1

Качмар Павло

Вік
31
Львівська
Львів
Біографія

Освіта

2011р. - закінчив Львівський державний університет фізичної культури, олімпійський і професійний спорт, аспірант, диплом з відзнакою.

2010р. - Львівська комерційна академія, фінанси і кредит, спеціаліст.

2008р. - Львівський державний університет фізичної культури, тренер висококваліфікованих спортсменів, олімпійський і професійний спорт, магістр, диплом з відзнакою.

2007р. - Львівський державний університет фізичної культури, тренер висококваліфікованих спортсменів, олімпійський і професійний спорт, бакалавр, диплом з відзнакою.

2007р. - Академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, лейтенант аеромобільних військ.

Досвід роботи

Травень 2014р. – дотепер - президент компанії, ТЗОВ «Скай Транс», Республіка Польща. Імпортно-експортна діяльність, митний склад, брокерскі послуги, оцінка товарів і послуг, імпорт товарів з США і країн Євросоюзу.

Квітень 2015р. – дотепер - координатор діяльності, ТзОВ «Мефарікс», Чехія. Імпортно-експортна діяльність, будівництво.

Травень 2012р. – березень 2014р. - віце-президент компанії, ТзОВ «Трансбуд», Республіка Польща.Будівельно-транспортна діяльність, перевезення вантажів

Листопад 2011р. – березень 2012р. - кредитний інспектор, публічне акціонерне товариство «Платинум банк»

Листопад 2010р. – вересень 2011р. - керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами, компанія GSM Оператора Life (Turkcell).

Травень 2009р. –  жовтень 2010р. - аналітик ринку, ТзОВ «Поланд медіа проджект», республіка Польща (реклама і PR-послуги, торгівля).

Жовтень 2008р. - квітень 2009р. - завідуючий стадіоном, ЛКП «Спортресурс», Львівська міська рада. Будівництво і реконструкція спортивних, дитячо-спортивних майданчиків на території  м. Львова, проведення тендерів, виготовлення актів землеустрою.

Липень 2008р. - жовтень 2008р. - в. о. директора ЛКП «Спортресурс». Спеціаліст по спортивно-масовій роботі КП «ЛКП «Спортресурс».

Посилання на повну версію резюме кандидата.

ІТ
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: програма "Діалог", всеукраїнський інтернет-ресурс, який надасть змогу налагодити комунікацію простим громадянам з представниками влади, політиками, громадськими діячами тощо та відкрито оцінювати їх діяльність.

У нашій державі активізація діалогу влада-народ відбувається лише під час передвиборчої кампанії, люди чують обіцянки, але не мають можливості побачити реальний результат роботи тієї чи іншої особи. Даний ресурс надає змогу створити рейтингову систему і побачити, що ж було дійсно зроблено і чи вартує кандидат відданого йому голосу.

Також цей ресурс надасть змогу для керівника вищого рангу оцінити керівників нижчих ланок на основі відгуків громадян про їх роботу.

Програма «Діалог» передбачає добровільну реєстрацію учасників.

Пропонуються учасники двох категорій:

  1. Представники влади, політики, громадські діячі тощо. Зацікавленість цієї категорії учасників полягає у можливості відкрито донести до великого загалу людей результати своєї діяльності. На основі цього складається рейтинг, який надасть можливість відкрито побачити результат діяльності осіб за період перебування на керівній посаді чи при владі.
  2. Громадяни. Зацікавленість цієї категорії учасників полягає у можливості відкрито задавати питання, вносити пропозиції щодо вирішення різного роду державних і місцевих питань, оцінювати діяльність осіб, що перебувають на керівних посадах та при владі.

Завдання:

  1. Формування списку керівників різних рангів, яким будуть надіслані пропозиції щодо реєстрації на інтернет-ресурсі «Діалог». На основі цього списку будуть по замовчуванню створені акаунти цих осіб, на яких громадяни зможуть вносити свої пропозиції та зауваження, а також надавати оцінку діям чи бездіяльності чиновника. В свою чергу це стимулюватиме чиновника виходити на відкритий діалог з людьми.
  2. Популяризація інтернет-ресурсу «Діалог» серед громадян, адже ця програма може позбавити людей стояти у безкінечних чергах для вирішення питання, а у зручний спосіб донести свою проблему чи пропозицію безпосередньо до керівної особи.
  3. Шляхом громадського обговорення формування критеріїв оцінки представників влади та рейтингу їх відкритості.

Система буде передбачати реєстрацію всіх учасників за допомогою електронного ключа, що унеможливить поширення фейкової інформації. В свою чергу кожен хто зареєструється буде нести відповідальність за поширення недостовірних даних.

Для реалізації проекту пропонується залучити команду ІТ-спеціалістів.

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 18:35

Ни о чем. Учёт ценных кадров это функция СБУ.

Качмар Павло Іванович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 19:01

Сергію Олександровичу, дякую Вам за увагу до мого проекту. Проте, хотілось би почути більш аргументовані та грунтовні відгуки чи зауваження.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:10

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:36

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:06

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:28

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада