескредитируете участника. Очень нужно с Вами связаться и встретиться, чтобы отучить такое делать в адрес достойных людей.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:26

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Томас Ратібор Валерійович

сб, 05/12/2018 - 21:03

Тимофей! Ты легенда! Благодарю, за все, что сделал для Street Workout Ukraine и Донбасса! Добрые дела, пусть и не в моде, но их видят достойные люди, всегда помни об этом и всегда оставайся таким как ты есть!

Тарасов Іван Володимирович

сб, 05/12/2018 - 22:13

Ви дуже близькі до людей, а це головне — що Вам не чужі іх проблеми. Бажаю Вам перемоги — задля нас усіх!

Лопатюк Вікторія Юріївна

нд, 05/13/2018 - 10:00

"Пліч-о-Пліч" - це саме той девіз, під яким нині українці мають об'єднуватись.

Семенова Татьяна Павловна

нд, 05/13/2018 - 10:05

Отличный проект. И очень важно, что сюда не впускают тех кто уже был или есть у власти, тех, кто мог бы задействовать админресурс. И тогда такие как Тимофей могут благодаря своим поступкам а не пустым словам и обещаниям составить новую команду лидеров в нашей стране.

Балабанов Сергій Борисович

нд, 05/13/2018 - 11:23

- Тот, кто будет управлять всеми, должен быть избран среди всех. Я тебе доверяю Тимофей Нагорный! Победы!!! Мы верим в тебя!!!

Балабанов Віктор Борисович

нд, 05/13/2018 - 11:43

Лидерство – это искусство побуждать людей делать то, что вам нужно, да еще и потому что они хотят сделать это. Тимофею, я верю потому, что на собственном опыте убедился в том, что он действительно помогает всем социально незащищенным слоям населения.

Карпенко Надія Анатоліївна

нд, 05/13/2018 - 14:49

Знайома з Тимофієм і в житті, і в справі - добрій справі!.. Всіма руками за Вас! Україні потрібна нова сила, сила людей, об'єднаних ідеєю відродити нашу державу! Людей, які не словами, а діями щоденно творять краще теперішнє і ще більш краще майбутнє!

Бек М.С

пн, 05/14/2018 - 12:50

А обгортка то стара - ви думаєте заховаєтесь за новими лідерами- хоч би фейс змінили або прізвище новий ви наш!

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:01

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:47

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Гай Денис Володимирович

пт, 05/18/2018 - 18:57

Любі друзі!
Я Гай Денис Володимирович, підтримую думку, плани та цілі вельмишановного Тимофія Нагорного!
Ця людина змотивувала десятки, ато і сотні тисяч українців по всьому світу, своїми діями, справами та настановами!
Очолюючи ряд громадських рухів ми з моєю командою не одноразовою заручалися підтримкою Тимофія, практично у всіх регіонах України, разом ми встановили безліч рекордів України, проводили та проводимо маштабні заходи, реалізуємо спортивно - оздоровчі програми та безліч інших дуже актуальних та необхідних об'єднуючих активностєй!!!
Тимофій, я і моя команда з тобою до переможного кінця!

Перший рекорд який я встановив завдяки тобі і твоєму прикладу:
https://youtu.be/KqXELEVnbj8

Терехов Павло

вт, 05/22/2018 - 20:11

Тимофей достойнейший из кандидатов! Человек с огромным сердцем и душой! Благ тебе и до скорой встречи!)

Ганущак Антоніна Валентинівна

сб, 05/26/2018 - 13:13

Підтримую!!! Бажаю виграти в цьому проекті!!! Не підведи шановний!!! Вірю в тебе!!! Все буде УКРАЇНА!!!

Грушкевич

нд, 05/27/2018 - 21:06

Всё очень завуалированно и не определенно. Очень мутный кандидат. Ни чего определенного. Посмотрите в интернете о его прошлых делах.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада