Слівінська Інна

Слівінська Інна

Вік
31
Львівська
Львів
Біографія

Освіта

  • Закінчена вища, спеціальність – «Хімік-технолог», 2008 рік;

  • Закінчена вища, спеціальність – «Облік і аудит», 2009 рік.

Робота

  • ТзОВ «ЮОН» - «Організатор діловодства» - 05.2012 р. – 09.2013 р.;

  • ТзОВ «ЮОН» - «Помічник бухгалтера» - 09.2013 р. – 11.2014 p.;

  •  ПАТ «ЛХЗ» - «Фахівець по роботі та розвитку клієнтів» - 10. 2015 р.

Соціальний захист
Ідея змін

Мета

Допомога дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, та дітям, які не мають належного догляду в своїх сім’ях.

Саме ці діти потребують великої уваги, тому що їх залишили рідні - ті, які мали б дати ту любов, ту турботу, яку потрібно кожній дитині для її розвитку. Наше майбутнє – це є діти, це є всі діти. Якщо майбутнє наших дітей залежить від нас, то від кого залежить майбутнє дітей в інтернатах? Правильно було б сказати від держави, але побувавши в інтернатах, дитбудинках, я не побачила допомоги від держави. Я не можу сказати, що не виділяються відповідні кошти, бо не вивчаю їхню бухгалтерію.

Я знаю одне, діти не мають належного догляду, діти страждають, як морально, так і фізично. Скільки раз я відвідувала інтернат, діти були одягнені в неохайний та забруднений одяг, в порване взуття. Обдзвонюючи дитбудинки і пропонуючи їм одяг та іграшки, вихователі кажуть, що в них все є. Не бачила я це «все», куди воно дівається. Коли починаєш готувати подарунки на Миколая для дітей інтернатів, то просто прозріваєш, діти хочуть простого зошита, альбом для малювання, олівці, тарілку, кружку.  І ти читаєш цього листа і плачеш, а чому в них цього не має, чому? Ти тратиш свої останні гроші, щоб вони це отримали, бо хто як не ти.

А старші діти, напевне не вірять вже в Миколая, але просять, бо знають, що це єдина можливість отримати те, що їм потрібно. А знаєте, що їм потрібно? Стидно писати, стидно за нашу державу, за служби у справах дітей, стидно за директорів дитячих установ,  які на свою відповідальність взяли цих дітей і не виконують  своїх обов’язків. Як кажуть не твоє – не берися… Так от, діти потребують майок, трусів, ватних паличок, прокладок, мила. Стид, правда? Невже діти не мають цього? Це просто жах!!! Де, де діваються засоби гігієни?

Забираються додому працівниками вищеназваних закладів? Як в дітей, які і так постраждали в цьому житті можна забрати такі речі? А ще самі працівники кажуть, що їм потрібні миючі засоби, бо в них чомусь їх не має. Чому?

В 2015 році мені пощастило навчатись три місяці  в Львівській обласній адміністрації в підрозділі Служби у справах дітей (попала під, так звану, акцію). Я завжди мріяла побачити з середини як працює особливо ця служба. Перший стрес полягав у тому, яке жахливе приміщення для працівників цієї служби, потім нестача офісного паперу, фарби для принтера, тобто все це я мала мати своє і друкувати все вдома. Відвідавши збори працівників районних служб, я побачила неохоту їх відвідувати сім’ї, в яких діти потребували належного догляду. Перевірки сімей та закладів відбуваються тільки після попередження. Я вважаю це є зайвим.

Чому начальник служби у справах дітей попереджає про свій візит? Він ж не їде на гостинну, а їде, щоб перевірити чи мають діти належний догляд. Районні служби будуть перевіряти інтернати, їх будуть перевіряти обласні, а тих, в свою чергу, будуть перевіряти вищі служби. Все прекрасно, все сходиться і так може вирішитись проблема.

Ще є такі ідеї.

Водити їх не на нудні вистави, які пропонують депутати, аби «відмітитись» в своїй благодійності. Я мрію, щоб діти побували в розважальних центрах, ходили на мультики, на різні пікніки, часті прогулянки літом, піцерії, макдональдси.  Щоб діти почувались так як наші. Ми приходимо до них в притулок, а чому б нам не взяти цих пару дітей (їх не є вже так багато) і повести їх кудись показати місто, а не знову сидіти в тих страшних стінах, в яких вони проводять і так багато часу. Але все це має відбуватись не за кошт простих людей, а за державні кошти. Це мають організовувати не прості люди, а працівники служб, які займаються цими дітьми.

Я хочу все це побороти, я мрію все це побороти. Хочу одного, хочу допомогти цим дітям. Хочу, щоб мене почули. Хочу брати в цьому участь. Хочу бачити чи отримують належний догляд діти інтернатів. Хочу знати, куди йдуть кошти, куди діваються їхні речі. Хочу більше відповідальності до дітей. Хочу побачити цих дітей щасливими.

Королець Ірина

вт, 05/08/2018 - 22:54

Дуже прикро,що пропрацювавши в ССД ви не зрозуміли, чому треба попереджати сім'ю про візит. Ваши плани провальні просто через те,що зараз триває реформа деінституціоналізації. Бажанню вашого серця не вистачає досвіду і сучасник практик. Почитайте,будь ласка, про цю реформу і програму наставничество сиріт. Можливо, вона буде вам близька

Слівінська Інна Михайлівна

У відповідь до від

ср, 05/09/2018 - 16:24

Дякую за переживання і допомогу. Коли серце бажає, то досвід буде. Потрібно йти і стукати...

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:49

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Шатній Олександр Вікторович

чт, 05/17/2018 - 23:57

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада