Жолнович

Жолнович Оксана

Вік
39
Львівська
Львів
Біографія

Освіта

01.09. 1996 - 22.06. 2001 рр. - Львівський національний університет імені Івана Франка. Спеціальність "правознавство", кваліфікація "юрист".

Досвід роботи

2015 р. і по сьогодні - ГО "Молодіжний Простір "ПораДій", електронний ресурс Повага - експерт.

2017 р. і по сьогодні - ТОВ "Євроконтракт Львів" - директор компанії.

2017 р. і по сьогодні - асоціація жінок лідерок України - керівник.

01.02.2018 р. і по сьогодні - Львівський державний університет фізичної культури - помічник ректора.

18.04.2018 р. і по сьогодні - ОСББ "Левандівський Дворик" - голова правління.

Посилання на повне резюме.

Правоохоронна система
Ідея змін

Якісне правове регулювання трудових відносин, як основи гідного життя в Україні

Проблема:

Українське суспільство, як і будь-яке інше, поділяється, в основному, на дві великі групи – працівників і роботодавців. Тому ріст економіки, добробут держави, гідний рівень життя громадян напряму залежить від того, яким чином врегульовані відносини між працівниками і роботодавцями. Однак, саме ця сфера суспільного життя до сьогодні визначається ще радянським Кодексом законів про працю (1971р.).Через таке правове регулювання ми маємо величезний тіньовий ринок праці, незахищеність працівника перед роботодавцем і відтік молодих і перспективних працівників закордон. Візією проекту є держава, в якій людина може повноцінно реалізовувати своє право на працю, забезпечити гідний рівень життя для себе і своєї сім’ї та найпростішим чином і зі зрозумілими умовами залучати найманих працівників до своєї підприємницької діяльності.

Етапи проекту: 

1. Комунікація із усіма зацікавленими сторонами, щодо змісту новел та доповнень до трудового законодавства (роботодавці, їх об’єднання, інноваційні підприємства, профспілкові організації та інші представники працівників, агентства праці та ейчари, науковці і профільні чиновники на регіональному та національному рівнях).
2. Проведення круглих столів, конференцій, обговорень щодо проблем реформування у трудовому законодавстві.
3. Формування робочої групи на базі науковців та активістів громадських організацій.
4. Збір пропозицій, доповнень та проектів норм до нового трудового кодексу.
5. Напрацювання та оформлення у вигляді законодавчих проектів змін та доповнень до проекту трудового кодексу, що зареєстрований у ВРУ.
6. Адвокаційна кампанія щодо включення напрацьованих пропозицій до проекту та ухвалення нового трудового кодексу України.
7. Медійний супровід усіх етапів реалізації проекту, що включає роз’яснення існуючих проблем регулювання трудових відносин, шляхів їх вирішення, пропонованих змін та популяризацію офіційних трудових відносин у суспільстві.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Солоха Наталія Владиславівна

чт, 05/10/2018 - 02:50

Ви важаєте поставивши економічно більшість на нищинський рівень життя Ви змінете перемовинами на круглому столі. Це знову фейк. Де Ваші конкретні пропозиції щодо зміни рівня життя. Яким чином і чому акули бізнесу будуть встановлювати зарплатню працівникам вище чи на своєму рівні. Якщо Ви не знаєте конкретних відповідей. Тоді Ваше "Бла - Бла!!!" ми вже чули безліч разів. Дякуємо.

Жолнович Оксана Іванівна

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 19:45

Дякую за коментар. Формат поданого проекту не дозволив повністю описати пропоновані зміни. Тому, що фони стосуються абсолютно нової редакції трудового кодексу. Цей документ налічує декілька сотень сторінок. І напрацюванням до нього змін я і мої колеги вже займаємося близько 20 років. У мене є близько 50 публікацій, в тому числі в публічному доступі. особливості побудови кодексу і врахування ключових тез у ньому відображено у моїй дисертації, яку можете почитати за посиланням http://disser.org.ua/file32370.html
Разом з тим суспільство дуже швидко змінюється і щоб в законі відобразити усі актуальні проблеми обов'язково потрібні консультації із зацікавленими особами (роботодавцями, представниками працівників, тощо), тому й заплановані спільні консультації з робочою групою. Як бачите, кінцевим результатом має бути подача до Верховної Ради України напрацьованих змін до проекту трудового кодексу.

Діденко Тарас Васильович

чт, 05/10/2018 - 09:20

Як роботодавець постійно відчуваю недосконалість трудового кодексу! Тому вважаю що ви підняли дуже серйозну та важливу проблему. Шлях буде непростим, сповненим докорами скептиків, але на кожну конструктивну думку завжди є 10 скептичних. Незважайте! Рухайтесь вперед! Успіху!

Жолнович Оксана Іванівна

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 19:58

Дуже дякую за підтримку! Так, зміни до трудового законодавства не прості, довкола них багато спекуляцій, великим компаніям ринкові зміни в трудовому законодавстві не потрібні. Малі ж компанії практично не мають своїх лобістів. Хочу підняти цю проблему на національний рівень

Андрій Васильович Чвалюк

сб, 05/12/2018 - 07:47

Важливий і своєчасний проект. Існуючий закон стримує розвиток економіки України. Нещодавно прочитав статтю про американського підприємця корейського походження Джон Сунг Кім (живе між Києвом і Сан-Франциско після продажу компанії Five9 з капіталізацією в $1,4 млрд в США). Так от із основних проблем розвитку країни такий інвестор називає прірву між працівниками і власником підприємства (недовіра, мізерна оплата праці, неврахування вдосконалень...). Усі ці негаразди може дати новий суспільний договір у сфері праці. Я би навіть перейменував існуючий кодекс законів про працю, змістовно змінивши його.
Голосую за проект та запрошую усіх мислячих. Це перший вартий уваги проект серед лідерів голосування. Детальніше про згадану статтю - http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/82628/Kyjiv__novyj_Ber…

Жолнович Оксана Іванівна

У відповідь до від

пт, 05/25/2018 - 00:48

Дуже дякую за підтримку! Сподіваюся на подальших етапах ми активно будемо співпрацювати задля реалізації цього проекту!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:29

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Кобзар Сергей Александрович

нд, 05/13/2018 - 10:51

Бред полный. Зарплату повысить в 10 раз дамочка не предложила. Правильно только про инициативную группу. Автор вообще хоть раз считала соотношение зарплат и цен ? Все эти круглые столы важны лишь для ТВ

Жолнович Оксана Іванівна

У відповідь до від

ср, 05/30/2018 - 01:18

Що саме за вашим визначенням "бред"? Ви роботодавець? Працівник? З якими труднощами у трудових відносинах зустрічалися особисто? До чого тут рівень зарплат і цін? Яких зарплат? Мої товариші з іт не скаржаться. Юристи, хто розумний, також на життя заробляють. А от дрібні чиновники заробляють мізер. Правда, і робота їхня, як правило, для суспільства жодної користі не приносить. тому варто було б всі ці служби оптимізувати і тим, що залишилися поставити гідні зарплати. Зарплата це не подачка. На неї потрібно заробити. Не можете на одній роботі - працюйте на двох.А якщо вважаєте, що вас якось неправильно оцінюють, то пишіть в чому конкретно бачите проблему. Тоді будемо думати як її вирішити

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:00

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:47

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Вєрьовкин Михайло Анатолійович

чт, 05/17/2018 - 22:14

Спочатку треба добитись безумовного виконання діючих законодавчих актів у сфері трудових відносин, адже не можна говорити про зміни того, що не виконується та не працює так, як було задумано.

Жолнович Оксана Іванівна

У відповідь до від

пт, 05/25/2018 - 00:50

Саме тому воно і не працює, бо не відображає дійсних суспільних відносин. Не вигідне обом сторонам трудових відносин. Для того, щоб бути успішними закони повинні відображати реальні інтереси людей і регулювати їх відповідно до потреб сьогодення. Неможливо вимагати виконання застарілих норм

Жолнович Оксана Іванівна

пт, 05/25/2018 - 01:07

Шановні виборці та колеги! Хочу дещо більше розповісти про себе і свою діяльність, для того, щоб було більш зрозуміло що саме я хочу змінювати і як реалізувати проект.
Я з 2001 року працюю на кафедрі трудового права Львівського університету ім.І.Франка. Наша кафедра, на відміну від інших правничих шкіл завжди поділяла європейський напрям розвитку трудового права. Тому ми досліджували нові форми трудових договорів, які існують в європейських країнах. Вивчали, які умови договору зараз необхідні для того, щоб трудовий договір застосовувався ефективно. Формували різноманітні пропозиції. Проте, вони не були затребувані нашими законотворцями.
Особисто я працювала над удосконаленням системи норм трудового права у їх взаємодії. Крім того, моя робота не обмежувалася лише теорією. Як адвокат, я маю не малу практику судового та позасудового захисту трудових прав і інтересів. У зв'язку з цим чітко бачу колізії та прогалини у законодавстві. Одні просто тормозять розвиток трудових відносин, інші змушують їх приховувати, а є й такі які вкрай необхідно вирішувати вже сьогодні. До прикладу, у нас велика кількість працівників працюють у фізичних осіб-підприємців чи на приватних підприємствах, де засновник і керівник одна і та ж людина. І от якщо ця людина раптово помирає/пропадає/втрачає можливість сприймати дійсність через хворобу чи інші обставини, у нас в законодавстві немає жодного механізму хто і як має звільнити працівників і виплатити їм заробіток. Хто і як має можливість тимчасово виконувати обов'язки відсутнього керівника, хто може підписувати фінансові документи для виплат? Якщо людина померла, то спадкоємці зможуть вступити у свої права та перейняти обов'язки померлого лише через пів року. Якщо людина пропала безвісти - час ще більший. Це лише одна з проблем, які є чисельними. До кожного розділу проекту трудового кодексу у мене і моїх колег є правки та пропозиції. Їх я планую пропонувати до ухвалення після обговорення із зацікавленими особами. Все це дозволить покращити ситуацію на ринку праці, бо сьогодні є багато зловживань як з боку роботодавців, так і з боку працівників.

Савка Мар'ян Михайлович

нд, 05/27/2018 - 17:41

Доброго дня ,успіху вам .

Марія Іванівна

нд, 05/27/2018 - 23:58

..

Жолнович Оксана Іванівна

У відповідь до від

ср, 05/30/2018 - 01:13

Дуже дякую за підтримку!

Кузнецова Олена Владимировна

ср, 05/30/2018 - 10:13

А как же Вы, Оксана, всю жизнь улучшаете и улучшаете трудовое право в Украине, а эффективности никакой???

Коваленко Тетяна Іванівна

ср, 05/30/2018 - 15:34

Оксано! Дякую, що наважились зачепити таку важливу тему. Підтримую кожний Ваш меседж. Не знайома з усією концепцією запропонованих Вами нових трудових відносин, та хочу вірити, що Ваш проект допоможе зрозуміти, що по-суті в вільній країні не повинно бути найманих рабів і роботодавців, а тільки взаємовигідна партнерська взаємодія вільних людей. Повинен бути конкуруючий ринок праці, право достойно обмінювати свій час, здібності та компетенції на блага, що створюють інші люди праці. Діючий кодекс про працю підійде, хіба що, до стосунків, де роботодавцем є держава. Всі інші відносини, мені здається, повинні регулюватись кримінальними, адміністаривними та іншими існуючими кодексами і законами. Популісти не наважуються сказати людям правду - кожен, хто вважає себе незалежною людиною, сам повинен відповідати за свій добробут і свої податки. Це основа здорового суспільства. Хочу почути Вас в цьому проекті. Успіху!

Черниш Юлія Валеріївна

сб, 06/09/2018 - 14:27

добрый день. Я работаю 2 года председателем кооперативного дома. за это время привела в порядок документацию, договорилась о помощи нашему дому по текущему ремонту: замена окон в подъездах на пластиковые, а в этом году замена проводки. Нам активно помогает и выделяет деньги партия Загида Краснова "Громадська сила". теперь собираю подписи на бесплатную установку в нашем дворе детской площадки. обрезаю кусты вокруг дома, пррислушиваюсь к мнению жильцов, хочу пройти курсы по управлению многоквартирным домом.
но не все поддерживаю мою инициативу. многие жильцы хотят чтоб я работала бесплатно. но я мама несовершеннолетних детей, работать бесплатно ??? я не знаю как обьяснить что это такая же ответственная работа как и любые другие. сейчас я на минимальной з/п. Подскажите что делать? какие у меня есть права, если в Статуте нет даже посадовой инструкции?

Жолнович Оксана Іванівна

У відповідь до від

нд, 06/24/2018 - 15:56

Доброго дня! Дуже добре розумію усю складність роботи з мешканцями будинку. На жаль, багато людей не розглядають будинок чи квартиру як свою власність, за яку вони повинні дбати. Тому, питання якісного обслуговування і належної оплати за якісне обслуговування у багатьох будинках справді досить гостро стоїть. Щодо належного регулювання вашої праці - якщо у вас є правління у ЖБК, тоді рішення правління може затвердити вам посадову інструкцію. Також ви можете підготувати зміни до статуту, у яких максимально розписали б ваші повноваження. Правда ці зміни мають бути затверджені на загальних зборах. У статуті немає бути посадової інструкції. Це окремий документ, який окремо затверджується і містить перелік повноважень і обов'язків працівника. Щодо оплати праці голови ОСББ чи ЖБК, то вона може бути затверджена або правлінням або загальними зборами в межах затвердженого тарифу. Мусите розмовляти з жителями і переконувати їх, що кількість роботи не співмірна з розміром запропонованої вам зарплати. А якщо бачите, що вашу працю не цінують, тоді пишіть заяву про дострокове припинення повноважень. Можливо це спонукає мешканців задуматися про долю свого будинку і оцінити ваші зусилля. Бажаю Вам успіху у цій нелегкій праці!
Зі свого досвіду можу порадити: підшукайте хорошу команду до правління. Ці люди допоможуть і розкажуть про вашу роботу іншим мешканцям, підтримають під час труднощів і вирішення проблем.

Філонюк Тамара Олександрівна

чт, 06/21/2018 - 00:14

Чи будякі у представленому вами новому трудовому кодексі зміни, які стосуються осіб,що досягли 18-річного віку,але не отримали відповідноЇ освіти,а тому не можуть вважатися особами працездатного віку.Питання виникло через нові зміни щодо надання субсидій. Тобто вимагають довідку від особи 18-річного віку про те , що вона навчалася з ЛИПНЯ по грудень . АБСУРД!!! Коли така довідка не буде подана, на цю 18-річну людину будуть нараховувати субсидію 5 200 , або взагалі позбавлять ЇЇ Допоможіть.

Жолнович Оксана Іванівна

У відповідь до від

нд, 06/24/2018 - 16:09

Особа досягає працездатного віку з 16 років незалежно від отримання освіти. Людина з 18 років отримує цивільну дієздатніть і користується усім обсягом цивільних прав і обов'язків незалежно від отримання/неотримання освіти. Такі люди можуть працювати і виконувати некваліфіковані роботи.
Отримання субсидій не регулюється нормами трудового законодавства. Не можу відповісти Вам у зв'язку з чим від Вас вимагають таку довідку. Можливо потрібно довести, що людина або навчається або шукає роботу і тому не має достатнього доходу, щоб оплачувати комунальні послуги. Людей, які не працюють і не перебувають на обліку в Центрі зайнятості, вважаються забезпечені середнім у регіоні доходом. Раджу цій особі зареєструватися як безробітній. Там їй запропонують пройти навчання, отримати професійні навички, допоможуть з підшуковуванням роботи, а також дадуть довідку для отримання субсидії про те, що особа безробітна. Для більш детальної консультації у мене замало вихідної інформації.

Філонюк Тамара Олександрівна

У відповідь до від

ср, 06/27/2018 - 16:38

На основі цього, що дитина є працездатною, відділ субсидії вимагає довідку з ЛИПНЯ по Грудень, а 18-РІЧНА особа закінчила школу у ТРАВНІ 2017 року, а навчання у ВНЗ ропочалося у Вересні місяці. І от чому я не згідна з визначенням працездатного віку.Як взяти довідку коли дитина є студент на платній формі ДЕННЙ навчання і не отримує стипендіЇ, І ВОНА НЕ ПРАЦЮЄ- бо навчаться.Якби субсидій не регулюється нормами трудового законодавства то можливо і не вимагали таку довідку.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада