Олег

Магалецький Олег

Вік
28
Київська
Київ
Біографія

Створюю та розвиваю проекти у різноманітних сферах.

Генератор креативних ідей, візіонер, хороший стратег та мотиватор, ефективний виконавець та операційний менеджер. Люблю і вмію працювати з людьми.

Ефективно дію у нестандартних, кризових чи/та стресових ситуаціях. Вмію делегувати повноваження і знаю, як контролювати належне виконання завдань.

Командний гравець із лідерськими якостями. Подобається наполегливо і багато працювати.

Досвід роботи

04.01.2018 -  консалтинговий та маркетинговий супровід низки проектів (як комерційних, так і у секторі НУО) на фріланс-основі.

2016 - 2018 - Chief Project Manager у "Перша Приватна Броварня".

Обов’язки: створення та операційне управління проектами компанії у напрямках маркетингу, комунікацій та корпоративної соціальної відповідальності, генерація стратегій, концепцій та рішень у сферах PR та CSR, іnsourse consulting із оптимізації поточних бізнес-процесів компанії, її організаційної структури, збільшення продажів, зростання прибутковості, лояльності до бренду, комунікація із GR, NGO та медіа, формування партнерських платформ взаємодії у суспільно актуальних тематиках, реалізація топового проекту компанії "Вірні Збірній" у партнерстві з «Група 1+1 Media» та Федерацією Футболу України, фінансовий моніторинг та звітність, контроль роботи підрядників, представлення інтересів компанії та СЕО у зовнішніх перемовинах та комунікації, написання матеріалів та текстів для СЕО компанії.

2016 - 2017 - Chief Executive Officer у Центр AxioS.

Обов’язки: створення, розвиток та управління провідною екосистемною NGO з функціями некомерційного провайдеру ринку праці, стратегічне планування, бюджетування, підбір та мотивація команди, розбудова партнерської мережі (понад 100 корпоративних брендів), включно з провідними національними та міжнародними компаніями ( безпосередня співпраця з їх HR,
PR, CSR та Marketing департаментами), налагодження комунікації та співпраця з ключовими гравцями середовища: бізнес-сегментом, GR(МЗС, МСП, ГШ ЗСУ, КМДА, СБУ, НГУ тощо), НДО та медіа, ініціація та менеджмент процесу створення профільної галузевої асоціації, що об'єднає більшість стейкхолдерів сфери, створення соціальної франшизи та розвиток партнерсько-філіальної мережі по Україні, запуск та реалізація платформи «Знайди себе в ІТ», надання консалтингових послуг в межах проекту Центру «Бізнес-Інкубатор» (стратегічний консалтинг, маркетингова стратегія, брендінг, краш-тест ідеї, аналітика ринків, побудова системи продажів, тощо), формування проектів у напрямках: Hi-Tech business accelerator, галузевого аналітичного Центру (Think Tank) та урбаністично-безбар'єрної тематики, надання комплексних послуг (HR, PR, рекрутинг, навчальні та освітні програми тощо) партнерам Центру: комерційним компаніям, органам державної влади, NGO, просвітницька, медійна та інформаційна активність.

2012 - 2016 - General Director у Magaletsky C&M.

Обов’язки: надання консалтингових послуг, створення брендів, брендбуків, маркетингових та рекламних кампаній, стратегій розвитку та просування, неймінг, ділові перемовини, пошук, мотивація та контроль роботи працівників, партнерські кампанії, створення та реалізація суспільних ініціатив, загальне операційне та стратегічне керівництво, мультизадачність, антикризовий менеджмент, стратегічне планування, пошук і комунікація з замовниками, контроль виконання замовлень та проектів, генерація рішень та креативних ідей.

2011 - 2016 - Co Founder & CEO у ABSURD Pubs.

Обов’язки: створення концепції, візії та стретегії бізнесу, підбір, формування та управління командою, Government Relations, Investor Relations, контроль якості, захист від рейдерства та неправомірного тиску державних органів та установ, досвід вирішення корпоративних суперечок, досудового та судового вирішення справ (у тому числі враховуючи недоліки вітчизняного законодавства та судової системи), створення, розвиток та підтримка бренду, створення, реалізації та моніторинг стану корпоративної культури, транформація бізнес-процесів та бізнес-одиниць, пошук, відбір, навчання і систематичний контроль якості та ефективності роботи працівників компанії, захист власності(зокрема і інтелектуальної), відкриття закладів "з нуля", закриття закладів та реорганізація підприємств, управління в умовах санації та банкрутства, рекламні та промо кампанії, PR та SMM, операційне керівництво закладами мережі, виконання функцій маркетинг та арт директора, ефективна робота в умовах жорстких часових, фінансових, кадрових та організаційних обмежень.

2010 - 2011- керівник проектів у All Motion.

Обов’язки: участь та керівництво проектними командами, комунікація з представниками клієнта, реалізація різноманітних як маштабних(понад 1000 осіб), так і камерних(для 10-20 осіб)
заходів, проджект-менеджмент та фінансова звітність, досвід співпраці з топовими вітчизняними та міжнародними компаніями(НР, МТС, Кока-Кола, JTI тощо), пошук і підбір локацій та підрядників, формування та проведення презентацій, створення та контроль дотримання бюджетів.

2006 - 2010 - робота у період студенства.

Із початку навчання в університеті продовжував (розпочав ще зі шкільних часів) паралельно працювати, зокрема виконував функції офіціанта, кальянщика та бармена у різних закладах HoReCa, працював у складі команди ДП "Зелений Тиждень" на міжнародній виставці у Берліні.

Протягом всього періоду навчання організовував туристичні мандрівки та різноманітні івенти розважального напрямку(від 20 до 1900 осіб), для студентів як власного ВНЗ, так і інших навчальних закладів Києва. Дана діяльність не тільки забезпечувала матеріальний дохід,  але й була корисним досвідом з реальними кейсами менеджменту, фінансів, планування, лідерства, антикризового управління, маркетингу, брендінгу, піару і загалом підприємництва.

Відразу після закінчення університету у травні-липні 2010 року працював(на посаді спершу провідного, а потім головного спеціаліста) у Державній Службі туризму та курортів, звідки звільнився за власним бажанням через бюрократію та неможливість розвивати туристину галузь та відповідний ринок послуг в Україні, заради чого, власне, і вирішив спробувати працювати на державній службі.

Освіта

2010 р. - закінчив КНТЕУ, менеджемент організацій, факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, бакалавр.

Володіння мовами

Англійська - вище середнього

Додаткова інформація

Маю активну життєву та громадянську позицію.

Гнучкість мислення, мультизадачність, робота з великою кількістю різноманітної інфомації - як норма. Розумію значення соціального капіталу, візії, планування, стратегії, тактики та нетворкінгу. Маю здорові амбіції, конструктивний перфекціонізм та азарт.

Орієнтований на результат, водночас з розумінням важливості процесів та методів його(результату) досягнення. Вважаю, що навчання, розвиток і самовдосконалення мають бути безперервними та всебічними. Відкритість до різних ідей, поглядів, людей, врівноваженість, вміння розподіляти особисті стосунки та професійні відношення, а також хороше почуття гумору допомагають не тільки продуктивній, але й комфортній роботі зі мною більшості колег.

Прихильник ліберальних ціностей. Люблю читати(як художню літературу, так і публіцистику), подорожувати та займатися спортом(футбол, настільний теніс, боулінг, пляжний волейбол, біг). 

Цікавлюся економікою, футурологією, геополітикою, історією, психологією, філософією, екологією, іноваціями та хайтеком.


 

Екологія
Соціальний захист
Стратегічні
Ідея змін

Стратегічна мета - активна популяризація та сприяння розвитку відновлювальної енергетики і електротранспорту, а також інших сталих, чистих та «зелених» технологій та послуг -  утвердження їх  як стандарту у глобальних  масштабах. 

Декарбонізація, суттєве зменшення шкідливих викидів (не тільки СО2) домогосподарствами, транспортними засобами та підприємствами, сприяння збереженню довкілля, підтримка та відновлення природнього балансу 

У внутрішньоукраїнському контексті: кардинальне підвищення енергетичної безпеки та незалежності держави, демонополізація та децентралізація ринків електроенергії та інших  комунальних  послуг. 
Усе це дозволить  зробити сучасні міста комфортнішими, значно менш загазованими та чистішими. 

Аби досягнути відповідних  цілей і забезпечити їх системну реалізацію в довгостроковій перспективі  і глобальному масштабі - проект має бути комерціалізований: створене підприємство, акціонерна компанія, котра займається реалізацією  відповідних планів, буде генерувати прибуток і таким чином забезпечуватиме  успіх  справи.

Два ключових початкових ринки діяльності компанії:

  1. Дахова сонячна локальна генерація  електроенергії: надання сервісу локальної генерації та чистої електрики, а також опалення та підігріву води, комерційним підприємствам (ТРЦ, офісні центри, промислові виробництва, агрокомпанії тощо), послуг зарядки (створення) корпоративного парку електротранспорту, резервних  потужностей та методу зменшення викидів - формат  b2b співпраці, а також відповідних послуг для ОСББ, домогосподарств, власників котеджів  та квартир у форматі b2c  взаємодії. Оплата  – за КВт чи за підпискою з активованою опцією шерити/продавати надлишки сусідам/іншим юзерам через ІТ платформу та мобільний додаток компанії. Панелі та системи зберігання електроенергії розміщуються безпосередньо на даху об'єктів клієнтів, на території якою вони володіють/орендують та їх  парковках, електроенергія споживається ними ж, переважно без постачання у центральну мережу. 
  2. Інфраструктура ринку електротранспорту: сервіс доступу до переважно нічної, тривалої, з власною сонячною генерацією прибудинкової зарядки електротранспорту, а отже і безпечної парковки, з переважним фізичним розміщенням сервісу у трьох видах локацій:
  • прибудинкові території ЖК/ОСББ
  • парковкиТРЦ/гіпермаркетів у житлових  кварталах
  • прибудинкові парковочні комплекси/стоянки/гаражі. 

Ці послуги через певний час, за рахунок синергії, сформують додаткові продукти компанії - віртуальну мережу та мережі (локальних) автономних енергомереж.

Глобальна мета – компанія(+ платформа-маркетплейс) із комплексного забезпечення чистими та сталими комунальними послугами (електрика, тепло, збір сміття і переробка втор сировини, «зелене» будівництво та експлуатація) громадян та бізнесу Землі, а також інфраструктурою для електротранспорту (не тільки приватних автомобілів, але й комерційного транспорту, суден, літаків тощо), з подальшим поглибленням та розширенням пакету послуг через глибинну і пряму взаємодію з клієнтами. 

Отже, ключовою метою та місією проекту є:

  • поліпшення якості життя людей, збільшення доходів громадян світу шляхом забезпечення кожного доступними, автономними та невичерпними ресурсами, енергією, теплом;
  • відновлення природного балансу та біорозмаїття, раціональне використання природних ресурсів та мінімізація антропогенного впливу на довкілля;
  • розвиток громад, ексосистеми партнерів  та приватного підприємництва на основах сталого розвитку. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:26

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Олег Магалецький

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 14:40

Вітаю)
дякую за інформацію та посилання обовязково ознайомлюсь)

Кобзар Сергей Александрович

нд, 05/13/2018 - 11:05

Ни о чём...

Олег Магалецький

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 14:41

Вітаю)
скажіть будь ласка, що саме ви сприйняли як "ни о чем"?
можливо можу надати більше інформації чи пояснити конкретніше ідею/суть/проект?)

Andrii Ruban

У відповідь до від

вт, 05/22/2018 - 10:35

так - совершенно верно. громадье планов ни о чем.

Олег Магалецький

У відповідь до від

вт, 05/22/2018 - 12:29

Пане Андрію, перепрошую, але ви читали проект?
Що вам з нього(29 сторінок, фактично детальний не тільки короткотерміновий. але й стратегічний план на 10 років) видається "ни о чем"?

Що саме Вам не зрозуміло, що потребує пояснення та/чи уточнення?

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:48

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Степанюк Руслан Іванович

У відповідь до від

нд, 05/27/2018 - 20:26

Це дуже слушна думка, оскільки тільки об'єднанні взмозі досягти кращих результатів!

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:52

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Олег Магалецький

У відповідь до від

пт, 05/18/2018 - 15:32

Олександре, дякую за інформацію та пропозицію, візьму їх до відома)
вдалого Вам дня!)

Заїка Наталія Олександрівна

чт, 05/17/2018 - 23:14

Чудовий проект соціально відповідального бізнесу. якби в мене були відповідні кошти - пішла б в долю. Бажаю успіху!

Олег Магалецький

У відповідь до від

пт, 05/18/2018 - 15:34

Пані Наталіє, дякую Вам за підтримку!)
п.с. щодо участі, на певному етапі(2-3 рік) розвитку компанію планую реалізувати опцією "народного ІРО", тобто можливості як для клієнтів, так і просто бажаючих громадян стати співвласниками та міноритарними акціонерами компанії на доступних для всіх умовах)

Andrii Ruban

вт, 05/22/2018 - 10:26

посмотрим биографию на linkedin... арт-менеджер, PR менеджер, генеральный директор сразу после института ... я называю таких людей - пустыми блестящими мальчиками. У них нет опыта, праактического опыта работы. Вся их деятельность - воплощение в жизнь книжных теорий впроекты, которые они до конца НЕ понимают.

Программа этого " лидера " - только доказательство. Он хочет БОЛЬШУЮ компанию, которая ... а я НЕ хочу больших управляющих компаний. Я не хочу новых регуляторов, я не хочу искусственных навязаных правил, я не хочу бесконечного написания программ, людьми которые развивали пивные компании а теперь ПОДАЛИСЬ в декарбонизацию... ничего в ней НЕ понимая. Я устал от иммитаторов планов, которые за них не отвечают своими деньгами...

Мальчик... поработай лет 10 в серьезном но не Pr проекте, а потом начинай намекать кому то что ты лидер - а пока ... прости. Машиностроительный цех не уверен что можнотебе доверить.

Олег Магалецький

У відповідь до від

вт, 05/22/2018 - 12:28

Вітаю)
Пане Андрію, перепрошую, але Ваша оцінка трохи зверхня і невідповідає реальним фактам;
По-перше, працювати я почав не після університету, а з першого курсу(а перший трудовий досвід, в цеху з виробництва паркету, як вантажник - мав ще під час літніх
канікул після 10 класу; окрім того - заробляв займаючись професійно спортом в юніорські часи), і на момент його завершення - мав вже понад 4 роки ПРАКТИЧНОГО розуміння певних сфер, як підприємець реалізував(включно і невдало - що дало колосальний досвід) понад 20 різноманітних подій. мав досвід роботи і поза Україною, нехай і короткотерміновий;

ще не отримавши диплом, почав стажування в ДСТК, але оскільки державна служба це абсолютна неефективність - відмовився від цього, і пішов працювати у комерційний сегмент, у одну з топових рекламних компаній повного циклу, де працював з такими компаніями як НР, JTI, МТС;

Оскільки в душі підприємець, - то вирішив розвивати таки власну справу, створив команда, зайняв кошти - і перший реальний, фізичний бізнес заснував ще в свій 21 рік. Далі - 5 років РЕАЛЬНО ПРАКТИЧНОГО бізнесу в Україні, в наших умовах, у певні моменти у моїх підприємствах було залучено під 100 осіб команди, ми працювали не тільки в Києві. Отримав різноманітний досвід, від спроб рейдерських захоплень власних підприємст, до судових розглядів, переїдів, ребрендингу і т.д.

Далі - робота у великій національній компанії. Масштаб та проекти - відповідні.

Тепер власне щодо моєї ідеї та компанії. Відповідна тематика, відновлювальна енергетика та сталий розвиток загалом- цікаві мені вже років 13. Я постійно моніторив і цікавився нею. Оскільки вона ще досі на етапі свого активного становлення - небачу жодних проблем у тому, що у цій сфері поки не працював.

Щодо регулювання і чергових держ.компаній і т.д. - прочитайте будь ласка проект, там чітко і однозначно зазначено, що компанія приватна, працює ВИКЛЮЧНО на конкуретних ринках, БЕХ ЖОДНИХ державних дотацій(навіть без зеленого тарифу), участі і т.д. це ПОВНІСТЮ позабюджетний, позаполітичний та поза"державний" проект.

Словом, готовий до будь-якої конструктивної критики та дискусій, але по суті проекту та ідеї, а не з поверхневими судженням про "блестящего мальчика", - повірте, це не про мене.

Слюбик Андрій Володимирович

нд, 05/27/2018 - 12:01

Альтернативна енергетика дуже потрібний вид енергозабезпечення. Я Вас підтримую. Але у Вашій програмі Мені відчувається більше особистий інтерес...

Олег Магалецький

У відповідь до від

нд, 05/27/2018 - 21:55

Пане Андрію, звісно, персональний інтерес не просто присутній, він один з ключових, адже це буде приватна акціонерна компанія(де я буду одним з засновників, акціонерів та керівників), для мене це також буде одним з проявів власної самореалізації;
Але водночас, відповідне комерційне підприємство може мати величезний позитивний вплив як на економіку держави(запустити/пришвидшити/сприяти ланцюговій реакції на ринку ВДЕ і паралельно - демонополізації ринку електроенергії загалом), так і на екологію і поступ сталого розвитку як на локальному та регіональному рівні, так і глобально;
Все це одне одному не суперечить, а доповнює) відповідальне підприємництво, приватна ініціатива і прогресивні погляди на громами, екологію, власну команду - це норма бізнесу 21 сторіччя)

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада