Демченко Євген

Демченко Євген

Вік
30
Харківська
Харків-Київ
Біографія

Найцікавіше

 • Вересень 2009 – грудень 2010 Координував переможну громадянську кампанію “Врятувати “БОММЕР”  зі збереження найстарішого кінотеатру у місті Харків;

 • Грудень 2007 р. – лютий 2008 р. Організував команду волонтерів, яка за підтримки Павла Дурова забезпечила українізацію соціальної мережі “Вконтакті”;

 • Грудень 2010 р. – грудень 2012 р. Очолював Всеукраїнську молодіжну громадську організацію “Фундація Регіональних Ініціатив”.

Освіта

 • 2010-2011 рр. Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна; спеціальність «Медіа-комунікації»; магістр.

 • 2005-2011 рр. Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»; спеціальність «Інформаційні мережі зв’язку»; магістр.

Додаткова освіта

 • Липень 2015 р. Тренінговий курс “Open MIC for Young Entrpreneurs” (Ірландія)

 • 2014 р. Освітня програма “Good Governance” (Львівська бізнес школа, УКУ)

 • Червень 2013 р. Mini-MBA програма EBC*L “Фінанси для власників малого та середнього бізнесу”

 • Липень 2012 р. Програма професійних обмінів “Civil Society Activism in the U.S.” (США)

 • З січня 2011 р. Міжнародна школа тренерів та викладачів у сфері правозахисної освіти та громадянської просвіти (організатор – Молодіжний правозахисний рух)

 • Вересень 2010 р. Тренінговий курс “Freestyle Facilitation” (Youth in Action Programme of the European Union)

Досвід роботи

 • З червня 2013 р Засновник та керівник demch.co (web-services for non-profits);

 • Вересень 2012 р. – червень 2013 р. Заступник керівника програм нових медіа МГО “Інтерньюз-Україна”;

 • Лютий 2012 DataArt Inc. (http://www.dataart.com/), програміст;

 • Листопад 2011 – січень 2012 EasyWay Project http://www.eway.in.ua/ (інтеграція з соціальними мержами, SEO, переклад);

 • З 2009 р. Тренер-лектор з питань громадської активності молоді;

 • 2009 – 2013 рр. Веб-розробник-фрілансер;

 • 2004–2012 рр. Приватний відеооператор (+ відеомонтаж).

Туризм
Ідея змін

Мета

Розвиток мережевого руху, який допомагає кожному молодому українцю побачити якомога більше України — “Твоя країна”.

Ми не ставимо за мету об'єднати схід та захід — вони не роз'єднані!

Ми бачимо проблеми дещо в іншому:

●    36% українців взагалі не були за межами своїх областей. Це дозволяє формувати у них “демонізований” образ інших регіонів через медіа для втілення політичного принципу “розділяй та владарюй”.

●    Мешканці східних областей мають багато зв’язків із мешканцями пострадянських країн, мешканці західних областей пов’язані з Польщею та іншими країнами Європи. Кількість зв’язків між мешканцями різних регіонів України порівняно мала.

●    Ми говоримо різними мовами, живемо серед різної архітектури і природи, ходимо до різних церков (чи не ходимо взагалі), співаємо різних пісень і т.д. і т.п. Але ж це чудово! Проблема в тому, що ми не усвідомлюємо, що різноманітність — це щастя і ресурс розвитку, а не проблема.

Рух формує зв’язки між молодими людьми на основі довіри, дає насолодитися різноманітністю України й стати “всеукраїнським українцем”, який розуміє особливості різних куточків і може враховувати їх у громадській, бізнесовій чи політичній діяльності.

Всеукраїнський рух “Твоя країна” — це 3-4-денні візити груп молоді з різних міст до приймаючого міста з насиченою програмою. Рух був заснований 22 січня 2014 року завдяки зусиллям молодіжної організації “ФРІ”. За цей час відбулося близько 300 візитів до більше 60 міст та містечок. Учасниками руху стали більше 3500 осіб, більше 1500 долучилися до організації візитів.

Рух розвивається без централізованого фінансування, всі його організатори та координатори - волонтери. Організатором візитів може стати кожен, хто бажає показати свої містечко молоді з усієї країни. Організатори забезпечують для учасників безкоштовне проживання, часткове харчування та активну програму.

Цінності руху

 •  Довіра. Це те мастило, без якого жодне суспільство не може нормально розвиватися. Ми довіряємо людям і спонукаємо до цього інших;

 • Всеукраїнськість. Ми любимо свою Слобожанщину, Таврію, Донбас, Полісся чи Галичину. Але ми прагнемо пізнати усю різноманітність своєї країни. Без таких людей у політиці, бізнесі, медіа неможливо нормально облаштувати усю країну;

 •  Любов до людей. Ми розпочинаємо епідемію щирого й доброзичливого ставлення до кожного. І отримуємо це навзаєм стократ;

 • Самозарядність. Ми не збудуємо свою країну коштом іноземних платників податків. Візити відбуваються за підтримки місцевих громад та бізнесу. 

Додаткові ефекти візитів:

 • Залучення учасників до молодіжних громадських організацій;

 • Активізація локальної міжсекторальної взаємодії - активістів з органами місцевого самоврядування, місцевим бізнесом, ЗМІ, громадськими організаціями тощо;

 • Досвід командної роботи, організації всеукраїнського проекту, співпраці з представниками самоврядування, бізнесу, медіа тощо;

 • Подальше залучення молоді до подорожей країною поза Рухом.

Плани на майбутнє

 • Розробка повноцінної онлайн-платформи (поки що використовуються безкоштовні веб-інструменти), яка дозволить спростити багато організаційних питань та сприятиме збільшенню масовості руху;

 • Розширення координаційної команди;

 • Розвиток національних партнерств ;

 • Посилення висвітлення Руху у всеукраїнських медіа;

 • Нещодавно перші візити відбулися у Білорусі, можливий запуск аналогічних рухів також в інших країнах.

Далебіга Олеся

ср, 05/09/2018 - 00:40

Успіхів тобі! :)
"Твоя Країна" - це один з найпрекрасніших досвідів, які були в моєму житті, я рада, що стала частиною цього!

Бокова Тетяна Ігорівна

ср, 05/09/2018 - 10:09

Цей рух познайомив мене не тільки покращив мої знання щодо різних міст України, а й познайомив з крутими українцями з усіх міст України. Коли ти приїжджаєш вперше до якогось міста, а тебе радісно зустрічають люди, годують сніданком, селять у себе вдома та знайомлять зі своїм містом - це відчуття рідного, яке існує в кожному куточку України, яке треба просто впустити в своє серце. Я рада, що в моєму житті з'явилась "Твоя країна"!

Несторук Оксана Вікторівна

пт, 05/11/2018 - 13:07

Цей рух подарував мені можливість координувати і приймати гостей у моєму маленькому містечку. Це нові знайомства, це обмін досвідом, це друзі в усіх куточках України. Це подорожі і враження.

Цебуляк Віктор Андрійович

сб, 05/12/2018 - 13:33

Трепет наміру зробити світ кращим та поділитись внутрішнім станом палаючою любові вирізняє особисто для мене "Твоя Країна". Нам виповнилось 4 роки нещодавно, з яких 3 роки я в русі, в якості учасника, організатора та координатора по роботі з організаторами. Швидкоплинність часу яскраво підкреслюється тим, що вже багатьох людей, з якими я починав працювати в проекті – з нами вже немає. Вони займаються більш актуальними для себе речима або взяли для себе все, що могли з цього унікального явища. Якби Женя свого часу не придумав цю ідею, певно що моє дозвілля було б не настільки цікавим та продуктивним як зараз. Дякую тобі, що закинув це зерно на нашу українську землю. Попри велику порцію позитивних емоцій та драйвового відпочинку, проект дає можливість отримати багато навичок та є досить зручним майданчиком для реалізації ідей на ниві проектного менеджменту та творчості, як такої. Про девіденти, які отримує учасник під час візитів – я розказувати не буду ( ви завжди можете спробувати себе в проекті, заповнивши анкету на місто, яке вам до душі – посилання вище – і дізнатись про це самі, з власного досвіду), проте розкажу чому на моєму рахунку уже більше 20 візитів в якості організатора в Чернівцях та інших містах України.
Рух дає багато корисних можливостей для самозростання в якості організатора, особливо якщо ти інтроверт і шукаєш нові полігони вражень (так було саме у мене); тобі потрібні люди зі схожими цілями в житті; партнери для проектів; або ти хочеш створити дружнє середовище у власному оточенні (нові друзі з різних міст). Більшість людей дивуються чому я займаюсь проектом, якщо сам подорожую вкрай мало (не люблю мандрувати), оскільки в першу чергу рух відбувається шляхом мандрівок в різні міста. Вся справа в тому, що я – соціопутана: нові знайомства є дуже сильним для мене емоційним каталізатором. Крім того учасники візитів у більшій своїй частині: це хлопці та дівчата віком від 16 до 28 років з активною життєвою позицією та власним накопиченим досвідом, який перетинається з моїми власними ідеями та бажаннями; або ж інтроверти, котрі лише починають відкривати свої унікальні екосистеми, сформовані у закритих мушлях роками, світу та людям навколо. Під час організації візитів вчишся комунікувати з представниками бізнесу, влади, медіа і містянами, а також азам фандрайзингу, проектного менеджменту, плануванню, роботі в команді, методикам мозкового штурму, виступам на публіку, піару – і все це під час реалізації в л а с н и х ідей. Зрозуміло, що Всеукраїнський рух «Твоя Країна» відбувається як елемент неформальної освіти в Україні і є чудовим трампліном для людей, які готуються почати робити щось самі: мандрувати, створювати проекти, змінювати світ.
.
Зараз у мене є знайомі в кожному обласному центрі України, які займаються абсолютно різними справами, але всі поєднані проектом та готові допомогти або дати пораду в разі необхідності. Особисто я завдяки проекту прокачав до того ж своє терпіння, тактовність та толерантність ( залишилось тільки частіше цими якостями користуватись)

Іванова Аліна Михайлівна

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 21:18

Вікторе, а ще проект дає можливість спробувати нові види спорту та отримати нові знання)))

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:18

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Костенко Анастасія Валентинівна

нд, 05/13/2018 - 16:35

гарний проект!!

Іванова Аліна Михайлівна

пн, 05/14/2018 - 21:15

Обожнюю даний проект, який переріс у "Всеукраїнський рух "Твоя Країна")))

Це молодіжні обміни, нові знання, нові знайомства.
Завдяки даному проекту я познайомилася з крутими особистостями з якими наразі ми спілкуємося, а з деякими пережили і "бомжТури" ахах))))

Сьогодні повернулася з Ужгорода і я щаслива, що є такий безмежно крутий, пізнавальний, освітній та розвиваючий проект де відсутнє паління та алкоголь.

Де молодь свідомо підтримує ЗОЖ )))

Люблю всіх і кожного :)))
Angel )))

Сидорук Софія Ігорівна

ср, 05/16/2018 - 12:53

Це чудесний проект! :) Процвітання!

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:58

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада