Рутицька Владислава

Рутицька Владислава

Вік
38
Київська
Київ
Біографія

Віце-президент компанії SigmaBleyzer та AgroGeneration в Україні, старший радник пана Майкла Блейзера - засновника, президента, генерального директора і голови інвестиційної групи SigmaBleyzer, а також директором сільськогосподарських програм.

Протягом останніх 12 років займаюся професійною кар'єрою, яка долучила мене до різних напрямків і зфокусувала на сільському господарстві.

Маю досвід роботи на стороні бізнесу, державних органів, неурядових організацій та приділяю увагу благодійності. Близько два роки працювала у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, де була призначена на посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції.

Восени 2014 року, як успішний  менеджер, була призначена на посаду заступника аграрного міністра і встигла проявити себе в цій сфері. Основні цілі цієї діяльності були спрямовані на розробку Стратегії та Плану дій Міністерства на 2015-2020 роки, відкриття нових ринків, розробку та реалізацію різних проектів (аграрне страхування, аграрні надходження, агро + ІТ, зрошення, MAPF, кредит ЄІБ на 400 млн. дол. США тощо), співпраця з іншими країнами та міжнародними інституціями.

Під час своєї професійної діяльності зробила численні публічні презентації як в Україні, так і в інших зарубіжних країнах, будучи представником офіційної державної влади, просуваючи Україну, як гарий об’єкт для інвестування та стратегічного партнера.

Також була членом Ради директорів Київської інвестиційної групи, зосереджена на розробці та управлінні стратегічним плануванням та оперативною діяльністю всієї компанії. До складу холдингу входило 14 структурних одиниць.

Працюючи в українському уряді, виступала за покращення інвестиційного і ділового клімату, прискорення приватизації та реформування державного управління та залучення потоків прямих іноземних інвестицій в Україну для підтримки економічного зростання.

В даний час, займаю місце в Національній раді реформ, куди мене запросили як експерта високого рівня з питань аграрного сектора, інфраструктури, впровадження нових технологій у стратегічний сектор української економіки. Член координаційної ради Aspen.

Стратегічні
Державне управління
Ідея змін
  1. Відновлення інвестиційного клімату в сільському господарстві та сільській місцевості.
  2. Створення робочих місць на селі.
  3. Боротьба з корупцією.
  4. Захист прав землевласників, землекористувачів та місцевих громад.

З цією метою:
- просування дерегуляційних и антикорупційних законопроектів та ініціатив в експертному середовищі, серед політичних лідерів та у Національній Раді Реформ;

- просування інвестиційних можливостей України серед міжнародних партнерів та на міжнародних інвестиційних форумах;

- підтримка земельної реформи, скасування мораторію, забезпечення рівних умов и захисту прав шляхом участі та підтримки міжнародних проектів Світового Банку, Європейського Союзу, USAID, FAO.

Зокрема проект «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» щодо моніторингу земельних відносин, інвентаризації державних земель, виправлення помилок у Кадастрі та розбудови спроможності сільських громад розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення.

- боротьба з популізмом та участь у роз’яснені зазначених реформ серед населення, сільгосп виробників та інших зацікавлених сторін.

Забловський Андрій Володимирович

пт, 05/11/2018 - 11:17

Успіхів та наснаги новому лідеру!

Рудаков Василь Петрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 15:56

без розстрілучиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систепму радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:33

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:17

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:10

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Тхір Андрій Васильович

ср, 06/06/2018 - 08:07

Нда, щось толкове та 48 голосів...
Ну подивимося 10-ку...

Светлана

вт, 07/17/2018 - 12:32

Добрий день! Підскажіть будь-ласка, в Одеській обл., Ананьєвському рн ,с.Міхайловка людям не розпаювали землю,колхоз уже розвалився,але хтось взяв в оренду землю и пользується нею,а людей кинули ,і самі люди в них купляють зерно.колхоз це була Опитна станція,де які люди хтіли добитися за пай,но їм закрили рот.Підскажить будь-ласка,як правельно поступити ,щоб получити пай.В колхозі працювали мої батьки сестра і я.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада